IntarOstrów - lubi

 • IntarOstrów lubi Komentarz

  Najlepsze w tym wszystkim jest to.... że tak wiele osób "martwi" się losem Ostrovi.. a my mamy wywalone ! Zawodnicy wiedzą o co jadą , każdy z nich ma okazję się wykazać i tyle ! Co będzie ? Czas i życie samo przyniesie odpowiedzi . Żadnej presji , pełen luz

 • IntarOstrów lubi Komentarz

  Kolejny artykuł nie wnoszący nic nowego.
  Gaworzenie o sprawach oczywistych.

 • IntarOstrów lubi Komentarz

  Osiągnięcia osiągnięciami... ale wysławiać też trzeba się umieć... to będzie coś okropnego...

 • IntarOstrów lubi Komentarz

  Cegła jakiś dziwny jest. Nie słyszałem by przeszkadzała mu taka sama formuła rozgrywania finału Indywidualnych Mistrzostw Polski, ale dopiero kiedy Polaków spotkała katastrofa w Manchesterze to zaczęła się krytyka. Moim zdaniem gostek chce zaistnieć na wygodnym i medialnie chwytliwym temacie.

 • IntarOstrów lubi Komentarz

  Teraz się zaczyna n sport plus

 • IntarOstrów lubi Komentarz

  9 pkt to dużo i mało. Raczej nie pojadą takiej kaszanki jak w zasadniczej. Fajny, zacięty rewanż się szykuje i tak na prawdę każda drużyna może awansować do finału.

 • IntarOstrów lubi Komentarz

  A co, już znasz skład Rowu na ekstra, że tak piszesz? Przecież w Rowie tylko Boryna nadaje się na ekstra, ale to i tak na drugą linię

 • IntarOstrów lubi Komentarz

  Wykup sobie iple za 15zl i będziesz miał na cały miesiąc. Ja kupiłem miesiąc temu i jestem mega zadowolony

 • IntarOstrów lubi Komentarz

  Meczyk dojdzie do skutku, padać raczej nie będzie i temperatura idzie w górę

 • IntarOstrów lubi Komentarz

  Nie wierzę, że wyniki ankiety są jakie są. Dajcie już w końcu spokój z tą KSM. Nic dobrego z tego nie wyszło... jak w ogóle można głosować za KSM????

 • IntarOstrów lubi Komentarz

  Odszedł Mistrz Polski...ale przede wszystkim odszedł kochający Tato, Mąż i nader wszystko porządny człowiek, to winna być chwilą zadumy pochylić się nad trumną i i choć przez chwilę zastanowić NT. Tzw hejtu przynależności barw klubowych, czasu nie cofnięcie, patrząc w przyszłość może inaczej będziecie się zachowywać gdy kolejny żużlowiec zmieni klub.nie będzie wtedy zlotowa jak np Holta czy też placzkiem jak Miedziński, albo sprzedawczykiem jak Doyle etc.
  WASZE WPISY ZOSTANĄ W SIECI, KIEDYS MOGA JE PRZECZYTAĆ DZIECI WYZEJ WYMIENIONYCH. Ludzie opamietajcie się.
  PRZEPRASZAM RODZINĘ I BLISKICH ŚP TOMKA JĘDRZEJAKA ZA WPISY INTELEKTUALNYCH KADLUBKOW NA TYM PORTALU. See u on the other side Brother.Rest in peace.over and out.

 • IntarOstrów lubi Komentarz

  Cieślaka (rocznik 1950) nie powinni już męczyć pracą i wywiadami.
  28 czerwca 68 lat

 • IntarOstrów lubi Komentarz

  A ja uważam że gospodarz powinien robić tor pod swoich zawodników a nie pod widzimisię gospodarzy panie Marku. Gospodarze jak nawet wg pana teorii spreparują tor to i tak wszyscy mają takie same warunki do ścigania. Pan będąc trenerem drużyny też robi tor pod swoich podopiecznych. Więc nie rozumiem o co ten cały syf. Nikt toru nie preparuje tylko każdy gospodarz dba o swój intreres i nie ważne czy to jest motocross czy jest sfalt! każdy ma takie same warunki do jazdy i takie awersje są nie potrzebne. W moto GP maja asfalt więc polecam panu anie Marku aby pan się przebranżowił... :)

 • IntarOstrów lubi Komentarz

  Pan Cieślak chyba za bardzo obrosnął w piórka ostatnimi laty.. i wszyscy w PzMoT słuchają to jak jakiegoś guru. A prawda jest taka że marny z niego trener bo idzie tam gdzie w danym czasie jest kasa i ekipa!A jak coś nie idzie to szuka dziury w całym to tor za twardy to za bardzo przyczepny A to z kolei słońce zbyt mocno świeciło. Trenerem jest takim jakim bym zawodnikiem czyli przecietniak... takie ĶSM Krosno niech wprowadzi do PGE EKSTRALIGI wtedy można by potwierdzić jego trenerskie umiejętności. Dziękuję. Kibic KSUL

 • IntarOstrów lubi Komentarz

  Patrz mój post poniżej.

 • IntarOstrów lubi Komentarz

  Tak panie Robercie pokazał pan wczoraj na meczu jaki pan był szcząśniety Brak słów na wypowiedż w tv nsport . A po drugie dziwie się że chcieliście jechac mecz Moje zdanie zero szacunku do naszego mistrza T.G . Tylko kasa się liczyła . dobrze ze mecz został odwołany z powodu deszczu

 • IntarOstrów lubi Komentarz

  Kempes jesteś ostatnim Cześkiem, wczoraj na antenie NC+ pokazałeś swoją empatię w chwili dramatu życiowego Kapitana Drużyny, której jesteś trenerem!

  "Jak Pan zareagował na wiadomość o tym strasznym wypadku Tomasza Golloba?"
  Odp. Kempesa "No jak to jak? No normalnie, nie myślimy o tym bo mamy dziś mecz. ważne że Antonio zdążył, nawet kanapeczki już na Niego w samolocie czekały"

 • IntarOstrów lubi Komentarz

  Cala trójeczka popisała się (Kempiński,Chomski i Zmarzlik).Brak słów!

 • IntarOstrów lubi Komentarz

  Nie żebym pałał miłością do Kempesa. Jako fan GKM-u już dawno postulowałem zmianę na jego stanowisku. Natomiast myślę, że w tym przypadku należy mu się mała obrona. Dlaczego? Po pierwsze: nie jest to facet wybitnie elokwentny. Jego słowa są często niefortunne i prostolinijne. Taki trochę Smuda speedwaya. Po drugie sądzę, że nigdy sportowiec, czy trener nie może pokazać, że jakaś sytuacja go przerasta. W momencie, gdy Chomski naciskał na jazdę i kłócił się o to, by junior nie jechał przy próbie toru (bo bał się najpewniej, że może sobie nie poradzić), Kempes musiał podjąć rękawice. Wierzcie mi. Grudziądzanom nie pasował ten mecz od rana. Wypadek Golloba, pogoda (która jak każdy wie, ma na H4 kolosalne znaczenie), sprowadzanie Lindbeacka, który jest bez formy... I do tych czynników dokłada się fatalne morale z uwagi na poważny stan kapitana. Moim zdaniem to Chomski zachował się tak, jakby wietrzył srebrniki w postaci punktów na niezdobytym Grudziądzu. Taka szansa się może w tym roku nie powtórzyć.

 • IntarOstrów lubi Komentarz

  Komentarz usunięty