donny - lubi

 • donny lubi Komentarz

  ...ale o co wam chodzi ?
  W Rybniku było podobnie, ktoś dopuścił tor by po dwóch biegach stwierdzić, że się nie nadaje i nie chodzi już o to czy się nadawał czy nie, ale o to kto i kiedy lub w ogóle podejmuje jakieś decyzje i za co odpowiada.
  Wtedy pół Polski kibicowskiej twierdziła, że rybniccy kibice robią z siebie idiotów chcąc oddać sprawę do sądu, a chodziło nie o to czy mecz się odbył czy nie tylko jak się traktuje kibiców (wtedy marznących 2 godziny na trybunach)... więc teraz nie powinno być głosów, że się nie szanuje kibiców !

  Tylko czekać, gdy pojawi się Pan Fiałkowski i wygłosi orędzie o tym, że GKSŻ/PZM nie boi się pozwów sądowych i nie ma sobie nic do zarzucenia, a poza tym nad torem była mgła :)
  Przecież ktoś chyba wydał licencję dla pilskiego toru (i wziął za to kasę), ktoś chyba przyznał tę imprezę pilanom ? chyba było tam jakieś jury, które wzięło za to kasę i co nikt nie pofatygował się do Piły np. tydzień przed imprezą na stadion by sprawdzić czy wszystko jest ok ?
  Przecież tych krawężników nie podrzucili dziś kibice.
  Trzeba też zauważyć, że na co dzień na tym torze ścigają się pilscy zawodnicy i ich goście - i co ? nikogo nie obchodzi, że ktoś ryzykuje zdrowie i życie ? znów czeka się na tragedię !

  Konkluzja jedna: nadal leśne dziadki robią z tej dyscypliny pośmiewisko :( ...szkoda, że spore grono kibiców nadal uważa, że pada deszcz podczas gdy ktoś pluje i w twarz.

 • donny lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • donny lubi Komentarz

  Kara finansowa dla organizatorów i przenieść zawody!!!

 • donny lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • donny lubi Komentarz

  Pawlicki i Woźniak winni być wyróżnieni, że w iminiu pozostałych zawodników mieli odwagę przeciwstawić się niekompetencji działaczy. Nie trzeba być biegłym w regulaminach żużlowych by stwierdzić, że nawierzchnia toru oraz banda nie spełniała wymogów regulaminowych. Tylko ślepiec jak ten "współorganizator" może twierdzić, że tor nadawał się do jazdy a zawodnicy jeżdżą na gorszych torach. Opierając się na tej teorii można tłumaczyć, by ludzie nie mieszkali w mieszkaniach, tylko w ziemlankach. Przecież to taniej...

 • donny lubi Komentarz

  Krzysio nie ma zdrowia aby przebywać z Markiem tyle dni. Póżniej leczenie wątroby? Po co to jemu? Więc przytomnie wyp*** komórkę i profilaktycznie przesłał L-4)

 • donny lubi Komentarz

  Nawet zbiórki charytatywnej w Bydgoszczy nie umieją przeprowadzić żeby komornik nie zajął pieniążków a gdzie tu prowadzenie klubu totalna amatorka :)

 • donny lubi Komentarz

  Klub czyli papa dobrze że Kanclerz zaraz po przejęciu obowiązków i zapoznaniu się z sytuacją upublicznił tą informację bo potem miał by kłopoty :)

 • donny lubi Komentarz

  Cześć Sławek gratuluję nowego prezia widać idzie jak burza od razu ujawnił patologię jak zbierano pieniążki na rehabilitację Tomasza na konta zajęte przez komornika kto papie doradzał pan Gramza he he he :)

 • donny lubi Komentarz

  Jakiś matrix. Przecież to miasto spłacało długi, swoimi pieniędzmi, które przekazywało W. Gollobowi jako pośrednikowi. Inaczej nie można było.

 • donny lubi Komentarz

  To jest bardzo proste...albo nie znamy faktów o odszkodowaniu Golloba. Zebrał miliony i poprostu teraz dorabia do renty od pani premier, bo długo to nie potrwa...zobacz sytuacje z Wardem. Cichosza nastała i tak samo będzie z Tomkiem. Albo wyszła jego pycha i krótkowzroczność i płacił najniższy ZUS, więc ma co chciał. Szkoda mi każdego kontuzjowanego zawodnika, Golloba szczególnie. Ale jako człowiek jest gburem, jest chamski i uważa się za cholera wie kogo.

 • donny lubi Komentarz

  Masz rację On ma ale lepiej wydawać cudze niż własne . Co z Cieślarem ,Biełousowem ,Michalakiem , Nowakiem i innymi ? Nic bo "słabe nazwiska" ?! To jest chore. Jak słyszę że "dla Golloba" to mnie skręca. Znam ludzi i ich rodziny które posprzedawały całe swoje majątki (domy , samochody ) po to żeby pomóc najbliższemu ! Wychodzi na to że pan Gollob jest już biedny i wszystko sprzedał ( razem z pomocnym bratem Jackiem i papą ) skoro się od dawna zbiera grosiki dla niego ? Pamiętam jak się stało to nieszczęście to od razu krzyk i zbieranie kasy chociaż jeszcze nie miał rehabilitacji. Nie znaczy to oczywiście że nie współczuję temu panu , tak jak wszystkim innym których spotkało podobne nieszczęście i życzę wszystkim powrotu do zdrowia.

 • donny lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • donny lubi Komentarz

  Ty chyba sobie jaja robisz ? Chcesz zastąpić utalentowanych zawodników weteranami przed 40 -ką może jeszcze Hancocka:)

 • donny lubi Komentarz

  A czytać umiesz? 4! Nie licząc pijanego! Coś tu jest trudnego do pojęcia?

 • donny lubi Komentarz

  Dura lex, sed lex. Skoro włodarze tak chętnie modyfikują regulaminy tworząc opasłą księgę praw, to chyba wypadałoby się stosować do przepisów przez siebie uchwalonych? Choćby z szacunku dla samych siebie. Chyba, że wszystko będzie ustalane każdorazowo w głosowaniu. Ale póki co... tak nie jest. Niepoważne są więc "ujadania" mikrocefali, którzy jedyne co rozumieją, to słowa matki Pawlaka "Sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie". Nie chęci i przekonanie, ale ustanowiony przepis wskazuje, jak powinno się w takiej sytuacji postępować. Wystarczy czytać ze zrozumieniem. A czytanie nie boli.

 • donny lubi Komentarz

  Szkoda że ta kara to śmiech na sali, dali bo dać musieli (choc w sumie już pokazali że regulamin pewnych klubów nie dotyczy) gdyby nie to pewnie już dzisiaj by jechał.

 • donny lubi Komentarz

  to bląd, ale mogą się jeszcze zmienić kierunek działań

  Jagła cały czas czeka na telefon

 • donny lubi Komentarz

  ja tam się nie znam ale splacacie dług tylko dzięki kasie z miasta . innych sponsorów nie macie

 • donny lubi Komentarz

  walczymy o utrzymanie , Play offy przyjmujemy jako mecz więcej to Wy Rybnik i Łódź się przyjedziecie jak łysy z brazzers po mamuchach hahaha a zaraz zaraz, nie pisałeś że Łódź nam wybije z głowy utrzymanie? Tak psycholu czekamy na bonus z Lublinem