mixer80 - lubi

 • mixer80 lubi Komentarz

  Proponuje żeby oprócz kar typu czerwona kartka,dyskwalifikacji na kilka meczy,kar więzienia itd również winowajca był ukarany kara finansową na rzecz poszkodowanego w kwocie odpowiadającej zarobkom jakie mógłby osiągnąć poszkodowany.,koszty naprawy motocykla,jak również koszty leczenia i rehabilitacji zaokrąglając do pełnej złotówki.

 • mixer80 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • mixer80 lubi Komentarz

  Sparta bez Taia jakoś sobie poradzi,pewnie wróci za miesiąc,ale Motor zleci z ligi i tego im życzę.

 • mixer80 lubi Komentarz

  CO ZA PODŁY TEN SADY..ZAMIAST PODAC SIĘ DO DYMISJI TAK JAK TO ROBIA PO SPADKU Z LIGII WSZYSCY UCZCIWI KIEROWNICY SPORTOWYCH DRUŻYN,TO TA ŁAJZA MÓWI O SKŁADZIE NA NOWY SEZON.NIE MASZ GRAMA POKORY ANI UCZCIWOŚCI..WON Z KLUBU TY DARMOZJADZIE.ZABIERZ ZE SOBĄ CIEMNIAKA BARANA I SZUJĄCEGO CIERNIAKA.DOŚĆ PODŁYCH ŚWIŃ W UNII TARNÓW.WOOOONNN>>(((

 • mixer80 lubi Komentarz

  jak Zielona dzis wygra albo zremisuje to Tarnow moze przegrac za 3

 • mixer80 lubi Komentarz

  Pytanie do kibiców Częstochowy : skąd tyle nienawiści w was do Tarnowa, tyle chamskich wyzwisk, opluwania ( na które zresztą nikt nie zwracał uwagi) jak najgorsze futbolowe kibole???

 • mixer80 lubi Komentarz

  Redaktorku piszesz ;;Tutaj nie ma miejsca na błędy i rozterki, na żadne burze mózgów. Czy Jackowi Rempale naprawdę można zaufać na tyle, by wpuścić go w ogień walki?"
  A może to trzeba się zastanowić czy wypuścić na tor Woryne i może to jemu komisja powinna od mówic startów

 • mixer80 lubi Komentarz

  PANIE PREZESIE SADY!

  DRODZY PRZYSZLI SPONSORZY KLUBU!

  NIE MA SENSU BUDOWANE ZESPOŁU PANIE SADY BEZ J.KOŁODZIEJA.
  AWANSOWAĆ BĘDZIE ŁATWO..I CO DALEJ? Z TAKIM SKŁADEM JAK PROPONUJE SADY WSTYD AWANSOWAĆ NO BO I PO CO? KTO WTEDY Z DOBRYCH ZAWODNIKÓW BĘDZIE WOLNY? I CO ZNOWU SPADEK?TAK MYŚLELI KIEDYŚ PREZESI TOWARZYSZE (PZPR)W UNII TARNÓW.

  MY TAK NIE CHCEMY.ALBO ROBIMY SKŁAD KTÓRY PO AWANSIE WALCZY O MEDALE ALBO DAJ PAN SOBIE SPOKÓJ.TO PRZERASTA PANA..ZOSTAW PAN STOŁEK PREZESA DLA KOGOŚ KTO ZAPEWNI TEMU KLUBOWI FAJNĄ PRZYSZŁOŚĆ..Z PANEM NA PEWNO TO SIĘ NIE UDA.

  TO DZIĘKI PANA DECYZJĄ JEST SPADEK..TO PAN ZADBAŁ O MIZERNY SKŁAD DRUŻYNY I PAN POWINIEN JAK NAJSZYBCIEJ ZNIKNĄĆ Z TEGO KLUBU I TO NA ZAWSZE!!!

  MOŻE PREZESEM POWINIEN ZOSTAĆ MŁODY I OBIECUJĄCY R.WARDZAŁA?

  WARTO TO PRZEMYŚLEĆ..SZKODA CZASU I PIENIĄŻKÓW NA PANA SADEGO..

  JEGO WIZJE TANIEGO SKŁADU SĄ NA ROK..A POTEM NP,CO Z TYMI ZAWODNIKAMI?ONI NIE NADAJĄ SIĘ NA EE..ROLNICKI TO ANTYTALENT ŻUŻLA..POWINNIŚMY POSZUKAĆ DOBREGO JUNIORA..A PAN W SWOIM STYLU..ABY BYŁO BYLE JAK..I WIDZIMY JAK JEST!

