Kibol bydzia - lubi

 • Kibol bydzia lubi Komentarz

  Ale szkoda że odszedł, po następnej rundzie odejdą wszyscy i skończy się osuchowanie i rumakowanie.

 • Kibol bydzia lubi Komentarz

  W 1998 roku niejaki płk potok wycofał zespół Zawiszy z II ligi, przez co od nowego sezonu piłkarze musieli grać w IV lidze. Od klubu odwrócili się wszyscy poza kibolami (ciekaw jestem gdzie byli ci co tutaj tak skomlą że kibole źli a osuch super). Zarząd klubu kombinował z jakimiś hybrydami Chemik BDG/Zawisza, Zawisza/Chemik czy też z Aluminium Konin Piotra Nowaka. Efekty były żadne. Nic się nie działo. Młodzi chłopacy odchodzili z klubu a ten błąkał się po regionalnych ligach niższego szczebla, doszli do V ligi. W 2003 roku sekcją PN zajęło się SP Zawisza na mocy porozumienia z zarządem klubu. Wiosną 2005 Wojskowy Klub Sportowy Zawisza na którejś tam przesiadówie podjął decyzję o rozwiązaniu klubu - resort już go nie chciał. Powstał CWZS gdzie poszczególne sekcje były zrzeszone ale autonomiczne. Sekcji piłki nożnej nikt nie chciał. Została przejęta przez jedyną grupę ludzi którzy za zadanie postawili sobie jej uratowanie.


  Ci ludzie to SP Zawisza, tak chętnie kojarzone z kibolami. Stowarzyszenie przejęło całą sekcję i zaczęło pracę. Wówczas nie było na co liczyć finansowo. Na mecze piłkarzy zawozili kibole, kupowali sprzęt, wodę itp. Z własnej woli i miłości do klubu. Nie chcieli podziękowań, bez parcia na szkło, po prostu uratować klub a potem zacząć piąć się w górę.

  Klub w głównej mierze opierał się na wychowankach. Efekty przyszły dość szybko. Po trzech sezonach Zawisza wygrał IV ligę. W tym samym 2008 roku PZPN wprowadził reformę dzięki której Zawisza zagrał w barażach od razu o II ligę. Baraże wygraliśmy. 2008 rok zaczęliśmy już na szczeblu ogólnopolskim. Dzięki komu się pytam?

  Minęły kolejne trzy lata i nastał rok 2011 kiedy Zawisza zajął 2 miejsce i tym samym wywalczył awans do I ligi. Więcej ludzi, więcej rozgłosu, więcej radości. Wiadomo jednak że trzeba na tą ligę sponsora. Wcześniej w II lidze mówiono głośno było o Bońku ale ten temat okazał się klapą. Pojawił się na horyzoncie osuch. Już wtedy postawił warunek że trzeba wejść do I ligi, bo w II to on klubu nie chce. Teraz spaślak KŁAMIE że to on wyciągnął Zawiszę z niebytu. To raczej Zawisza wyciągnął jego. Zawisza jak pisałem awansował... i się zaczęło.

  Okazało się że osuch kupił klub za pieniądze otrzymane od miasta, mało tego nie zapłacił w terminie, raty płacone po roku, itp. przekręty. Ze sztabu wyrzucił wszystkich którzy za Zawiszę wylewali poty. Nas kiboli potrzebował do rozgłosu, sam do dzisiaj nie zrobił nic żeby ludzie na stadion przychodzili tłumnie.


  Przyszedł mecz z Widzewem. Na to spotkanie do BDG przyjechała ekipa gości z ŁKS. osuch obiecywał że otworzy specjalnie 2 kasy dla Łodzian. Zaczęło się jednak od tego że milicja zatrzymała chłopaków 9 km od stadionu, więc poszli pieszo. Kiedy doszli pod stadion część kupiła bilety, ale bramy stadionu przed nimi zamknięto. Wobec tego kibice postanowili wyjść ze stadionu. I tu znowu błąd. Bramy zamknięte a na tłum wychodzi milicja i wali gumowymi po oczach ( ustawa BIM - proponuję przeczytać zasady postępowania milicji). Dziwnym trafem ginie monitoring na którym widać co robili zomowcy. osuch oczywiście dostał za to na kolejnych meczach "pozdrowienia". Efekt? Ubeckie metody : lojalka dla piłkarzy, lojalka u bruskiego (prez. miasta), zakazy za stanie na schodach - zobacz jeśli to ciebie ciekawi gdzie stoją teraz na meczach pikole. Na dodatek : obraża Bydgoszczan, krzyczy że tu nie ma atmosfery, a sam ją spierd...ł. Wg niego z BDG odlatuje jeden samolot, nie płaci ZUS piłkarzom. Potem zaczął wojnę z drużynami młodzieżowymi. Dzieciaki zostały pozbawione boisk, a kiedy udało się wywalczyć(!) powrót dzieci na treningi, zrobił wszystko żeby wyłączyć światło. Grozi sędziom, pikarzom i PZPN-owi.


