To poszło "na żywo"! Balcerowski przeklinał w rozmowie z TVP

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / TVP Sport / Balcerowski podczas wywiadu z TVP Sport
Twitter / TVP Sport / Balcerowski podczas wywiadu z TVP Sport
zdjęcie autora artykułu

Ogromne emocje towarzyszyły pojedynkowi Polaków z Bośniakami w finale prekwalifikacji do IO Paryż 2024 w Gliwicach. Aleksander Balcerowski nie gryzł się w język podczas wywiadu dla TVP Sport.

W tym artykule dowiesz się o:

Polscy koszykarze w finale prekwalifikacji olimpijskich w Gliwicach pokonali Bośnię i Hercegowinę (76:72, więcej TUTAJ) i zachowali szanse na występ w igrzyskach w Paryżu (w dniach 26 lipca - 11 sierpnia).

Biało-Czerwoni na początku lipca przyszłego roku wezmą udział w jednym z czterech olimpijskich turniejów kwalifikacyjnych FIBA (więcej TUTAJ).

Polacy i Bośniacy stworzyli w niedzielę wspaniałe widowisko. Emocji nie brakowało do ostatniej syreny, a nawet dłużej...

Emocje udzieliły się m.in. Aleksandrowi Balcerowskiemu, który w rozmowie z TVP Sport nie przebierał w słowach. Nie brakowało przy tym wulgaryzmów.

- Strasznie mocno upadłem na kość ogonową. Nie mogłem złapać oddechu. Nie widziałem nic, tylko miałem przed oczami tę akcję. Później, jak już dochodziłem do siebie, to myślałem... Kur...! Dobrze, że go nie zaje..., bo bym mu skończył karierę. Przepraszam, że przekleństwo, ale dużo emocji - wypalił środkowy polskiej kadry do kamery, opisując pojedynek z Jusufem Nurkiciem.

Na tym jednak nie koniec. - Mogę jeszcze raz przekląć? J... hejterów! - podsumował Balcerowski. Wywiad został wyemitowany "na żywo" podczas transmisji z meczu na portalu sport.tvp.pl.

Zobacz: "Każdy wskoczy w ogień za każdego". Eksperci o triumfie Polaków

ZOBACZ WIDEO: Zaskoczył żonę podczas tańca. Tak zareagowała

Źródło artykułu: WP SportoweFakty