  PANIE SADY! NIE MORDUJ PAN WIĘCEJ JASKÓŁEK..JUŻ JE PAN KRWI POZBAWIŁ..!

 • mixer80 lubi Komentarz

  Weźmy pod uwagę taki sam proceder spotyka Twego syna na torze. Woryny motor uderza w Twoją pociechę,Kolej rzeczy jest taka sama, Co byś w tedy powiedział,zrobił.Twoja kochana córa jest muzykalna i kształci się w kierunku muzycznym może kiedyś zawita do konserwatorium. Chce uczcić pamięć swego kochanego brata.Za sprawą powiedzmy sponsorów Krystiana powstał ten teledysk.Pisze wyraźnie udostępnienie stadionów oraz występujących zawodników było bez płatne bo jest podziękowanie.Teraz to samo robi Twój dzieciak dla swego brata .Też napiszesz że Twoja córka chce robić karierę na swym zmarłym bracie.TEŻ NAPISZESZ ŻE LANSUJE SIĘ NA ŚMIERCI BRATA.NA TYM ZAKOŃCZY SWE WYSTĘPY.MOŻE TY ZABAWISZ SIĘ W SPONSORA DLA SWEGO DZIECKA.Na tym portalu będą szargać imiona twoich dzieci jak Ty to robisz.Jedno Twoje dziecko co jest w grobie drugie co chciało uczcić brata.Nie wiesz co to jest utracić dziecko co czuje ojciec matka oraz rodzeństwo.Ten teledysk nie powstał dla pieniędzy gdyż nie ma zastrzeżeń aktorskich.Sklepie muzycznym go nie kupisz aby brała aktorskie gaże. Więc to jest dla upamiętnienia danej osoby należy to zrozumieć,uszanować. Śmieszny,żenujący jesteś widocznie jeszcze nie dorosłeś do ojcostwa szkoda .

 • mixer80 lubi Komentarz

  Trolle zamknijcie wreszcie japy, bo ten chłopak nie zasłużył na WASZE BLUZGANIE I HEJTY .Jego siostra i rodzina również. Parszywe świnie z netu, bo inaczej nie można was nazwać.

 • mixer80 lubi Komentarz

  jak to jest, że mamy w społeczeństwie tylu ekspertów od wszystkiego? wystarczy wejść na jakiekolwiek forum - fachowcy od katastrof lotniczych, nauk medycznych, są tacy, którzy wszystko wiedzą na temat wypadku R. Kubicy i jego przyszłości... tutaj połowa komentujących objawiła się nam, jako wszechwiedzący z dziedziny muzyki.
  To nie nasza sprawa, jak Martyna chce uczcić pamięć Brata. Chciała tak, to tak zrobiła i nic nam do tego.
  Ja żałuję tylko jednego: że już nie zobaczę, jak Krystek śmiga na torze... :((
  SPOCZYWAJ W POKOJU TARNOWSKA JASKÓŁECZKO

 • mixer80 lubi Komentarz

  Prostacy nic wiecej to jest piosenka dla Krystina a wy tylko o kasie niestety patologia sie szerzy porazka ugryzcie sie w jezyki i zamknijcie mordy R.I.P Krystian

 • mixer80 lubi Komentarz

  Łza się w oku kręci. Ogólnie mi się podoba. Nie rozumie de...bili poniżej, którzy strasznie hejtują a sami w życiu nic nie osiągnęli. KRYSTIAN PAMIĘTAMY !!!

 • mixer80 lubi Komentarz

  Ludzie trochę powagi ! Leon jechał z przodu i Miedziak najnormalniej w świecie na niego najechał . Madsen jechał swoim torem i nie miał prawa widzieć , że z tyłu czai się Miedziński . Wykluczenie z kapelusza , oczywiście nie bronię Madsena za zachowanie z Gingerem czy po wykluczeniu bo tego nie da się obronić , ale wykluczenie go za to , że Adrian chciał go staranować to głupota .

 • mixer80 lubi Komentarz

  Ja też jako chłopak swoja "przygodę" ze speedwayem zaczynałem w latach 80-tych, Gawełczyk, Kępowicz, M.Wardzała, Proszowski, poźniej Nowak, Jąder, Tronina, Jasek, Górski, Rogowski, radość z awansu do I ligi w 1985tym, Błaszak, Łukasik, Styczyński.... Wczoraj z korony II wirażu siedząc na wózkach mecz oglądali Bogusław Nowak i Eugeniusz Błaszak. Przykro mi się zrobiło, że bohaterowie mojego dzieciństwa, którzy tyle zrobili dla Unii i stracili zdrowie w barwach Jaskółek oglądają to, do czego doprowadziły rządy obecnego prezesa [świadomie nie użyłem dużej litery :)))]. Swoją drogą jaki wtedy musiał być duch w drużynie, że do dziś wiernie kibicują Unii... Pozdrawiam Panów Bogusława i Eugeniusza i wierzę że wkrótce znów będziemy się cieszyć ze zwycięstw Jaskółek - warunek: zmiana prezesa... :)

 • mixer80 lubi Komentarz

  Może zamiast potrząsać pustym łbem będzie machał sztywnym nadgarstkiem!

