Walter Hodge: Naszą grą zaskoczyliśmy wiele osób

Walter Hodge okazał się rewelacją rozgrywek EuroCup. Lider Stelmetu Zielona Góra zdobywał znaczne ilości punktów, czym przyciągnął uwagę największych europejskich klubów.

Dawid Borek
Dawid Borek
W ostatnim meczu EuroCup, Stelmet Zielona Góra dość sensacyjnie pokonał Lokomotiw Kubań Krasnodar 94:88. - Gratuluję mojej drużynie za to zwycięstwo. Wykonaliśmy dobrą robotę jako zespół. Nie zaczęliśmy dobrze tego meczu, ale zakończyliśmy go w dobrym stylu - powiedział Walter Hodge.

Rosjanie po pierwszej połowie prowadzili w Zielonej Górze dziesięcioma punktami. Po przerwie, zielonogórzanie poprawili błędy i odrobili straty. - W drugiej połowie poprawiliśmy zbiórki. To był element, w którym Lokomotiw przewyższał nas w pierwszej połowie i zdobywał z tego łatwe punkty - dodał Portorykańczyk.

Koszykówka na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Tylko dla fanów basketu! Kliknij i polub nas.

Lider Stelmetu po raz kolejny rozegrał świetne spotkanie na europejskich parkietach, zdobywając 29 punktów. - Indywidualnie jest to świetny wynik, ale liczy się rezultat drużyny. Każdy chciał być bohaterem, każdy grał twardo i razem wykonaliśmy dobrą robotę - ocenił.

Zielonogórzanie, mimo zwycięstwa nad świetnym zespołem z Krasnodaru, nie awansowali do kolejnej rundy EuroCup. - To była świetna przygoda. Naszą grą zaskoczyliśmy wiele osób, wiele drużyn o nas mówiło. Gra w EuroCup jest bardziej fizyczna. Musisz być przygotowany do każdej gry - zakończył Hodge.