rafa1973 - lubi

• rafa1973 lubi Komentarz

SMARZEK OUT Z KADRY

Panie Krzysztofie! Dwa wdechy i proszę odpowiedzieć na nieodpowiedziane pytanie. Dlaczego pozostawia Pan bez odpowiedzi pretensje trenera Jaszki? Może trochę odwagi dziennikarskiej? Słuszne pretensje to napisać, w której sytuacji sędziowie się pomylili, nie słusznie to również napisać. Na TVP jest mecz, jesteście ich partnerem to macie dostęp do wszystkiego. Sklejenie 2-3 akcji przeciętnie rozwiniętemu człowiekowi zajmuje 10 minut. Odrobinę pracy, a można fajnie pokazać, że sędziowie skrzywdzili gości, bądź że Jaszka nie ma racji. Swoją drogą, ciekawe w której minucie Zagłębie miało wygrany mecz? Prowadząc +2 w 50 minucie? Widać, że boli Pana wygrana Stali, ale cóż poradzić? Trudno, wygrali, Pana zdaniem przegrany mecz i być może trafiło się ślepej kurze ziarno, ale trzeba to zaakceptować. Rzetelność dziennikarska i obiektywizm na najwyższym poziomie.