Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Women EuroBasket: Terminarz, tabele, wyniki

W sobotnie południe w katowickim Spodku oraz bydgoskiej Łuczniczce rozpoczną się 33. mistrzostwa Europy w koszykówce kobiet. Wszystko zakończy się wielkim finałem w łódzkiej Atlas Arenie 3 lipca. Przedstawiamy pełny terminarz zawodów, aktualne wyniki i tabele.
Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk


Grupa A

Data</b> Godzina</b> Miasto</b> Mecz</b> Wynik</b>
18.06 12:30 Bydgoszcz Turcja - Litwa 58:64
18.06 18:00 Bydgoszcz Rosja - Słowacja 68:66
19.06 12:30 Bydgoszcz Słowacja - Turcja 60:76
19.06 18:00 Bydgoszcz Rosja - Litwa 76:64
20.06 12:30 Bydgoszcz Słowacja - Litwa 57:46
20.06 18:00 Bydgoszcz Turcja - Rosja 65:80

Tabela

Msc</b> Drużyna</b> M</b> PKT</b> Z P</b> Bilans</b>
1 Litwa 3 5 2 1 186:179
2 Rosja 3 5 2 1 212:207
3 Turcja 3 4 1 2 199:204
4 Słowacja 3 4 1 2 183:190


Grupa B

Data</b> Godzina</b> Miasto</b> Mecz</b> Wynik</b>
18.06 15:00 Bydgoszcz Białoruś - Wielka Brytania 55:40
18.06 20:30 Bydgoszcz Czechy - Izrael 72:56
19.06 15:00 Bydgoszcz Izrael - Białoruś 41:68
19.06 20:30 Bydgoszcz Wielka Brytania - Czechy 45:60
20.06 15:00 Bydgoszcz Wielka Brytania - Izrael 74:51
20.06 20:30 Bydgoszcz Czechy - Białoruś 67:62

Tabela

Msc</b> Drużyna</b> M</b> PKT</b> Z P</b> Bilans</b>
1 Czechy 3 6 3 0 199:163
2 Białoruś 3 5 2 1 185:148
3 Wielka Brytania 3 4 1 2 159:166
4 Izrael 3 3 0 3 148:214


Grupa C

Data</b> Godzina</b> Miasto</b> Mecz</b> Wynik</b>
18.06 15:00 Katowice Hiszpania - Niemcy 79:69
18.06 18:00 Katowice Polska - Czarnogóra 53:70
19.06 12:30 Katowice Hiszpania - Czarnogóra 66:57
19.06 18:00 Katowice Polska - Niemcy 60:75
20.06 12:30 Katowice Niemcy - Czarnogóra 64:76
20.06 18:00 Katowice Polska - Hiszpania 63:78

Tabela

Msc</b> Drużyna</b> M</b> PKT</b> Z P</b> Bilans</b>
1 Czarnogóra 3 6 3 0 212:174
2 Hiszpania 3 5 2 1 214:198
3 Polska 3 4 1 2 191:208
4 Niemcy 3 3 0 3 193:230


Grupa D

Data</b> Godzina</b> Miasto</b> Mecz</b> Wynik</b>
18.06 12:30 Katowice Grecja - Łotwa 67:57
18.06 20:30 Katowice Francja - Chorwacja 86:40
19.06 15:00 Katowice Chorwacja - Grecja 65:63
19.06 20:30 Katowice Łotwa - Francja 59:56
20.06 15:00 Katowice Chorwacja - Łotwa 61:67
20.06 20:30 Katowice Grecja - Francja 55:64

Tabela

Msc</b> Drużyna</b> M</b> PKT</b> Z P</b> Bilans</b>
1 Łotwa 3 5 2 1 183:184
2 Francja 3 5 2 1 206:154
3 Chorwacja 3 4 1 2 166:216
4 Grecja 3 4 1 2 185:186



