gumisiek - lubi

 • gumisiek lubi Komentarz

  Kubica zdobędzie kasę. Musimy my Go jeszcze mocno wspierać gdzie się tylko da. W mediach społecznościowych, na forach i tak jak tu, pod artykułami. Robert konkuruje z Paul'em DiResta w Williamsie, jest lepszy, ale to nasze wsparcie może sprawić, że Robert będzie miał to czego Paul nie ma.

 • gumisiek lubi Komentarz

  Łodzi tez nie jest lubiany każdy kibic powie że bardzo nam żal Lecha Kędziory...
  To za jego namową taki lipny skład ORŁA ...MOzecie go sobie zabrać do Rzeszowa;-))))

 • gumisiek lubi Komentarz

  To co się dzieje w tym roku z relacjami w eleven to jest jakaś kpina! Mam gdzieś to że telewizji nie pasuje termin. To jest żużel, a nie gówn..ny taniec z gwiazdami! Jeśli kluby zgodnie ustaliły termin, to telewizji nic do tego. Nie pasuje to niech puszczą po raz 20-sty powtórkę meczu Rzeszów-Piła z pierwszej kolejki. JECHAĆ W SOBOTĘ, walić TV !!!

 • gumisiek lubi Komentarz

  Jak Łodziak z Łodziakiem, Witek mnie rozwalił! To mój koniec na Orle. Od dziecka uwielbiałem żużel ale ten facet skutecznie obrzydził mi mój(łódzki!) klub. Jeszcze w niedzielę gadałem z nim na sparingu ale taki ruch???? Po co????? On chyba jednak najbardziej lubi jątrzyć i prowokować. Dla mnie osobiście ogromna szkoda. Albo sport albo polityka. Czy Polacy nie mogą być chociaż w czsie rozrywki wyluzowani??????

 • gumisiek lubi Komentarz

  to już chyba lepsza była tvp... Dobrze, że mamy swoją telewizję w Pile, która będzie pokazywać chociażby mecze wyjazdowe.

 • gumisiek lubi Komentarz

  Brawo dla pana Skrzydlewskiego za to że pisze otwarcie PRAWDĘ jak to tak naprawdę wygląda i jaki jest stosunek gKSŻ do klubów żużlowych w Polsce w niższych ligach !

 • gumisiek lubi Komentarz

  Wizerunek żużla niszczy przede wszystkim "wizerunek" Witkowskiego, przyspawanego do stołka pasożyta, którego każdy działacz żużlowy tak nazwie za jego plecami. Niestety wprost nikt już się na wypowiedzenie takich słow nie odważy. Dalej image niszczą takie osoby jak Fijałkowski i inne "betony". W gruncie rzeczy jednak należy im bardziej współczuć niż ganić, gdyż oni naprawdę wierzą, że się do tego, co robią, nadają. Niemniej Pan K. ze swoimi 100k pln za sponsoring tytularny powinien być potraktowany... nieelegancko, ponieważ obraża dyscyplinę. Akurat Witek Skrzydlewski jest bardzo haryzmatyczną osobą i wśród moich znajomych bardzo pozytywnie odbierany. Panie Witoldzie, w Nowym Roku życzę zdrowia i sił, aby dalej walczyć z tym tworem. Mam nadzieję, że "pod choinkę" dostał Pan jakiś młot pneumatyczny albo dynamit, gdyż to chyba najskuteczniejsze środki do kucia betonu są.

 • gumisiek lubi Komentarz

  Podzielam Twój pogląd !!!!
  Ta fota wyjaśnia jak się nabija śmiechem ta cała GKSŻ.......
  Wielokrotnie piszę że dopuki nie zmienią sie ludzie w PZM i GKSŻ to taki bajzelek będzie.....


  A kto prawdę pisze mówi staje się wrogiem ..
  Właśnie taki Skrzydlewski tam potrzebny i podobni aby prztetrzepac to całe srodowisko. Do stołków od lat przyspawani skończyły by się zielone stoliczki jakieś licencje nadzorowane itd
  Nawt tak prostej sprawy nie zalatwjaja od lat co dalej z Lokotivem i wielu innych......

