Anonim111 - lubi

 • Anonim111 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Anonim111 lubi Komentarz

  Nie dal? A skad sie wzielo 80 % pilkarzy?

 • Anonim111 lubi Komentarz

  Gdybyś był to byś widział setki samochodów na bydgoskich blachach.
  A jak nie wierzysz to poczytaj co kibice Zagłebia piszą w komentzrzach na swojej stronie:

  "Byli i Tacy co na Zetke od lat jezdza. Mowicie ze Osuch wszystko podstawił ? Te setki osobowek tez ? I może je zatankował?"

  "Wlasnie wrocilem z meczu i powiem jedno bylo nas garstka a Zawiszy nie wiem z 16 tys ppzniej oo meczu Osuch do nich podszedl i robili sobie foty i przybojali Piatki do tego Krzyczeli gamy u siebie ani.razu nie pomogli nam.w.dopingu macie swoj.bojkot Wstyd zeby tak.sie wydymac"

  "Przepraszam zjadlo mi cyfre to powtorze16 tys piknikowcow pomoglo.swojej.druzynie zdobyc puchar a z nas sie smiali.ze nas tak malo"

  "Właśnie wróciłem z Warszawy,potrójny żal. Powiem tak taka cudowna zgoda z Zawiszą że przyjechali ze swoimi kumplami z łks-u na ten mecz dlatego pajacyki z G nie piszcie głupot że to byli tylko pikniki z Bydgoszczy. Smiali nam się w oczy,gwizdy na karnych itd. Dodam tylko jeszcze to wy z G przegraliście, a zobaczycie już to na meczu z Koroną.Byłem,jestem i będę zawsze kibicem Zagłębia a z wami nie chcę mieć nic do czynienia. Jeśli chodzi o piłkarzy Szacunek za walkę o Puchar"

  "przykro było siedzieć samotnie na stadionie. Wszyscy wokół ubrani na granatowo i krzyczą "WKS", "Zawisza Bydgoszcz" oraz "Gramy u siebie" a ludzi na pomarańczowo w sektorach po 3-4 osoby (nie licząc stewardów ) ale najgorsze co mnie spotkało to gwizdy podczas wykonywania karnych przez zawodników WZL :(. W sektorze, w którym siedziałem na pewno byli kibole Zawiszy i rozkręcali doping. Także wasz bojkot po raz kolejny byl pomysłem z dupy /pamiętacie jak prosta wygwizdała G podczas poprzedniego bojkotu?/ Zajmijcie się kibicowaniem a nie politykowaniem, bo to pierwsze Wam jeszcze wychodzi... Nie być na finale swojej drużyny z powodu...? Nie wyobrażam tego sobie, stado baranów!ę
  "