andy_w - lubi

 • andy_w lubi Komentarz

  Panie Heynen odpuść sobie tą śmieszną ligę włoską nic nie warta ta liga

 • andy_w lubi Komentarz

  Lato jesteś nikim,i niech tak zostanie.Leo Benhacer chciał ogarnäć ten chlew jaki wy zrobiliście z Polską piłką.Ciesz się że nie poszedłeś do pudła,ale to tylko dlatego że patologia jaką stworzyliście sięgała dalej.

 • andy_w lubi Komentarz

  Dla kolejnych "śmiałków" mamy jeszcze jedną niespodziankę: Prezes tut. Sądu też jest kibicem i chodzi na wszystkie mecze z szalikiem tak że zapraszamy, a środowisko z tej zarazy się szybciutko oczyści ;)

 • andy_w lubi Komentarz

  Co za pajac to pisze....patole nie redaktorzy...

 • andy_w lubi Komentarz

  nie mozna zamontowac monitoringu w celach i na korytarzach 24/h a w razie awarii miec rezerwowe i za kazda awarie obu systemow leci naczelnik z posady i by wszystko gralo, a nie ze ciagle w najwazniejszych momentach albo monitoring nie dziala albo inne cuda.

 • andy_w lubi Komentarz

  Nie rozumiem tej afery - jest decyzja że trzeba obniżyć poziom testosteronu, to go obniż. Zaraz dojdzie do sytuacji, że mężczyzna będzie chciał biegać z kobietami, bo "czuje się kobietą i jakim prawem jest dyskryminowany". Wtedy ta cała Caster pierwsza by krzyczała że mu nie wolno bo to facet (nagle jej "męskość" przestała by dawać przewagę)

 • andy_w lubi Komentarz

  No to teraz dział tenis można spokojnie przenieść do zakładki - inne.

 • andy_w lubi Komentarz

  Dziekujemy ci Agnieszko..i wszytkiego najlepszego. Dostarczylas Polakom wiele , wiele radosci.
  a wy gazeto wp, nigdy Agnieszki nie wspieraliscie..bo ma inne niz wasze poglady polityczne.ehhhhhhh..."dziennikarze" do potegi..

 • andy_w lubi Komentarz

  Działacze zawsze sa bez formy i lubią chlać oraz doić szmal za nic. Wolisz im zafundowac kolejną popijawę i luksusy w hotelu??? Rusz mózgiem! Lepsza zdolna zawodniczka na ważnej imprezie, bo będzie o tę jedną lekcję bardziej doświadczona, będzie miała więkzy głód sukcesu, niż paru kolejnych dziadów, śmiejących się przy wódzie i ustalających skład sitwy i podział zysków. Widać jakie masz pojęcie- wolisz strugac urażonego podatnika, a sam ciulasz Skarb Państwa ile wlezie jak każdy taki pyskacz!.

 • andy_w lubi Komentarz

  A pan Hajto zapamiętany tam zostanie na zawsze jako przemytnik tanich papierosów a nie filar obrony FC Schalke... Szkoda! :P

 • andy_w lubi Komentarz

  Chamstwo, buta, arogancja czyli Szpilka II.

 • andy_w lubi Komentarz

  "Zawsze im odpowiadam: "Nie bądź zazdrosny sk…" - zawsze?
  blisko wodorostów...

 • andy_w lubi Komentarz

  Jędrzejczyk nie jest dla mnie żadnym wzorem. Myślę, że po takich wypowiedziach grono jej fanów maleje a coraz więcej ludzi ma schadenfreude, jak JJ obijają... twarz.

 • andy_w lubi Komentarz

  i znowu zleją brzydala z Polski ona jest za pewna siebie , trochę pokory

 • andy_w lubi Komentarz

  Kosowo dla Serbów to jak Kraków i okolica dla nas Polaków. Po wojnie dawna Jugosławia przyjęła albańskich dziadów i pozwoliła im się osiedlić w Kosowie. Mieli się zintegrować i stanowić część narodu. Ale jak zaczął się rozpad Jugosławii to muzułmańskie Kosowo zaczęło domagać się autonomii. Zaczęli od zamachów jak to u muslimów i szukali sprzymierzeńców w zachodniej Europie i USA. To była ich wdzięczność, lojalność i szacunek dla narodu, który ich przygarnął i karmił. Zaczęła się wojna. Jugosławia rozpadła się a kosowary uzyskali siłą tą autonomię. Teraz Shaqiri ten potomek wszarzy, złodziei i morderców ma czelność coś pokazywać. Niech się zastanowi skąd pochodzi i jaki jest jego rodowód...Ta sprawa nie jest zakończona a w polityczną grę dalej grają Niemcy i inni więc nie ma się czemu dziwić, że niemiecki sędzia pomimo VARU nie podyktował karnego. Jakoś mu to ujdzie i zabawa będzie trwała w najlepsze. Ale tak to jest jak polityka miesza się do sportu.