1234qwer - komentarze

 • 1234qwer napisał/a komentarz do Będą zmiany w Legii Warszawa?

  Zamiast zmian to może raczej trener zastanowiłby się dlaczego dotąd przegrał aż 4 spotkania w lidze (w której ma prawo przegrać tylko z Krosnem) i dlaczego gość ( Kosiński), który trząsł ligą w zeszłym sezonie w Zagłębiu gra zdecydowanie poniżej swoich możliwości ( z resztą jak cały zespół). Wytłumacz trenerze jak mając w składzie Trybańskiego, Linowskiego, Andrzejewskiego, Malewskiego i Wilczka można przegrywać zbiórki w większości spotkań. Robienie teraz kozłów ofiarnych z zawodników takich jak Krzycki i Kosiński, którzy wchodzą na 10-12 min w meczu i to jeszcze z przerwami to nie przyznawanie się do tego, że ten zespół podąża w złym kierunku!

 • 1234qwer napisał/a komentarz do Marcin Piechowicz bohaterem MKS-u! Nieudany debiut Mariusza Karola

  radosna koszykówka - to jest konik treneiro wieczorka! jak zwykle zero stylu i szczęśliwa wygrana.

 • 1234qwer napisał/a komentarz do Wojciech Wieczorek krytyczny po porażce z Jeziorem: W drużynie jest grupa ludzi, która nie myśli o dobru zespołu

  ,,...co zawiodło? wszystko! Kto zawalił? Wszyscy, a jako trener jestem pierwszym winnym'' C. Ancelotti po porażce z Athletico 0-4.

  Trochę trenerowi DG przydałoby się POKORY, bo to co wyczynia od lat nigdzie nie byłoby tolerowane tak długo.
  Siarka do tej pory nie wie jak ten mecz wygrała, a zastanawia się jak DG mogła go przegrać!i dziękują trenerowi, że im pomógł!:)
  trener DG w żaden sposób nie potrafi pomóc swojemu zespołowi, ani sugestią taktyczną, ani konkretnym rozwiązaniem w obronie czy w ataku. Rotacja zawodników i nie przemyślane zmiany to nie jest prowadzenie meczu! jak siedzi w danym dniu rzut za 3 punkty amerykanom to mecz jeszcze jakos idzie, jak nie siedzi to nic innego nie wymyśli.