Wychowanek Spójni odbuduje się w II lidze?

Wiemy już, gdzie w najbliższym sezonie zagra wychowanek Spójni, Łukasz Bodych. Podkoszowy zawodnik po raz ostatni w stargardzkim klubie wystąpił w pierwszej grze kontrolnej z Wilkami Morskimi.

Patryk Neumann
Patryk Neumann

Po tym spotkaniu zawodnik - nie po raz pierwszy - został poddany surowej ocenie fanów. Później okazało się, że w kolejnych meczach Łukasz Bodych już nie wystąpił, a w Internecie pojawiały się różne spekulacje na temat jego przyszłości. Od tych mówiących o definitywnym końcu kariery poprzez łączące go z różnymi zespołami. Ostatecznie druga wersja okazała się prawdziwa.

Jak dowiedział się portal Sportowefakty.pl koszykarz, który w ubiegłym sezonie często wychodził w pierwszej piątce czołowej drużyny I ligi kolejne rozgrywki spędzi w Jaworznie w miejscowym MCKiS Termo Rex S.A. Zagra tam wraz z innym graczem z przeszłością w Stargardzkiej Spójni. Mowa o Tomaszu Ejsmoncie, który ostatnio grał w GKK 1LO Gorzów Wielkopolski.

Dobrze zapowiadający się podkoszowy będzie miał szansę odbudować się i nabrać pewności siebie. W ubiegłym sezonie jego nowy zespół spadł z II ligi, jednak odkupił miejsce od MKKS Staco Niepołomice. Trudno na ten moment przewidywać, jak drużyna z Jaworzna będzie się prezentować w startujących 6 października rozgrywkach II ligi.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×