• Smuda i Szczęsny o Borucu, czyli pomieszanie z poplątaniem

  Artur Boruc wyciągnął rękę na zgodę, ale Franciszek Smuda pozostaje nieugięty, co oznacza, że dla bramkarza Fiorentiny nie ma miejsca w reprezentacji Polski.W ostatnim czasie Artur Boruc wyraził gotowość do pojednania się z Franciszkiem Smudą. - Moglibyśmy porozmawiać o tym, co się wtedy wydarzyło i (…)

  Więcej

 • Coś pięknego... Warszawa Stadion

  Chociaż samo Euro 2012 jakoś niespecjalnie mnie kręci, to z wielkim zainteresowaniem przyglądam się modernizacji naszego kraju. Stadiony, drogi, lotniska, kolej. Ostatnio z zafascynowaniem przyglądam się modernizacji dworców kolejowych. Efekt końcowy jest w niektórych przypadkach piorunujący. Bo o to (…)

  Więcej

 • Imperator Małysz

  - To jest imperator, który przyjeżdża i mówi, co chce robić - powiedział Gazecie Wyborczej o Adamie Małyszu szef sportu w TVP, Włodzimierz "uuła" Szaranowicz. I muszę wam powiedzieć, że pierwszy raz się z nim zgadzam.Z oburzeniem przyjąłem słowa Polo Tajnera, który krytycznie ocenił absencję mistrza (…)

  Więcej

 • Złotówa czy nie?

  W newsie dotyczącym żużla w Poznaniu - moim zdaniem - bardzo mądre słowa wypowiedział Maciej Fajfer, który stwierdził: "Jeśli klub ma zaległości wobec zawodnika, a ten odmawia, to zaraz zawodnik staje się tzw. złotówą, że jeździ tylko i wyłącznie dla kasy, natomiast jeśli jedzie dalej i spotyka go sytuacja (…)

  Więcej

 • Zarobki zagranicznych sportowców w PL

  Magazyn Sportowy przygotował ranking najlepiej zarabiających zagranicznych sportowców (w złotówkach), którzy są związani kontraktami z polskimi klubami. W dziesiątce jest aż 9 żużlowców, z tym że na sensacje magazynu trzeba wziąć solidną poprawkę.Z tego co mi wiadomo, to Bjarne Pedersen w Starcie Gniezno (…)

  Więcej

 • Równi i równiejsi według GKSŻ

  Do dziś mnie nosi jak czytam tego newsa - http://beta.sportowefakty.pl/zuzel/258880/andrzej-terlecki-zawieszony-na-5-miesiecy Wszechmogące władze GKSŻ zawiesiły sędziego meczu Włókniarz - Start na 5 miesięcy! Jest jedno małe "ale", kara zaczęła obowiązywać od grudnia, a więc skończy się wraz z rozpoczęciem (…)

  Więcej

 • Skład Startu

  Jak waszym zdaniem powinien wyglądać skład Startu? Macie swoje wymarzone ustawienie par? Leszek Kędziora nie będzie miał łatwego zadania. Mój typ: 9. Bjarne Pedersen 10. Adam Skórnicki 11. Scott Nicholls 12. Magnus Zetterstroem 13. Antonio Lindbaeck 14. Maciej Fajfer 15. Oskar Fajfer

  Więcej

 • Gomóła nadal w Ostrovii?

  Z tego co słyszałem Adrian Gomólski zostaje na przyszły sezon w Ostrovii Ostrów. Co wy na to?

  Więcej