• Raul Gonzalez Blanco -kończy karierę piłkarską

  "En Angel de Madrid" -"Anioł z Madrytu" Prawdopodobnie jest to ostatni blog na SF, więc postanowiłem poświęcić go dla osoby wyjątkowej... dla mnie i zapewne dla wielu tysięcy fanów talentu piłkarskiego Raula...„Potrzeba wielkiego talentu, aby poznać dogłębnie tak złożoną grę. Potrzeba wielkiej przebiegłości, (…)

  Więcej

 • Pean na cześć Anity Włodarczyk :D

  Można o niej pisać, nawet ze sto lat, Cudowna to kobieta, jedyna na cały świat, Swą osobą wprowadza Cię w nastrój radosny, Każdy jej rzut młotem to przypływ wiosny :) Herkules i Conan siłowo wymiękają Niczym małe dzieci przy niej wyglądają, Cechy w sobie łączy, prawdziwego atlety, Betty Heidler z zazdrości (…)

  Więcej

 • Typer Ligue 1 2015/2016 -zapraszam do typowania :)

  Witam serdecznie na blog-typerze pierwszej ligi francuskiej w piłce nożnej :)stary obrazek...nowy sezon ;)Typujemy w najprostszy możliwy sposób: 1-X-2 bez podpórek. Za każdy poprawny typ otrzymujemy 1 pkt, za mecz *HITowy 2 pkt. OPS- (order padliny szakalowej) wędruje do zwycięzcy kolejki, w przypadku (…)

  Więcej

 • LIGUE 1 - tutaj możesz zostawić typy na przód :)

  Witam serdecznie wszystkich fanatyków zajefajnej ligi francuskiej :)  Nadejszła już pora abym otworzył nowy sezon typera LIGUE 1 Mam nadzieję sciągnąć tutaj dużo osób, co najmniej tyle co w zeszłym niepełnym sezonie, albo jeszcze więcej ;)  Przed nami dłuuugi i zapewne wyczerpujący sezon, dlatego też (…)

  Więcej

 • Ligue 1 -kalendarz-archiwum-głosowanie na hit

  21. kolejka 16 stycznia godz. 20:30 Girondins Bordeaux - OGC Nice 1-2 RC Lens - Olympique Lyon 0-2 SM Caen - Stade Reims 4-1 FC Lorient - OSC Lille 1-0 FC Metz - Montpellier HSC 2-3 AS Monaco - FC Nantes 1-0 *Toulouse FC - SC Bastia 1-1 Paris Saint-Germain - Evian TG 4-2 Stade Rennes - AS Saint-Etienne (…)

  Więcej

 • " Typer Ligue 1 " KONIEC sezonu 2014/2015

  Witam serdecznie na blog-typerze pierwszej ligi francuskiej w piłce nożnej :)Typujemy w najprostszy możliwy sposób: 1-X-2 bez podpórek. Za każdy poprawny typ otrzymujemy 1 pkt, za mecz hitowy 3 pkt. Zachęcam również w odrębnym blogu do wyboru meczu hitowego na następną kolejkę. Dodatkowo wprowadzam (…)

  Więcej

 • Czy nr 7 powinien być zastrzeżony dla C. Ronaldo w Realu Madryt ?

  Witam serdecznie, rok 2014 ma się ku końcowi i jest to doskonały czas do pewnych przemyśleń i rozważań :) chciałbym poznać Wasze opinie do pytania zawartego w temacie tego bloga. Jestem ciekaw opinii nie tylko Madridistas i w ogóle kibiców piłki nożnej, ale wszystkich kibiców sportu, bo Cristiano Ronaldo (…)

  Więcej

 • Alfredo di Stefano

  Dzisiaj dobiegła do nas smutna wiadomość o śmierci wspaniałego zawodnika i prawdziwej legendy . Mimo,że jest to smutna chwila ja chciałbym jako fan klubu,w którym występował Alfredo ,Wam i sobie przybliżyć jego postać i wpływ jaki miał na Real Madryt. Alfredo di Stefano Tylu wielkich piłkarzy zakładało (…)

  Więcej

 • Piękniejsza strona Mundialu :)

  Mundial w Brazylii rozkręcił sie na dobre i chciałbym przybliżyć nam wszystkim jego piękniejszą stronę :D Nie nie...nie chodzi mi tu o super ciekawe mecze z dużą ilością piękych bramek,ani nawet o piękne krajobrazy Brazylii z Amazonią i Copacabaną włącznie ;) Za to zapodam tutaj parę ciekawych fotek,które (…)

  Więcej

 • La Decima

    Oczywiście nie mogłem sobie nie podarować tego pięknego wydarzenia blogiem;) animacja pokazująca jak do tego doszło :)Real Madryt po raz dziesiąty zdobył Puchar Ligii Mistrzów (1956, 1957, 1958, 1959, 1960, 1966, 1998, 2000, 2002, 2014) wcześniej zwany jako Puchar Europy Mistrzów Klubowych Radość (…)

  Więcej