Beniaminek ogłasza - trener zostaje

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Justyna Serafin /  Na zdjęciu: Krzysztof Szablowski
WP SportoweFakty / Justyna Serafin / Na zdjęciu: Krzysztof Szablowski
zdjęcie autora artykułu

Dziki Warszawa, choć debiutują w Orlen Basket Lidze, biją się o fazę play-off. Praca trenera Krzysztofa Szablowskiego została doceniona przez władze klubu.

Drużyna ze stolicy Polski ma co prawda aktualnie serię czterech porażek, ale i tak legitymuje się bardzo solidnym bilansem 13-13, który aktualnie umiejscawia ją na 10. miejscu w Orlen Basket Lidze.

Dziki Warszawa zbudowały bardzo ciekawy skład, który potrafi pozytywnie zaskoczyć. Za wszystko odpowiada polski trener, Krzysztof Szablowski. I jego praca została doceniona.

Jak poinformował warszawski klub, Szablowski poprowadzi Dziki także w sezonie 2024/2025. Jego kontrakt już teraz został oficjalnie przedłużony.

Polak wcześniej prowadził Polfarmex Kutno i Stal Ostrów Wielkopolski. Był też asystentem pierwszego trenera w takich klubach, jak Anwil Włocławek czy Trefl Sopot. Head coachem Dzików jest od 2021 roku.

Dziki już w czwartek zmierzą się na własnym parkiecie z Enea Stelmet Zastalem Zielona Góra.

Zobacz także: Tego huraganu Dziki nie zatrzymały. Co za egzekucja w meczu PLK W starciu Dawida z Goliatem bez sensacji. Emocji jednak nie brakowało

ZOBACZ WIDEO: Herosi WP. Jóźwik, Małysz, Świderski i Korzeniowski wybrali nominowanych

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy władze klubu Dziki Warszawa podjęły dobrą decyzję?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)