Sewlifx - lubi

 • Sewlifx lubi Komentarz

  Za umyślne i z premedytacją zachowanie kibiców Lecha(walkower w tym przypadku był ich celem nic nie zmieniającym)kara -6pkt.i...game over... Wisła Płock w pucharach.

 • Sewlifx lubi Komentarz

  A tymczasem w tvp sport finał MŚ w hokeju, czyli imprezy na której rok w rok na trybunach można zobaczyć jak wygląda normalny kibic. Ludzie kibicują swoim, siedząc często wymieszani z kibicami rywali, i nic złego się nie dzieje.Nie trzeba osobnych sektorów, kordonów ochrony i policji itp. Bo prawdziwy sport to nie jest żadna pier...na wojna.

 • Sewlifx lubi Komentarz

  Panie Kołodziejczyk zapomniał Pan dodać ,że dziennikarze też swoje dołożyli podsycając atmosferę nienawiści.

 • Sewlifx lubi Komentarz

  To poco kodujecie Polsat jak ludzie mają abonament kupiony to czemu kodujecie to też jest oszustwo złodzieje

 • Sewlifx lubi Komentarz

  Złodziej(Polsat) będzie ścigał złodziei.

 • Sewlifx lubi Komentarz

  a co z tymi co wykupili a nie mogli nic oglądać bo serwer padł, to kto tu jest złodziejem ?!!!

 • Sewlifx lubi Komentarz

  co to k... w ogóle ma znaczyć, że trzeba płacić za coś, co jest organizowane przez TV, za którą płacimy i tak w abonamencie??????? jawne złodziejstwo

 • Sewlifx lubi Komentarz

  A ja uważam że polska telewizja to banda złodziei razem z Polsatami i TVNami i całą resztą patałachów!!! Nie dość że ludzie płacą za kablówki lub różne satelity to każą płacić abonament RTV a złodzieje w zakładach karnych kurwa gniją w celi i nie mają takiego obowiązku. Radia też słuchają a nie płacą!!! W tym kraju nas prostych ludzi chcą zagonić w kozi róg!!! za wszystko płać dwa razy!!! W dupę się pocałujcie z tym polsatem i PPV!!! tez bym udostępniał za darmo jak miał bym możliwość!! Nas chcą osądzać a sami nas okradają!! wysokie podatki, opłaty, daniny i takie inne. Pytanie jest moje, dlaczego ludzie mają obowiązek płacenie abonamentu rtv!!! z czego to wynika??? co! znowu łatanie dziury ???? Polski Rząd nas okradał okrada i będzie to robić a z nas robią niewolników!! Skoro na górze jest BURDEL tym bardziej na dole nie będzie dobrze. NIGDY!! Ciekawe czy rydzyk rozliczył się z tego co w łapę brał!!!

 • Sewlifx lubi Komentarz

  El Classico zapewne także oglądało wielu ludzi w necie i żadna stacja w Europie nie płacze z tego powodu. Skoro jest zysk, to o co ten płacz? Gówno zarobili bo myśleli, że Polacy są głupi i wybulą 40zł za walkę amatora MMA (Pudziana) z królem gimbusów. To się przejechali i bardzo dobrze jak coś kodujecie, to niech będzie to warte i na poziomie. Co nastepne? Najman vs. Gimper też za 40PLN?

 • Sewlifx lubi Komentarz

  Ludzie oglądali streamy bo były za darmo,wątpie by 10% tych osób wykupiłoby transmisje więc bajki polsatu są po prostu pi....... kotka za pomocą młotka.

 • Sewlifx lubi Komentarz

  Raczej Wy jesteście oderwani od rzeczywistości.Wy tzn. grupa dziennikarsko-ekspercka która po każdym meczu solidarnie powtarza jaką to Robert wykonał tytaniczną prace.W kółko mielicie to samo aż rzygać już się chce.Faktycznie Robert biegał z ataku do obrony lecz było to raczej bezowocne.Trochę was rozumiem.Zagraniczne media słabo go oceniają więc nie chcecie dobijać rannego żeby nie zupełnie nie stracił wiary w siebie.Pompujecie go tą "tytaniczną pracą".Ot taki dziennikarski patriotyzm.Jestem przekonany że w dzisiejszym meczu wystąpił np.Mariusz Stępiński i zagrał to samo to nieźle by mu się oberwało za jałowość małą wyrazistość w grze i nie wykorzystanie 200% sytuacji.Proszę Was państwo dziennikarze o jedną rzecz-odrobinę obiektywizmu w tych waszych ocenach naszych piłkarzy.

 • Sewlifx lubi Komentarz

  Cionek bez kondycji do zmiany

 • Sewlifx lubi Komentarz

  Powtórki w meczach? Czyli już nie będzie karnych za potykanie się o powietrze? Nie będzie uznawanych spalonych i zagrań ręką? Nie będzie czerwonych kartek za brak faulu? Biedna Barcelona :( RIP

 • Sewlifx lubi Komentarz

  Piłkarze Leicester pokazują jak piękny i zaskakujący może być sport Oni grają dla kibiców dla klubu dla miasta a nie wyłącznie dla kasy i za to należy im się ogromny szacunek Kibicuję im i życzę mistrzostwa Nie wierzę,że profesjonalny klub nie doceni ich gry

 • Sewlifx lubi Komentarz

  Nie. Kolega nie jest odosobniony. To naprawdę był nudny mecz.

 • Sewlifx lubi Komentarz

  Panie Mierzyński. Napiszę bardzo delikatnie. Bardzo daleko Panu do profesjonalizmu.
  Podejrzewam że nie oglądał Pan tego meczu albowiem był on na przeciętnym poziomie a emocji było jak na lekarstwo.