Nieudany debiut Pomarańczowych w Eurolidze (wynik)

Nie udał się historyczny debiut koszykarek CCC Polkowice na parkietach Euroligi kobiet. "Pomarańczowe" poległy na własnym parkiecie z obrońcą tytułu, przegrywając z Perfumerias Avenida Salamanka 52:74. Główną przyczyną porażki była fatalna gra podopiecznych Krzysztofa Koziorowicza w drugiej połowie.

Jacek Konsek
CCC przegrało dwie ostatnie kwarty różnicą aż 21 punktów. Najlepiej w polskim zespole punktowała Vaelrija Musina - 12 punktów. Wśród pokonanych brylowała między innymi Marta Fernandez (18 oczek), niegdyś zawodniczka Wisły Can Pack Kraków. Dla polkowiczanek był to pierwszy mecz w Eurolidze kobiet w historii klubu. Przypomnijmy, że w środę euroligowe rozgrywki zainaugurowały dwie inne polskie drużyny: zwycięstwo nad Good Angels Koszyce odniosła Wisła Can-Pack Kraków, a Lotos Gdynia nie sprostał UMMC Jekaterynburg. Czytaj więcej o Eurolidze kobiet --> Relacja z meczu --->>>
http://storage.web3.sp...838280.gif border=0 align=center CCC Polkowice - Perfumerias Avenida Salamanka 52:74 (9:14, 23:19, 11:16, 9:25)
CCC: Valerija Musina 12, Agata Gajda 11, Iva Perovanovic 9, Sharnee Zoll 8, Joanna Walich 8, Evanthia Maltsi 2, Gintare Petronyte 2, Agnieszka Majewska 0, Megan Frazee 0, Perfumerias: Dewanna Bonner 21 (13 zb), Marta Fernandez 18, Marta Xargay 9, Marissa Coleman 8, Laura Antoja 4, Lucila Pascua 4, Anna Vajda 4, Sonja Kireta 4, Isabel Sanchez 2, Allison Feaster-Strong 0, Jael Freixanet 0.