  Każdą okazję wykorzysta do tego żeby zaszkodzić kibicom, dzieciom i ogólnie Bydgoszczanom. Kłamie, nie płaci, ściąga szrot, gdzie się pojawi tam wszystkich skłóci i przy okazji patrzy jak wydoić. Tak jak to jest z pikolami. Pikniki też nie mają oleju w głowie, bo wystarczy przeanalizować do czego prowadzi to jego zarządzanie. Gdyby mieli jaja i mózgi czyste od osuchowego guana zachowaliby się inaczej. Jednak tak zostali obróceni, że występują przeciw zdrowemu rozsądkowi, broniąc tego który dyma ich na każdym kroku. Żenujące. Mało tego - wystarczy zapytać trenerów, prezesów, dziennikarzy i piłkarzy których reprezentował co o nim myślą. Na nazwiska nie ma tu miejsca , a jest ich mnóstwo. Wszyscy źle o osuchu. Z powietrza się to nie bierze. My kibole wiemy do czego prowadzi taka "polityka" i ostra z nią walczymy.

  Tyle. Miało być mniej ale inaczej się nie dało, a i tak wielu rzeczy nie napisałem.

 • Kibol bydzia lubi Komentarz

  Do budy osuchowy kundlu (CO TY MOŻESZ WIEDZIEĆ O HAŚLE ZAWSZE RAZEM, JAK TY POPIERASZ OSUCHA PO TYM JAK JEDEN Z KIBICÓW STRACIŁ OKO, A SPRAWY NIE WYJAŚNIONO SPRZEDAWCZYKU):-) Korono ZAWISZA BYDGOSZCZ JEST Z WAMI - FANATYCY ZAWSZE RAZEM!!! liga przy stole - ja taką ligę pier...e. Dziwne,że w Kielcach gdzie ludzie przychodzą na stadion,utożsamiają się z drużyną nie ma kasy na zasłużony klub, a u nas darmozjad z Poznania ma wszystko, darmowe obiekty , miliony z miasta (mimo,iż widzów 500 na stadionie przy darmowych wejściówkach). KORONA 3MAJCIE SIĘ BĘDZIE DOBRZE!!!

 • Kibol bydzia lubi Komentarz

  Problem Zawiszy nie powinien być problemem politycznym. Przede wszystkim dlatego że to klub miejski, a nie prywatny folwark za otrzymane od miasta pieniądze, że o terminach spłat nie wspomnę. Kto na to pozwolił? Nie tak dawno i nieprzypadkowo busy do stolicy podstawił Rostowsku. Nieprzypadkowo Bruski afiszował się na zdjęciach z pinokiem. Na każdym niemal portalu, kiedy jeszcze Zawisza wygrywał. Zrobili sobie z klubu miejsce agitacji. Pamiętajmy że nie za nasze, ale publiczne pieniądze. Mieszanie do tego jako kontrę innych partii, to błazenada. Na stronie, tak często tutaj wspominanej, można znaleźć gratulacje zarówno dla Jasiakiewicza jak i dla Wenderlicha czy Regi. Dlatego że jak trzeba było, to zachowali zdrowy rozsądek i dali temu wyraz. Odwrotnie do Bruskiego. Od tamtego czasu obserwujemy upadek Zawiszy, taka jest prawda. Boli to wszystkich którym na sercu jest dobro Zawiszy. Jak więc to możliwe że na trybunach nastąpił taki podział? Co można ludziom wbić do głów że ferują wyroki i nie zastanawiają się nad źródłem konfliktu? Widzą tylko to co im się w okienku pokaże? To raz.


  Twierdzenie z determinacją, że "głosuję przeciw kibolom" jest co najmniej głupie. Pomyślałem sobie, Dobry Boże miej go w opiece, bo sam sobie chyba nie radzi. A co jeśli do wyborów staje osoba której zarzucono w sprawie Zawiszy poważne niedociągnięcia, a zarzuty stawia NIK? To nie ważne? Czy myślicie że bez kiboli ten klub przetrwa? A za co ma osuch utrzymać drużynę w Ekstraklasie? Przecież ten zespół to chore kalkulacje. W dodatku kopacze nie czują presji. Wierzę że przemyśleli swój błąd, ale jest za późno. Wynikiem jest to, o czym jest ten artykuł.

 • Kibol bydzia lubi Komentarz

  Lecą chłopaki do 1 ligi, nie ma co gadać. To już nawet nie wygląda na drużynę, trener słabizna, piłkarze odpady, prezes bajkopisarz, kibice tylko internetowi, na stadionie pustki. Jak tak ma wyglądać liga w wykonaniu tej niby drużyny i śmiać ma się z niej cały kraj co właśnie robi to ja dziękuję.

