tegu4et5ujrtuj - lubi

 • tegu4et5ujrtuj lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • tegu4et5ujrtuj lubi Komentarz

  Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie …. Pokój jego duszy (i)

 • tegu4et5ujrtuj lubi Komentarz

  Co za komentarz. Jak można deprecjonować to co robi ktoś inny. Dla Ciebie to tylko bieganie a dla pani Ewy jej życie, zawód, praca. A Ty (zauważ ze Ty pisze mimo wszystko duża litera) gościu co takiego robisz ze masz takie pojęcie o życiu. Jesteś piłkarzem i za marne ligowe kopnięcie bierzesz gruba kasę w klasie A.

 • tegu4et5ujrtuj lubi Komentarz

  Najlepsza w historii polska tenisistka nie zostanie uhonorowana we własnym, ukochanym mieście ponieważ jej ojciec glosuje na PiS? To już skrajny idiotyzm....... ale co tu dożo pisać, jaki kraj takie samorządy. Żenada!!!

 • tegu4et5ujrtuj lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • tegu4et5ujrtuj lubi Komentarz

  Nie ukrywam, że nie jestem fanem Radwańskiej i nigdy nie byłem co nie znaczy, że nie doceniam jej wielkich osiągnięć w tenisie i rozsławieniu Polski i Krakowa na świecie. Wielki wstyd i hańba, że tak znana na świecie sportsmenka nie została doceniona w swoim rodzinnym mieście. Wstyd !

 • tegu4et5ujrtuj lubi Komentarz

  Co zrobiła dla miasta ? Ano całkowicie za darmo rozreklamowała miasto Kraków na świecie. Jest niepoliczalne ilu turystów odwiedziło miasto Kraka, aby przekonać się, gdzie urodziła się i mieszka jedna z najlepszych tenisistek świata, a na pewno w Polsce w historii. Ile napędziła całkowicie bezinteresownie obcej waluty Krakowowi. A kto niby był bardziej w ostatnich tak ważny i tak doceniony, aby otrzymać honorowego obywatela Krakowa, no kto ? Wstyd i jeszcze raz wstyd.

 • tegu4et5ujrtuj lubi Komentarz

  Stalówka od początku sezonu pstroszy sie na calego i odgraza wszystkim.. A najlepsze jest to, ze wszyscy zaczeli wierzyc w to, ze czwarty zespół z nimi odpadnie w cwiercfinale. Jeszcze nikogo nie pokonali i moze sie okazac, ze ten nowy Irving po NBA moze nie wystarczyc. Wiec spokojnie, ochloncie..

 • tegu4et5ujrtuj lubi Komentarz

  Dokładnie takie samo zdanie mam. Pozdro

 • tegu4et5ujrtuj lubi Komentarz

  Dobrze

 • tegu4et5ujrtuj lubi Komentarz

  I mówi to facet który aktualnie zawodowo obściskuje się na ringu z innymi spoconymi facetami, niejednokrotnie w pozycjach rodem z Kamasutry :P

 • tegu4et5ujrtuj lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • tegu4et5ujrtuj lubi Komentarz

  brawo Pudzian !!!

 • tegu4et5ujrtuj lubi Komentarz

  Miszczu nie kompromituj się. Golisz się czasem ? Co sadzisz o facecie (?) po drugiej stronie ?

