GieeSŻet - lubi

 • GieeSŻet lubi Komentarz

  Lampart z pierwszego pola wyrzucił się niemal pod bandę, wjechał w tor jazdy Gruchalskiego co spowodowało, że ten drugi się niemal obrócił. Takie sytuacje się zdarzają na 1 łuku i najlepszą decyzją byłaby powtórka w czwórkę. To co się dzieje w tym sezonie jeśli chodzi o sędziów zaczyna naprawdę wypaczać wyniki, niemal nie ma meczów, w których nie byłoby jakiś kontrowersji, a płynne przeprowadzenie procedury startowej zaczyna być rzadkością. Poprawiają ich pod taśmą przez minutę, przerywają biegi, w których nikt nie zawinił na starcie, coraz ciężej się to ogląda. Zawody trwają od 40 min i przeprowadzono 4 biegi...

 • GieeSŻet lubi Komentarz

  Ale syf ten żużel się robi i dziwota że coraz mniejsza frekwencja.ten podprowadzajacy podkurza zielonogurzan i sędzia duren wyklucza niezle drukowanie

 • GieeSŻet lubi Komentarz

  sajfudinow wykosil buczka, jednak zawodnik winny wypadku powinien byc wykluczany do konca zawodow.. byloby sprawiedliwiej

 • GieeSŻet lubi Komentarz

  Bez sensu, że trzeba upaść żeby sędzia zareagował.

 • GieeSŻet lubi Komentarz

  co mecz, to zawsze jakiś problem z łodzią... masakra

 • GieeSŻet lubi Komentarz

  Ktoś zauważył tego gamonia, który nawet na trybunach musi mieć koszulkę "KON STY TU CJA" i trzyma w ręku kartkę z takim samym hasłem? Już by sobie dali spokój z tym swoim cyrkiem nawet na hali sportowej!

 • GieeSŻet lubi Komentarz

  KONSTYTUCJA HAHA

 • GieeSŻet lubi Komentarz

  Na meczu są kibice Polski ,USA i konstytucji :) Nawet do sportu niektórzy zaprzęgając politykę -co za wiocha ...

 • GieeSŻet lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • GieeSŻet lubi Komentarz

  Pytanie na dziś to czy wyniki Leszna w Tarnowie czy Wrocławia w Zielonej Górze to już są wałki czy jeszcze sport? Formuła play off ma jeden bardzo duży mankament drużyny mają możliwość oodpuszczania meczy w kontekście zajęcia danego miejsca by nie trafić na danego przeciwnika. Wygrywamy za 3pkt mimo to dalej pozostajemy na ostatnim miejscu.

 • GieeSŻet lubi Komentarz

  Jeżeli Komary i inne meszki z Kobyłki chcą Regulaminu Finansowego, to radzę wprowadzić metody z dawnych lat. Wtedy oszczędności będą oczywiste. Motocykle muszą być klubowe, naprawiać je będzie klubowy majster. Na zawody jeździć wspólnie, klubowym autobusem. Pomieści się w nim cały zespół, motocykle i osoby funkcyjne. Klub zatrudni na umowę zlecenie zawodników - tylko latem. Za ten czas odprowadzi za nich ZUS i zaliczki do US. Kategorycznie zabronić zawodnikom posiadanie własnego sprzętu i zawieranie umów ze sponsorami. W kontrakcie z zawodnikiem należy zaznaczyć, że za zdobyty punkt w drugiej lidze otrzyma 60 zł, w pierwszej 80 zł, a w ekstra lidze 100 zł. Należy zabronić też zawieranie kontraktów z innymi zagranicznymi klubami.
  Wprowadzenie takich rozwiązań z pewnością przyniesie dla klubu wiele oszczędności. Zaś zespół poprzez wspólne przebywanie nie będzie miał problemów z konsolidacją. Zawodnicy jeżdżąc tylko w polskiej lidze, spowodują finansowe oszczędności, gdyż nie trzeba będzie tak często serwisować motocykli. Jeżeli nie będą tak często jeździć, to unikną ewentualnych kontuzji. Najważniejsze będzie to, że we wszystkich klubach żużlowych nie będzie problemów finansowych.
  Jest jeden problem, czy kogoś będzie interesował taki klub ?. Pewnie tak, toż dokładnie tak było !. Powodzenia panie i panowie racjonalizatorzy, komuna tuż, tuż.