 • Kibol bydzia lubi Komentarz

  Dombrowicz może butny jest.Wdał się z Zetką w wojenkę o nazwę stadionu.Popierał tez tego Glińskiego czy jak mu tam.Stadion piękny wybudował.Ogólnie dla miasta coś zrobił[wyspa,dokończył operę,wyremontował ponad 100 ulic szczególnie na mniejszych dzielnicach np.Jachcice]co do roboty w mieście nie ma co porównywać.Na pewno nie byłby tak uzależniony od Osucha.
  Przy Bruskim miasto[to nie tylko sport]spadło na ostatnie miejsce w krajowych rankingach[co mówi samo za siebie]Głosując na tego Pana mamy juz przygotowane kolejne podwyżki[abonament za wodę] ???itd.
  Jak mam wybrać między Dżumą a Cholerą to stawiam na Dombrowicza a Wy zróbcie jak chcecie tylko nie marnujcie miastu kolejnych 4 lat bo wtedy już nie będzie co ratować.

 • Kibol bydzia lubi Komentarz

  szkoda punktów Korony , ale najważniesjsze ,że Ruch grubemu pinokiowi odjechał , a do Korony się nie zblizył. 1 liga,1 liga pinokio!!!

 • Kibol bydzia lubi Komentarz

  Przecież nie POlityków z partii Nowaka, Sikorskiego ,Sienkiewicza i innych obciachowych POlityków :-)

 • Kibol bydzia lubi Komentarz

  a kto to jest maniek i kto to jest Zawka ??? , o Mariuszu Modrackim piszesz :-)

 • Kibol bydzia lubi Komentarz

  Nie trzeba kogoś kochać by na niego głosować :-)Ty na wybory chodzisz głosować na kogoś z miłości hehehe dobry jesteś :) A i Modracki to były piłkarz Zawiszy lata80/90 , pewnie nie kojarzysz :-)

 • Kibol bydzia lubi Komentarz

  Kiedyś na Polskę napadły Niemcy, teraz Tuskowy z ekipą uważa ich za przyjaciół :-) Polityka kolego, czasy się zmieniają , a z nimi sojusznicy.Konstanty rządził źle dostał gonga(nauczkę) teraz źle rządzi bruski, dlatego też dostanie gonga. Proste jak 2 razy 2 :-)

 • Kibol bydzia lubi Komentarz

  Co tak Ci nagle hydrościerwo przeszkadza , jak to właśnie wy osuchowcy na nie chodziliście :-)To jest obłuda

 • Kibol bydzia lubi Komentarz

  jak to mówią idiotów nie sieją, sami się rodzą. Tu mamy kilka przykładów i to bardzo konkretnych, co by się nie działo to wina kiboli. Zawieszone serwery to wina kiboli, powiadam wam sługusy lemingusy!:)

 • Kibol bydzia lubi Komentarz

  Oj igorek nie chce wrócić do swojego pana na kolanach? Dziwne. Pewnie by mu kazał znowu coś podpisać i byłby dym.

 • Kibol bydzia lubi Komentarz

  Tak jak pisałem wcześniej, bzdury gadają i twierdzą że są fajni inaczej :) osuch zrobił sobie mięso z takich lemingów jak wrzesiu i z1946b, swoją drogą wstyd że taki leming ma taki nick, ale cóż poradzić, wystarczy ich olać. Czasem wejdę i coś napiszę ciekawego i śmiać mi się chce jak się chłopaki z tym później męczą :)

 • Kibol bydzia lubi Komentarz

  Koledzy widzę dalej żyją w swoim świecie który ni jak ma się do rzeczywistości, ale skoro mówią o sobie czerwona hołota to czemu tu się dziwić. Trzeba ich zrozumieć i spuścić zasłonę milczenia na ich karygodne zachowanie. Nie są warci uwagi, nie są warci tłumaczeń których nie rozumieją. Są warci jedynie siebie i wchodzenia sobie w tyłek. pozdrawiam serdecznie :)

 • Kibol bydzia lubi Komentarz

  masło wali z ucha dla osucha !

 • Kibol bydzia lubi Komentarz

  dokładnie masz za swoje masłowski wkładko teraz złozysz podpis ale pod wypowiedzeniem

 • Kibol bydzia lubi Komentarz

  Będzie więcej czasu na konfidentowanie. Dla Masłowskiej przecież nie liczy sie ile gra, ale ile podpier... :D

 • Kibol bydzia lubi Komentarz

  To już jest tylko i wyłącznie wegetacja, osuch po sezonie się zawinie i zostawi długi, w drugiej rundzie pogra juniorami i będzie śmiał się całej Bydgoszczy w twarz. Przyszedł zrobić interes i wałki i mu wyszło przy oklaskach co niektórych mało myślących ludzi w naszym mieście.