 • gumisiek lubi Komentarz

  Jakby Skrzydlewski chcial to by byl w ekstalidze i kupilby ta Wasza Grudziadzka druzyne razem z Waszym bylym prezesem i jeszcze by kasy mu zostalo. Chodzi o to ze chce zarazic zuzlem cale Lodzkie srodowisko i ewentualnych sponsorow, ktorzy w razie czego beda ciagnac dalej ten wozek.

 • gumisiek lubi Komentarz

  Najlepszą obroną jest atak panie zielony stolik Fiałkowski pan dobrze wie jak zepsuć najlepiej wizerunek żużla co nie?Karanie zawodników i kluby pompowania sobie konta zmian regulaminu co sezon co jest tylko w żużlu co rok bo nie spotkałem się w innych dyscyplinach a może przypomnieć GP Polski na narodowym co winę rzuciliscie na gang Olsena to tylko połowa tego a ta wasza firma NICE że dała 1.6mil na wszystkie kluby pierwszej ligi to teraz jest Bogiem no proszę was oni na tym zyskali 10razy tyle podziel te pieniądze na wszystkie kluby to są naprawdę psie pieniądze na co to jest nawet na metanol nie wystarcza a ten 1mil dla was to jest coś proszę udokumentować na co były wydane?TO WY NISZCZYCIE WIZERUNEK I TEN SPORY OD WIELU LAT!!!!!!!!To wy sracie we własne gniazdo i mam w du... co wy mówicie bo i tak wam połowa kibiców co chodzi 21 lat na żużel to nie da sobie wcisnąć ciemnoty możecie wcisnąć to młodym co dopiero się na was poznają za parę lat ja już niestety nie a to że Skrzydlewski mówi prawdę nie mówiąc że nie raz palnie coś to was to najbardziej boli a bym zapomniał wasza pomoc to my mamy w klubie w du...... nie dziękujemy damy sobie radę bez was daliśmy do tej pory i damy my co roku kończymy sezon z twarzą a wy ?Raczej nie to wy wykańczacie kluby a nie my !!!!!!

 • gumisiek lubi Komentarz

  Brawo Witek stanowcze NIE dla licencji dla złodziei z Krakowa ! spłacą Mazura,Walaska,Szczepaniaka,Sucheckiego i Mastera to mogą jechać, inaczej wypad ! Dość rolowania długów i zamiatania problemu pod dywan !

 • gumisiek lubi Komentarz

  Brawo Panie Witoldzie. Mocne i stanowcze postanowienie,ale jak widać na przykładzie Krakowa można właśnie tak postępować.Rolować długi,zawodnikom nie płacić,a w lidze i tak pojadą.
  Z Częstochową wcale bym się nie zdziwił jeśli to co Pan napisał także jest prawdą.
  Patologia w polskim żużlu osiągnęła już chyba apogeum.

 • gumisiek lubi Komentarz

  Choć Skrzydlewski jest kontrowersyjny i z wieloma jego wypowiedziami się nie zgadzam to w tym przypadku popieram jego wypowiedź. To jest zwyczajna patologia. Faktycznie w ubiegłym roku usilnie ud... kilka klubów aby przypadkiem nie powstała II liga po to aby Włókniarz wepchnąć ligę wyżej. Teraz gdy osiągnięto cel znowu rodzi się patologia i kluby choć nie płacą to nie ponoszą żadnych konsekwencji. Kiedy wreszcie działacze spojrzą na interes zawodników? Ludzi, którzy narażając swoje zdrowie wykonując swoją pracę są zwyczajnie przez oszustów okradani? Wszystko to za cichym przyzwoleniem władz! Skrzydlewski i tak będzie zawodnikom płacił. To pewne. Swoją wypowiedzią chce zwyczajnie zwrócić uwagę na to co istotne. I dobrze. A wystarczyłoby wprowadzić kilka zapisów w regulaminie i po sprawie. Spłata w określonym terminie. Następnie licencja. I można zabierać się dopiero wtedy za kontrakty. Kto pierwszy ten lepszy. Proste? Proste! Jednak nie dla wszystkich jak widać.

