Gwiazda NBA odejdzie z Warriors? Dziennikarz zdradza szczegóły

Zdjęcie okładkowe artykułu: AFP /  / Na zdjęciu: Klay Thompson i Stephen Curry
AFP / / Na zdjęciu: Klay Thompson i Stephen Curry
zdjęcie autora artykułu

Klay Thompson od początku swojej kariery związany jest z Golden State Warriors. W przyszłym sezonie kończy się jednak jego kontrakt. Dziennikarz ESPN przekazał nowe informacje w tej sprawie.

W tym artykule dowiesz się o:

Klay Thompson wyszedł w swojej karierze z ogromnego dołka. Przypomnijmy, że w finałach NBA w 2019 roku zerwał więzadło krzyżowe w kolanie. Rehabilitował się ponad 12 miesięcy, ale zamiast wrócić do gry na sezon 2020/2021, znów doznał fatalnego urazu. Gwiazdor Golden State Warriors zerwał ścięgno Achillesa i opuścił dwa sezony z rzędu.

Od dłuższego czasu 33-latek jest w pełni zdrów i mimo wahań formy, pokazuje swoje największe walory. Teraz tematem numer jeden w Warriors jest kontrakt Thompsona, który wygasa wraz z zakończeniem rozgrywek 2023/24. On sam jest zdecydowany, aby kontynuować swoją karierę w San Francisco.

Rozmowy pomiędzy zawodnikiem, a Golden State Warriors utknęły w martwym punkcie. Nic dziwnego, że pojawiło się wiele spekulacji na temat jego przyszłości.

ZOBACZ WIDEO: Internauci poruszeni. Tak golfistka ubrała się do symulatora [b]

[/b]

- Żeby było jasne, Golden State Warriors nie chcą wymieniać Klaya Thompsona, nie mają na to ochoty i na pewno do tego nie dojdzie. Dużo organizacji dopytuje się o jego dostępność, jednak zawsze pada taka sama odpowiedź, że jest on niedostępny - podkreśla dziennikarz ESPN Zach Lowe.

Szacuje się, że Klay Thompson w trakcie swojej przygody w NBA zarobił łącznie 266 milionów dolarów netto. Jak sam przyznaje, pieniądze nie są obecnie dla niego najważniejsze.

- Zarobiłem już pieniądze, byłem w stanie zadbać o swoją rodzinę, siebie i innych, których kocham. Kiedy zaczynałem jednak grać w koszykówkę, nawet przez moment nie myślałem, że będę bogaty i sławny - przyznaje zawodnik Golden State Warriors.

Zobacz także: Wszyscy mieli stan przedzawałowy. Hit rozstrzynął się w ostatnich sekundach Niespodzianki w ćwierćfinałach turnieju NBA. Genialny Haliburton, Celtics już za burtą!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Klay Thompson powinien odejść z Golden State Warriors?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)