Miecław - lubi

 • Miecław lubi Komentarz

  I wlasnie dlatego,ze nie jestesmy zadnym rywalem, podbieracie nam kolejnych zawodnikow :)

 • Miecław lubi Komentarz

  Wstaw sobie od razu do avatara herb Vive Targow, przynajmniej nie bedziesz musial sie ukrywac ze swoimi pogladami :)

 • Miecław lubi Komentarz

  Jeszcze Raczkowski powinien zaproponowac,ze przez polowe czasu pobytu Jurkiewicza w Kielcach,Wisla bedzie placila mu kontrakt, podobnie jak Lwy robily z Bieleckim i Tkaczykiem. Bo przeciez Jurkiewicz CHCE :)

 • Miecław lubi Komentarz

  Poczekaj jak Bertus znowu im pokaze miejsce na hali i wreczy regulamin prowadzenia dopingu. Oczywiscie do czasu meczu z Wisla,wtedy tupnie noga i klakiery wskocza mu w kieszen.

 • Miecław lubi Komentarz

  Ty jesteś jakiś ograniczony, weź spójrz obiektywnie na sprawę, a kłamstw szukaj sobie u Bertusa. Przecież on taki wspaniały zmienić nazwę drużyny potrafi, kibicom też podpowie jak mają śpiewać, przesadzi ich w trosce o ich komfort oglądania meczu, cenę biletów też dostosuje aby każdy zapłacił tyle ile powinien. Słuchaj... nawet kibiców potrafi malować, nie zapominając jak potrafi urządzić swoich podopiecznych - ciastek w tydzień był spakowany, Sego listy musiał pisać, a Jurkiewicz już nie ogląda mieszkań w Kielcach. Jurkiewicz psioczył na prezesa, w każdym innym wypadku taki pracownik zostałby wywalony na pysk, ale przecież biedny jest ten Jurkiewicz. Oj biedny! Jurkiewicz zachował się bardzie niesportowo i tak samo powinien zostać potraktowany.

 • Miecław lubi Komentarz

  Wiesz, to jest trochę spowodowane tym zamieszaniem z Jurkiewiczem. Plan był taki, że Jurkiewicz miał być 1 rozgrywającym, a przy nim miał się uczyć Szollosi, który sporym talentem jest. Co się stało z Kaczką wiemy, za Szollosiego Węgrzy zażyczyli sobie więcej niż Celje za Zelenovica, więc sobie odpuściliśmy. Jedyną niewiadomą miał być kolejny grajek na lewe rozegranie. Jak widisz plan się nieco posypał więc uruchamiany jest jakiś plan B. Poza tym mamy trochę długów (po kim chyba się domyślasz) więc głębszy oddech weźmiemy dopiero w nast. sezonie.

 • Miecław lubi Komentarz

  Gadżet i Gadżet. Jak się nie podoba, to podejdź przed lub po meczu do Bieglera i powiedz mu, żeby go nie powoływał!
  A możesz raczysz napisać ile piłek na skrzydło dostał dzisiaj Gadżet? Raptem jedną. A dlaczego nie raczyłeś napisać, że Adam przez całą drugą połowę harował jak wół w obronie na jedynce, że wypluł flaki latając raz po raz, za którymś Niemcem jako wysunięty obrońca. Tego nie docenisz? Może to właśnie dzięki takiemu ustawieniu nadrobiliśmy straty w drugiej połowie. Szkoda, że nie zauważyłeś ile Adam przejął piłek, po których wyprowadziliśmy szybkie kontry. Pograj sobie tak na jedynce przez 30 minut, to zobaczysz jak lekko się później oddycha. Doskonale było widać, jak Gadżet jest mocno zmęczony, gdy Biegler wziął czas. Gadżet musiał przysiąść sobie w tym czasie w środku.
  Człowieka szlak trafia, jak czyta takie komentarze. Gra skrzydłowych uzależniona jest od rozgrywających. Brak Lijka był dzisiaj bardzo widoczny. Krzysiek jak profesor potrafi dograć nie tylko do prawego, ale i również do lewego skrzydła. Dzisiaj takich książkowych dograń do skrzydeł było jak na lekarstwo. Ja pamiętam tylko dwa. Pierwsze do Daszka, po której rzucił bramkę i drugie do Gadżeta od bodajże Dzidziusia, po którym Adam rzucił nad bramką.

 • Miecław lubi Komentarz

  Ty masz pojęcie, ile on zarabiał, że takie rzeczy wypisujesz? Nikogo prócz Sortownii w Polsce stać na niego by nie było. Tak to jest jak ludzie, nie mający pojęcia o rzeczywistości zabierają się za produkowanie bezsensownych postów.