GRUPA E

Data</b> Godzina</b> Miasto</b> Mecz</b> Wynik</b>
23.06 15:30 Bydgoszcz Wielka Brytania - Litwa 63:64
23.06 18:00 Bydgoszcz Białoruś - Rosja 62:51
23.06 20:30 Bydgoszcz Turcja - Czechy 51:56
25.06 15:30 Bydgoszcz Wielka Brytania - Turcja 57:64
25.06 18:00 Bydgoszcz Rosja - Czechy 69:55
25.06 20:30 Bydgoszcz Litwa - Białoruś 68:50
27.06 15:30 Bydgoszcz Rosja - Wielka Brytania 62:59
27.06 18:00 Bydgoszcz Czechy - Litwa 63:59
27.06 20:30 Bydgoszcz Białoruś - Turcja 56:65

Tabela

Msc</b> Drużyna</b> M</b> PKT</b> Z P</b> Bilans</b>
1 Czechy 5 9 4 1 301:286
2 Litwa 5 9 4 1 331:298
3 Rosja 5 8 3 2 326:319
4 Turcja 5 7 2 3 303:313
5 Białoruś 5 7 2 3 285:291
6 Wielka Brytania 5 5 0 5 264:305



GRUPA F

Data</b> Godzina</b> Miasto</b> Mecz</b> Wynik</b>
22.06 15:30 Katowice Chorwacja - Czarnogóra 60:81
22.06 18:00 Katowice Polska - Łotwa 53:62
22.06 20:15 Katowice Francja - Hiszpania 79:55
24.06 15:30 Katowice Hiszpania - Łotwa 66:57
24.06 18:00 Katowice Chorwacja - Polska 64:56
24.06 20:15 Katowice Czarnogóra - Francja 73:68
26.06 15:30 Katowice Francja - Polska 58:54
26.06 18:00 Katowice Hiszpania - Chorwacja 71:75
26.06 20:15 Katowice Łotwa - Czarnogóra 70:74

Tabela

Msc</b> Drużyna</b> M</b> PKT</b> Z P</b> Bilans</b>
1 Czarnogóra 5 10 5 0 364:308
2 Łotwa 5 8 3 2 315:310
3 Francja 5 8 3 2 347:281
4 Chorwacja 5 7 2 3 300:361
5 Hiszpania 5 7 2 3 327:340
6 Polska 5 5 0 5 279:332



ĆWIERĆFINAŁY

Data</b> Godzina</b> Miasto</b> Mecz</b> Wynik</b>
29.06 18:00 Łódź Łotwa - Rosja 72:83
29.06 20:30 Łódź Czechy - Chorwacja 79:63
30.06 18:00 Łódź Czarnogóra - Turcja 44:56
30.06 20:30 Łódź Litwa - Francja 58:66



O MIEJSCA 5-8

Data</b> Godzina</b> Miasto</b> Mecz</b> Wynik</b>
30.06 15:30 Łódź Chorwacja - Łotwa 84:75
01.07 15:30 Łódź Litwa - Czarnogóra 59:68



PÓŁFINAŁY

Data</b> Godzina</b> Miasto</b> Mecz</b> Wynik</b>
01.07 18:00 Łódź Czechy - Rosja 53:85
01.07 20:30 Łódź Francja - Turcja 62:68



MECZ O MIEJSCE 7.

Data</b> Godzina</b> Miasto</b> Mecz</b> Wynik</b>
02.07 18:00 Łódź Łotwa - Litwa 56:75



MECZ O MIEJSCE 5.

Data</b> Godzina</b> Miasto</b> Mecz</b> Wynik</b>
02.07 20:30 Łódź Chorwacja - Czarnogóra 73:59



MECZ O MIEJSCE 3.

Data</b> Godzina</b> Miasto</b> Mecz</b> Wynik</b>
03.07 18:00 Łódź Czechy - Francja 56:63



WIELKI FINAŁ

Data</b> Godzina</b> Miasto</b> Mecz</b> Wynik</b>
03.07 20:30 Łódź Rosja - Turcja 59:42

Klasyfikacja końcowa 33. mistrzostw Europy koszykarek

Pozycja</b> Nazwa drużyny</b>

1
ROSJA
2
TURCJA
3
FRANCJA
4
Chechy
5
Chorwacja
6
Czarnogóra
7
Litwa
8
Łotwa
9
Hiszpania
9
Białoruś
11
Wielka Brytania
11
Polska
13
Grecja
13
Słowacja
13
Niemcy
13
Izrael

Polub Koszykówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (5):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×