paracetamol - lubi - strona 2

 • paracetamol lubi Komentarz

  tak było, słyszałem jak cieszyły się z tego najwyższego trofeum na jakie je stać czyli srebra.

 • paracetamol lubi Komentarz

  Nijak i nie miałbym z tym problemu gdyby to śpiewali kibice z Lubina. A jeżeli zawodniczki z trenerką śpiewają kibicowską piosenkę na rywala to trzeba ich w ten sposób traktować a nie oddawać szacunek jako zdobywcy srebrnego medalu MP. Po tym co zobaczyłem to nie dziwię się Oli Rosiak że po pobycie w SMS nie wróciła do Was i woli grać 550 km od domu.

 • paracetamol lubi Komentarz

  Faktycznie, co to za ekspert napisał, że te dwa zespoły najczęściej rozdają między sobą złote i srebrne medale? ??? Przypomina mi się, jak twierdzono, że Polska odniosła wielki sukces przy głosowaniu na szefa UE ( 27 : 1) Tak samo prawdziwe. A co do pani Karkut tak narzekającej na lubelskich kibiców, cały czas mam w pamięci nieuczciwe kombinacje tej pani , przy delegowaniu swoich zawodniczek do rzutów karnych .Jak się kogoś krytykuje pani Karkut, to samej trzeba być uczciwym

 • paracetamol lubi Komentarz

  Bożenka! Fakerka! Ole ole ole! :))))

 • paracetamol lubi Komentarz

  Kilka lat temu kiedy nie byłem jeszcze w klubie kibica Pani Bożena pokazała środkowy palec starszemu kibicowi w Koszalinie, czego byłem naocznym świadkiem. Zwracał jej uwagę na niewłaściwe metody trenerskie (zabij - nie daj przejść), zobaczył środkowy palec i usłyszał parę wulgaryzmów... Nie mnie oceniać metody szkolenia Pani Karkut natomiast kultura osobista pozostawia wiele do życzenia... Nie popieram publicznego obrażania ale niestety taka grzeczna i bez winy to Pani trener też nie jest.

 • paracetamol lubi Komentarz

  "gdybyś ujrzeć chciał.....tytuł mistrza to......już dziś wpłacaj na konto hajs, .....bo tak inaczej już......nic, już, nic, już nic , już nic..........nie zobaczysz niiiicccccc, po za tym patrz jak przywita pięknie was........warszawski liść, warszawski liść, waaaaarszawski liiiiiiiść !!!"

 • paracetamol lubi Komentarz

  najsłabszy mistrz od czasów Szombierek Bytom

 • paracetamol lubi Komentarz

  ty tak serio ? Poziom kibicowski dno ? Dobre !! Mecz " o nic" ? Miedziowe zdobyły vice mistrzostwo Polski, ale faktycznie, co to jest :) Skoro obrażasz tak kibiców z Lublina to co powiesz o pani Maliczkiewicz, która w pierwszej przerwie stwierdziła cytuje " dawac laski nie bede ich k... sluchac " , albo zachowanie miedziowych po ostatnim gwizdku.. " kto nie skacze ten z Montexu " . Cóż, jaki klub takie zawodniczki. Pozdrowienia dla tych, którym żal dupsko ściska z POTRÓJNIE ZŁOTEGO LUBLINA!!!!!!

 • paracetamol lubi Komentarz

  Nie można takiemu gościowi skasować konta? Administratorzy powinni jakoś bardziej i rygorystycznej reagować na notorycznie pojawiające się obraźliwe wpisy. Może gdyby lądowali konta to trochę by się to ukrócilo. Człowieku co ci daje że twoje wpisy są obraźliwe. Czujesz się lepiej? Jesteś niedowartościowany, że tak wpisujesz? Nie pojmuję.

 • paracetamol lubi Komentarz

  No i co?Po co tyle krzyku?MISTRZ JEST JEDEN BO MISTRZEM SIE JEST A NIE BYWA!!!Szacunek dla zawodniczek Pogoni za walkę,bo to im słusznie trzeba oddać!Wielki szacunek za walkę!A co do grupy ludzi (czy innych stworzeń ze Szczecina-pieknego miasta)-wy nie jesteście drukarze,nie jesteście paprykarze,nie jesteście śledzie...wy jesteście po prostu leszcze....zwykłe śmierdzące mułem ościste leszcze... A do bulla dupy,malutkiej i innych trolli -PSY SZCZEKAJA KARAWANA JEDZIE DALEJ!

 • paracetamol lubi Komentarz

  Temu to się akurat nie dziwię. Pamiętasz jej akcje w LM z Larvikiem. O Asi pisałem wielokrotnie i jestem wściekły ze Kim dopiero dziś posadził Kulwińską na ławie.

 • paracetamol lubi Komentarz

  Kolego wróć na ostrowski żużel i tam tocz wojenkę z Lublinem i Krakowem. Może w Ostrowie urodzili się wspaniali bracia Lijewscy, ale kobiety u was nie grają.