Tad Teddy - lubi

 • Tad Teddy lubi Komentarz

  tylko kasa się liczy. W rewanżu też powinni tych makaroni olać... tyle właśnie LM znaczy

 • Tad Teddy lubi Komentarz

  Najpierw CEV pokazało, jak szanuje Reprezentację, przy okazji, dojazdu, na mecz, ze Słowenią, a teraz pokazuje, jak liczy się z polskim klubem!!!

 • Tad Teddy lubi Komentarz

  Zatarła się granica pomiędzy sportem, a życiem ludzkim. Jeśli ktoś uważa, że Jastrzębski Węgiel powinien jechać, a potem ryzykować to życiem swoim i bliskich to jest albo chory psychicznie, albo moralnie jest zerem, albo niech się puknie w mózg. Nie wiemy dużo o tym koranowirusie, szczepionka dopiero powstała i pracownicy, zawodnicy klubu mają być królikami doświadczalnymi? Nie można dokładnie ocenić które regiony Włoch są dotknięte, bo co dzień dowiadujemy się o nowych przypadkach, więc termin północne Włochy powinien być strefą kwarantanny. Co do wczorajszego meczu Trentino - Sora, na meczu było paręnaście osób, to bardzo zachęcające. Kim są ci idioci z CEV, żeby mówić ludziom, która dokładnie część Włoch jest bezpieczna, a która nie? To że lobby Włoskie jest silne w CEV, to jasne, nie mówiąc już o niemożności wyjazdu Trentino rzut beretem do Austrii. Jak ich nie stać, to może nie powinni startować w Lidze Mistrzów, albo niech właściciel Diatec sprzeda trochę więcej pieluch i może starczy na busika. Żenada, chyba już czas na to aby najsilniejsze ekipy Europy stworzyły własną ligę siatkówki, tak jak w koszykówce jest Euroliga...

 • Tad Teddy lubi Komentarz

  CEV to zawsze była banda oszustów, a Włochów proponuję nie wpuścić na mecz rewanżowy z powodu zagrożenia i cofnąć ich z lotniska ale dopiero u nas ( a w przyszłym sezonie olać ich puchary które tylko generują koszty)

 • Tad Teddy lubi Komentarz

  Brawo klub! Nawet walkower w tej sytuacji jest lepszy niż wyjazd na to spotkanie. Trzeba mieć trochę w głowie i tutaj to widzimy. Najgorsze to zgadzać się z nimi i ich słuchać jak ci zagrają.

 • Tad Teddy lubi Komentarz

  Prawo dla prezesa, w końcu ktoś się postawił federacji. Ryzyko jest spore, a wykluczenie kilku graczy może zaprzepaścić cały sezon. Nie ma co ukrywać JSW należy do tegorocznych faworytów w walce o medal.

 • Tad Teddy lubi Komentarz

  Oczywiście, że słuszna decyzja. Prezes klubu podał i racjonalne argumenty (choćby dalsze konsekwencje, utrudniające grę w lidze), i polubowne rozwiązanie (mecze na neutralnym terenie).

 • Tad Teddy lubi Komentarz

  Byle nie do Rzeszowa. Pod Kowalem postępów brak . Nikt się nie rozwija.

 • Tad Teddy lubi Komentarz

  Do Rychubyd - myślę, że warto zapoznać się z tematem, a dopiero pozniej zabierać w tej sprawie głos... A co do Orlen Ligi - zapewne nie chciało Ci się sprawdzić liczby transmisji spotkań z danych kolejek. Zazwyczaj jest to jedno spotkanie... Więc nie dramatyzuj, tym bardziej, iż moim zdaniem Polsat (i nie tylko) faworyzuje męską...

 • Tad Teddy lubi Komentarz

  hmmm...zabrakło ognia nie ma co szukać głębszej filozofii. Łasko można powiedzieć został zajechany, zresztą grał niesamowicie skutecznie. jak by tak Bartmana mu jeszcze dołożyć który choć w przyjęciu orłem nie jest ale ma odejście w ataku i siłę żeby poradzić sobie z takich piłek z jakich dziś tylko kiwał keske.
  JW ma w tym sezonie pecha, dwóch podstawowych jak można było się wydawać przyjmujących poleciało.
  Jak na takie baraki kadrowe i problemy w przyjęciu JW zaprezentował się godnie.Kiedy tylko piłka byłą stosunkowo blisko siatki Perugia głupiała.

 • Tad Teddy lubi Komentarz

  "ale to też nie jest żaden wymiatacz i pewnie niewiele by tutaj zmienił."
  to mnie teraz rozbawiłeś.

 • Tad Teddy lubi Komentarz

  Nie no mvp w mecz z Palandoken Belediesy to swoistego rodzaju wyczyn:)