 • mixer80 lubi Komentarz

  Tarnów wygra ten mecz 49-41.

 • mixer80 lubi Komentarz

  tak na żywo z tamtego roku.

 • mixer80 lubi Komentarz

  Pokazałeś bardzo dobry fragment z tą jednak różnicą że Worynie daleko do formy Balińskiego w tamtym okresie i nie o wyniki tu chodzi a doświadczenie.Baliński już w chwili gdy poczuł że go obraca,rozglądał się dookoła.Ktoś w tym wypadku mocno ucierpiał poza nim naturalnie bo otrzymał potężny cios tylnym kołem.Kask jednak z głowy nie spadł choć sam wypadek położył się cieniem na dalszej karierze "znokautowanego". Są tacy którzy wiedzą o kim piszę.
  Co dotyczy tego artykułu i osoby samego Mrozka to trudno w sobie trzymać resztki szacunku dla niego.
  Stało się o basta.Przyjmowanie roli adwokata Woryny w przypadku gdy ten zachował się jak smarkacz o czym piszą sami kibice z Rybnika a już szczytem jest straszenie bo jak inaczej to nazwać Prokuraturą siostrę która straciła kogoś najbliższego i po ludzku się "mota".
  Panie Mrozek,skoro Pan czyta wpisy siostry Krystiana to może i to Pan przeczyta.
  Są kibice pamiętający lata świetności wielkiego ROW-u a więc i podobnych wypadków widzieli kilka setek.Pomijając kwestie które ustali Prokurator to właśnie Pan prowadząc publiczną dyskusję w tej formie,wpisuje się w najgorsze wzorce znane nam z brukowców.To już nawet nie kibice niezbyt przychylni klubowi czy samemu Worynie o tym coraz mniej piszą ale Pan co i rusz odgrzewa tego kotleta.
  Rodzice i rodzina Krystiana prędzej czy później sobie z tym poradzi bo po prostu musi,myślę więc że nie przesadzę apelując aby przyjął Pan postawę osoby stojącej u steru klubu a wyłażące co i rusz zapędy "targowej przekupy" pozostawi komuś innemu bo Panu nie przystoi.
  Zarówno ona jak i rodzina ma prawo do własnego zdania a Pan powinien zamiast wdawać się w te omal karczemne awantury,zamiast bronić tak zaciekle Woryny, wpoić mu pewne nawyki bo choć nie znam go osobiście, czytając wpisy ludzi z Rybnika pewne cechy gwiazdorstwa są u niego widoczne aż nad to.
  A wystarczyła odrobina pokory, odwiedziny, spokojna rozmowa z rodziną i gwarantuję że sama rodzina zadbała by o jego bezpieczeństwo w czasie pogrzebu i temat po prostu sam by się rozwiązał. Niech Pan nie podgrzewa chyba że Panu na tym zależy.
  Do niedawna jeden z klubów marketingowo tak działał że nie ważne jak.Źle czy dobrze byle było o nich głośno.
  Apeluję więc, ciszej nad tym grobem.

 • mixer80 lubi Komentarz

  Twoje podejście jest co najmniej dziwne. Nieważne kto spowodował wypadek i jak, bo i tak kask miał obowiązek uratować Krystianowi życie, a skoro go nie zapiął to trudno, nie żyje. Ward też miał kask zapięty, ale chyba jednak nie wstał i nie poszedł nigdzie po wypadku? Niby skąd wiesz, że nie miał innych obrażeń? Bo nikt o nich nie wspomniał? Przyczyną śmierci Krystiana były obrażenia głowy, ale wypadek był paskudny. Motor Woryny praktycznie wyjechał mu na plecy. Nie ma co się zasłaniać kontaktowym sportem. Jeździć trzeba bezpiecznie i ostrożnie. I to dotyczy wszystkich. Mam nadzieję, że wyjaśnią przyczyny nie tylko śmierci Krystiana, ale też tego, dlaczego motor Woryny nagle znalazł się na jego plecach.