P.M. - komentarze

 • P.M. napisał/a komentarz do Niespodzianka na inaugurację - GKM Grudziądz vs. Carbon Start Gniezno (relacja)

  nikomu nie powinno być przykro wszyscy zawodnicy są rozliczani za każdy występ i powinno im być wstyd że przegrywają na własnym torze a KEMPES jaki z niego strateg???

 • P.M. napisał/a komentarz do Niespodzianka na inaugurację - GKM Grudziądz vs. Carbon Start Gniezno (relacja)

  Po Pierwsze zawodnik, który przychodzi do klubu i płacze że on nie ma kasy na przygotowanie do sezonu to powinien zakończyć karierę tym bardziej że jeździ już bardzo długo i on płacze całe życie,GÓWNO z Częstochowy. Drugie Daniel Jeleniewski-jest to również bardzo doświadczony zawodnik,który nie powinien pozwolić sobie na takie występy lub defekt sprzętu ok złośliwość rzeczy martwych zdarza się ale rewelacji nie pokazał bo to nie jest jego ulubiony tor.Ales Dryml nie powinien podpisywać kontraktu w GKM za słaby,KOMPROMITACJA.Andrej Karpow pokazał że potrafi jeździć na grudziądzkim torze walczy do samego końca i tak powinno być,BRAWO dla Andreja. Norbert Kościuch zbyt mało na postawę KAPITANA kula się na tym torze od 2012 roku i powinien się zastanowić ile jest okrążeń i ile łuków w biegu ponieważ bieg można wygrać nawet o tak zwany błysk szprych.Nie był to jego tragiczny występ mógł pojechać lepiej początek spotkania. A największym problemem w klubie to są juniorzy. Od lat nie ma wychowanków nie ma dobrego szkolenia brak dyscypliny kto za to odpowiada,wydaje mi się że szkoleniowiec,który nie potrafi wytłumaczyć. Ludzie którzy są zatrudniani na takim stanowisku powinni być rozliczani a nie są i od tej strony powinniśmy robić porządki. Życzę powodzenia w dalszej części sezonu.

 • P.M. napisał/a komentarz do Krzysztof Cegielski walczy o powrót do sprawności. "Teraz częściej staram się być w pionie niż na siedząco"

  Super wiadomość , a w szczególności dla wszystkich kibiców, którzy obserwują poczynania Krzyśka. Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia. WIARA CZYNI CUDA

 • P.M. napisał/a komentarz do Ułamek chce skarżyć Start w Trybunale. Klub: Sprawa nie zostanie tam wyjaśniona

  Witam wszystkich. Jeżeli klub ma zadłużenie wobec zawodników i nie jest w stanie ich spłacić to moim zdaniem nie powinni dopuścić takiego klubu do rozgrywek ligowych . Bo to zawodnik naraża zdrowie i życie a na koniec sezonu okazuje się że klub nie ma kasy to z czego tu inwestować !!!