 • gumisiek lubi Komentarz

  No i brawo Witek! W końcu ktoś konkretnie uderzył pięścią w stół.
  Zum teufel! Co tutaj się wyrabia? Towarzystwo własnej adoracji i arogancji doprawionej szczyptą bezczelności i tupetu pluje w twarz ludziom uczciwym, a wynosi na piedestał malwersantów i złodziei. Mimo upływu lat centrala żużlowa w naszym kraju to ciągle tępy ale za to solidny beton. Jak długo zawiadywać naszym sportem mają kompromitujący się na każdym kroku nieudacznicy?
  To jest niepojęte. Pzdr!

 • gumisiek lubi Komentarz

  Witek 100% racji...
  Przecież kto normalny wymyśliłby na początek okienko transferowe a później licencję??? Typowa zagrywka która pozwala dziadom z centrali ciągnąć za sznurki...
  PS.Jednak niektórzy zawodnicy sami igrają z losem...

 • gumisiek lubi Komentarz

  Chłop ma niewyparzoną gębe, ale taki słdoko pierdzacy Witkowski z ekipa moze mu co najwyzej buty czyscic.

 • gumisiek lubi Komentarz

  możesz doprecyzować na czym ta ustawka miała polegać? Wituś przebił np oponę Miśkowiakowi? czy jak....
  Napisz coś bliżej jak wiesz, jak on to wszystko zrobił.....
  Brak baraży to oczywista jego wina....bo sam sobie je odwołał....
  A odmowa zielonego stoliczka..........prosze......nie kompromituj się....
  Nie powiem że za wszelką cenę chciał E-ligi....bo to byłaby nieprawda.....
  Finanse klubu są prawdopodobnie jeszcze zbyt ubogie, a Witek sam nie jest w stanie płacić za klub w E-lidze
  ale te teorie spiskowe to takie wyssane z palca opowieści....bo gdyby Orzeł wygrał ligę i zrezygnował z awansu bo nie byłoby pieniędzy na E-ligę, to kibice by to zrozumieli...

 • gumisiek lubi Komentarz

  Ja o kibicach łódzkich mam jednak inne zdanie niż Ty. Wiedzą oni jakie są realia w tym mieście. Tu nie ma milionowego dofinansowania z miasta, żużel nie jest jedynym sportem w mieście, a i potężnych sponsorów brak. Zapaść gospodarcza w branży tekstylnej spowodowała, że wiele biznesów odeszło z tego miasta. Więc kibice wiedzą że pieniądze jak manna z nieba się nie pojawią i dlatego większość szanuje Witolda za to że klub "nie żyje" ponad stan. Nie ma kasy to nie szarpiemy się wyżej aby długów nie robić i to jest uczciwe. Klub od lat pomalutku buduje swoją renomę i nie chodzi tu o wychwalanie Skrzydlewskiego pod niebiosa, ale to on jest motorem napędowym tej odbudowy, bo niewielu piszących tu komentarze wie jak było w Łodzi wcześniej, m in za Grajewskiego.

 • gumisiek lubi Komentarz

  Pan Skrzydlewski jest wzorowym Prezesem klubu żużlowego.
  Inni Prezesi powinni się od niego uczyć podejścia do pewnych kwestii ekonomiczno- menagerskich.

  W wielu poniższych komentarzach widać zazdrość i zaklinanie rzeczywistości.
  To podłe.

  Pan Skrzydlewski pisze co prawda,że nie będzie już solidnym partnerem dla zawodników ale ja wierzę ,że jest to stwierdzenie tylko na potrzeby tego felietonu.
  Nie jest doskonały ale jest człowiekiem honoru a tego nie da się zmienić ot tak , z dnia na dzień.

  Jestem przekonany o jego profesjonaliżmie.

  Prezesie- wszystkiego najlepszego.

 • gumisiek lubi Komentarz


  Kolego w Orle jest taka taktyka od lat ......Nie sprawdzisz sie nie będziesz jeżdzil a to oznacza brak kasy i grzanie ławy....Tak że Skrzydlewski nic nie ryzykuje i od Świderskiego zależy co będzie znaczył...
  Spokojnie nie spadnie.....nie Świderskim Orzeł stoi !!!!!