 • tegu4et5ujrtuj lubi Komentarz

  Skrócone kalendarium z wyprawy Revol i Mackiewicza ,
  zebrane na podst. info p.B. Kowalskiego (taternik org) i raportu PHZ Jarosława Botora, jednego z ratowników :
  *
  23 grudnia - Założenie bazy przez Elisabeth Revol i Tomasza Mackiewicza, dla którego jest to siódma wyprawa na Nanga Parbat.
  *
  3 stycznia- Informacja o aklimatyzacji nieco ponad 6000 m n.p.m.
  *
  18 stycznia - Po około dwóch tygodniach bardzo silnego wiatru prawdopodobnie ruszyli z bazy. Pogoda poprawiła się, warunki były dobre. Depozyt złożyli na wysokości 6700 m. Z informacji od Tomka sprzed trzech dni: "Jesteśmy zaaklimatyzowani. Próbujemy szczytu".
  *
  22 stycznia, poniedziałek, godz. 8.25 - dociera wiadomość: "Jesteśmy w obozie 3, wiatr około 100 km/h, jutro C4 i atak szczytowy".
  *
  23 stycznia, wtorek 14.51 - kolejna wiadomość od Mackiewicza: "Trochę się ruszyliśmy warunek koszmarny jutro kopuła szczytowa pozdr". Dotarli do obozu czwartego, a następnego dnia ruszyli w kierunku szczytu.
  *
  24 stycznia, środa - brak informacji
  *
  25 stycznia, czwartek 13.20 - Revol i Mackiewicz weszli na szczyt Nanga Parbat, gdzie Elisabeth dostrzegła gwałtowne pogorszenie stanu Tomka.
  Przez tel. satelitarny Eli alarmuje męża i przyjaciela (Giambiasi).
  Nie zdołali wrócić do obozu czwartego i nocowali w szczelinie na 7400 m. Zejście odbywało się dzięki pomocy Eli.
  Noc z czwartku na piątek (25/26.01) spędzili schowani w szczelinie lodowej na wysokości ok. 7400 m (temperatura spadła do minus 50 stopni Celsjusza).
  *
  26 stycznia, piątek - Eli dociągnęła Tomka do obozu czwartego na 7200 m.
  Wieczorem ruszyła w dół, pozostawiając Mackiewicza w agonalnym stanie.
  - Krzysztof Wielicki wyraża gotowość uczestników wyprawy narodowej na K2 do podjęcia akcji ratunkowej po Eli i Tomka. Wojsko pakistańskie oczekuje na gwarancje finansowe .
  - minister sportu Bańka podaje na Twitterze informację: "MSZ wydał zgodę na pokrycie kosztów akcji ratunkowej i gwarancje finansowe, wojsko pakistańskie szykuje się do akcji".
  *
  27 stycznia, sobota, 13:30 - wylot ekipy ratunkowej z bazy głównej pod K2 , najpierw do Skardu (przez bazę wojskową w Payu na tankowanie i montaż zaczepu linowego).
  - 17:00 - desantowanie w obozie pierwszym pod Nangą Parbat
  - 17:30 Denis Urubko i Adam Bielecki wyruszają w ścianę drogą Kinshofera "na lekko" . Piotr Tomala i Jarek Botor rozbijają obóz.
  z soboty na niedzielę (27/28.01) ok 2:00 w nocy , po ośmiu godzinach wspinaczki, po pokonaniu 1100 m. przewyższenia, Denis i Adam znajdują Elise na ok. 6.100 m.n.p.m. Zatrzymują się na biwak pod płachtą, by doczekać świtu.
  *
  28 stycznia, niedziela, ok. 6 rano - po czterogodzinnym biwaku w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych /silny wiatr, temp. -35C/ Bielecki i Urubko opuszczają z asekuracją Francuzkę drogą Kinshofera aż do podstawy ściany ok. 5000 m.n.p.m.
  Resztę drogi do obozu I Eli idzie.
  ok. 13.00 przylatują helikoptery, następuje ewakuacja
  - Eli Revol zostaje przetransportowana do szpitala w Islamabadzie, następnie do Francji. Pogoda się popsuła, są złe warunki atmosferyczne. Najbliższe okno pogodowe miało być we wtorek, ale to jest niepewne.

 • tegu4et5ujrtuj lubi Komentarz

  Szkoda Maćka Kota..może forma będzie na igrzyska?

 • tegu4et5ujrtuj lubi Komentarz

  marne wypociny tytuł jako rekordowy transfer w anglii a pozniej ze to rekordowy transfer klubu brighton ten kto to pisał to jakas ciota

 • tegu4et5ujrtuj lubi Komentarz

  Tak, zwalajcie nieudolność prezesów na PiS. Bardzo modne na WP. Dziwne że siatkówka zaczęła umierać już za czasów Papke.

 • tegu4et5ujrtuj lubi Komentarz

  Mam taką prośbę do redakcji WP ? Czy moglibyście jeszcze mocniej szczuć ludzi tym PISem ? Tak tylko pytam ?
  A i sam tytuł jest slabiutki ;)
  Ja bym proponował coś takiego..... PIS jest groźny, PIS jest zły, PIS ma bardzo ostre kły !!!!
  PS. Panie Bobakowski i reszta redakcji WP.... Naskakujce dalej na tych pisiorów, nic mi do tego. Tylko pózniej się nie dziwcie, dlaczego przy różnych sondażach poparcie im nie maleje, a powoli rośnie. No nic, nie przerywam, i milej zabawy życzę ... ;)

 • tegu4et5ujrtuj lubi Komentarz

  Powinien tu być dopisek "Artykuł sponsorowany".