Gregor021-RSKŻ - lubi

 • Gregor021-RSKŻ lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Gregor021-RSKŻ lubi Komentarz

  @Sebastaian M 1978 ; Bastek widzę, że "polska język, trudna język":)))
  Pewnie z telefonu znowu te głupoty piszesz:))))
  A tak swoją drogą jak tu tobie wierzyć w te brednie, skoro twierdzisz, że Władek miał 80 spraw w Sądzie, 8 mln dostał dotacji, a firma GmbH Nowak, sponsorowała Polonię:)))
  Moja prośba jest taka, proszę odstaw to ścierwo co bierzesz lub chociaż postaraj się brać połowę dawki:)))

 • Gregor021-RSKŻ lubi Komentarz

  @AMON : jest jesień 2013 roku, niejaki "wielki Start" spada z hukiem z ligi,nie płacąc swoim zawodnikom (Zagar,Ułamek,Świderski),którzy godzą się z litości aby klub nie zniknął na ugody.
  Jesieniom 2015 roku rok "wielki Start" leci z hukiem z I ligi,remisując zaledwie jedno spotkanie,resztę dostaje ostro w plecy. Ale to co się wydarza później przechodzi do niechlubnej historii polskiego żużla. Trzeba połączyć I i II ligę, bo Start "honorowo" nie przystępuje do rozgrywek i nie ma zamiaru spłacać zaległych pieniędzy zawodnikom, którzy wcześniej podpisali ugody, ogłaszając upadłość.
  Rok później w większości ci sami działacze, ubrani w inne kiecki reaktywują klub ,jakby nigdy nic się nie stało.
  Oszustwo ,kombinatorstwo? Nie to WSTYD I HAŃBA!!!

 • Gregor021-RSKŻ lubi Komentarz

  @Sebastian M 1978: No nie jesty, nie jestem wstanie na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ nic takiego nie miało miejsca podobnie jak te twoje 80 spraw Władka, 8 mln dla niego i GmbH Nowak jako sponsor Polonii.
  Przykro to pisać, ale twoje zwidy, urojenia i wymysły, które rodzą się w twojej nie najlepiej dysponowanej głowie pozostaną zapewne bez odpowiedzi, z prozaicznej przyczyny., że karmisz tu forumowiczów kłamstwami , a do Władka masz żal, że nie pozwolił dalej okradać klubu i przepędził darmozjadów twojego pokroju.

 • Gregor021-RSKŻ lubi Komentarz

  @Andi - Prawdziwi Kibic oj tak walczyłaś, doskonale o tym wiemy i pamiętamy:)))
  Podobno nawet na ciebie mówią "Remik waleczne serce" :))))hehehe

 • Gregor021-RSKŻ lubi Komentarz

  Pisałem do znudzenia że sponsorzy pojawią się jak grzyby po deszczu w momencie kiedy klub zostanie wyzerowany. Oczywiście wielka w tym zasługa Jerzego Kanclerza że jest ich tak wielu i równie wielkie słowa uznania dla Władysława Golloba za te najcięższe czasy i przeprowadzenie klubu przez ten syf , gnuj , muł który zostawili mu jego poprzednicy .

 • Gregor021-RSKŻ lubi Komentarz

  @Maveral: Jechali Ci,którzy nie mają zielonego pojęcia co się w klubie dzieje i słuchają bzdur przeciwników Władka. Prawdę jak było powiedział pan Jurek wybijając im ćwieka:)))

 • Gregor021-RSKŻ lubi Komentarz

  Brawo panie Jurku.Nareszcie ktoś powiedział całą prawdę i mam nadzieję,że chociaż część kibiców przestanie opluwać papę i wypisywać bzdury z mchu i paproci.
  Mam tu na myśli także tych,którzy twierdzili,że po Władku zostało przegranych 80 spraw(tak m.pn twierdzi niejaki Sebastian1978 ,mając podobno info od swojego znajomego z klubu)hehehe

 • Gregor021-RSKŻ lubi Komentarz

  57lat byla Polonia Bydgoszcz co jest rekordem w historii polskiej ligii, a Toruń jest 44lata...Panie redaktorze....niech Pan dokładnie sprawdzi ile Torun jest w najwyższej klasie rozgrywkowej...bo takie byki to średnio wygladaja.....

 • Gregor021-RSKŻ lubi Komentarz

  Jedziemy po szóstą wygraną z rzędu. Hej,hej Polonia ;)
  Wszyscy na Sportową!!!

 • Gregor021-RSKŻ lubi Komentarz

  Bardzo silny skład Polonii i myślę, że nie powinno być większych problemów z odniesieniem zwycięstwa za 3 punkty.

 • Gregor021-RSKŻ lubi Komentarz

  Fajnie się Polonia prezentuje teraz naprawdę:) pozdrowienia zza miedzy ;)

 • Gregor021-RSKŻ lubi Komentarz

  Damianowi w głowie coraz częściej pojawia się myśl,czy nie lepiej byłoby uczyć się u boku Tomka Golloba w macierzystym klubie.Chłopak zaczyna troszkę żałować,że swego czasu posłuchał pewnego pseudo menadżera i opuścił macierzysty klub.

 • Gregor021-RSKŻ lubi Komentarz

  Siema.! Rysiu najważniejsze że Bydzia w końcu wraca na właściwe tory.! Tyle Wytrwaliscie daliście radę przetrzymać te wszystkie ciężkie czasy . Nie Pozwólcie sobie zepsuć takiego święta. Hiena to paskudne zwierzę.! Ale i na nią w końcu znajdzie się myśliwy. Super wiadomośći! Powodzenia i pozdrowienia. Dalej trzymam kciuki. Pz.

 • Gregor021-RSKŻ lubi Komentarz

  Wstydu nie masz Darek.Brniesz w kolejne kłamstwo,nie potrafisz się przyznać do błędu.
  Nadal uważasz,że Tomek i Zibi kupili klub.Kto kręcił głowami,jak ciebie nawet na konferencji nie było.Manipulujesz faktami i wciszkasz ludziom kit.
  Masz honor to przeproś czytelników i przede wszystkim TOMKA za twoje i Leszka Tillingera chore domysły.
  Dostałeś liścia o czy wspominałem pod twoimi artykułami na temat podobno przejęcia klubu przez w/w panów.Tupetu i fantazji może tobie pozazdrościć Fakt i Super Express gdzie powinieneś pracować.WON z tego portalu pseudo dziennikarzu!!!
  Jesteś skończonym i malutkim człowieczkiem.

 • Gregor021-RSKŻ lubi Komentarz

  Nasz słynny stadion "Ruino de la Gruz" ma specyficzny klimat.Teraz na prostej można będzie przyjść z kocykiem lub krzesełkiem turystycznym,odpalić grilla i poczuć się jak na lidze szwedzkiej lub angielskiej:))) Jeśli komuś nie będzie odpowiadał taki klimat ma do wyboru oglądanie zawodów na łukach,gdzie na część kibiców w ramach losowania i różnorakich konkursów będą dostępne lornetki:)) Można także zasiąść na trybunie głównej gdzie rywalizację zawodników można oglądać w towarzystwie Zbigniewa Bońka,a nie przez szybę ciągnika czy też zza jak to jest w Gnieźnie:)))
  Park maszyn mógłby być usytuowany w pobliskim Fokusie na jednej z kondygnacji parkingowej co byłoby sporym komfortem dla zawodników gości,którzy razem ze swoimi kibicami po porażkach na S2 po przejściu na drugą stronę ulicy znaleźliby się na dworcu PKS i szybko mogliby się udać ze spuszczonymi głowami do domu:)))

 • Gregor021-RSKŻ lubi Komentarz

  Ja pierniczę.Gdzie huczy od plotek?To,że wasz szefuncio Darek nie może uzyskać informacji z klubu,czy też od Kanclerza (nie rozmawiają z pseudo
  dziennikarzem,podobnie jak spora część środowiska żużlowego) to nie znaczy,że zaraz muszą powstawać plotki i domysły skąd Kanclerz miał pieniądze,bo równie dobrze mógł kilka lat temu wygrać w totka,mieć oszczędności schowane w skarpecie,a dorobił się na sprzedaży runa leśnego i prac dorywczych latem tj:żniwa,zbieranie truskawek,wiśni itp,itd:)
  Aby rozwiać te wątpliwości powiem ,że ostatnio w Bydgoszczy przy zachodzie słońca niebo miało piękno,płonącą wręcz ognistą barwę,ale tak naprawdę do było złudzenie.
  To Boniek ze swoją bujną i charakterystyczną czupryną przekroczył próg siedziby klubu na S2 i wszedł tam z takim przytupem,że na prostej aż trybuna się zawalił i pozostał tylko sam gruz.Gdy Zibi opuścił siedzibę klubu ,Kanclerz tak zaczął skakać z radości,że szlag trafił też parking żużlowy,który się zawalił:)))
  Ale jak mawiają nie ma tego złego,co by na dobre nie wyszło:)))
  ps1.A tak w ogóle do przestańcie w końcu chwytać się za główki tworząc artykuły na podstawie domysłów, plotek itp.,tylko zacznijcie pisać o faktach jak to mają we krwi prawdziwi dziennikarze którzy zasuwają po bandzie aż miło:))
  ps2.Tak,tak Tomek kupił klub bo ma rentę od Szydło w wysokości 4 tyś.która mu wystarczy na jakże tanią rehabilitację,a Kanclerz wbrew właścicielowi nie zgodził się pojechać w I lidze:)))

 • Gregor021-RSKŻ lubi Komentarz

  Bardzo trafnie redaktorze to ująłeś ...,, na szczęście klub został przejęty przez Władysława Golloba ... " dalszy komentarz zbędny , poza tym , ze coraz wiecej normalnych kibiców docenia jak wielką rolę odegrał Władysław Gollob w ratowaniu bydgoskiego żużla

 • Gregor021-RSKŻ lubi Komentarz

  "Dumni po zwycięstwie,wierni po porażkach"
  Niestety tak jak redaktor napisał,nie wielu przetrwało ten okres i było z klubem na dobre i na złe, niezależnie kto rządził w klubie.

 • Gregor021-RSKŻ lubi Komentarz

  Pamiętaj, że Gramza=Bruski. Bez tego drugiego Gramza byłby nikim a Polonia nie musiałaby się pałętać po 2 lidze.