WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Sobotnie wyniki turniejów w Ostrowie i Gorzowie

W turnieju Otwarcia Sezonu w Ostrowie Wielkopolskim po pierwszym dniu komplet dwóch wygranych ma zespół MUKS-u Widzewa Łódź, który ma już zagwarantowane zwycięstwo. W Gorzowie Wielkopolskim pewne triumfu są gospodynie, które nie zaznały jeszcze porażki w V Memoriale im. Agnieszki Piotrowski.
Dawid Bilski
Dawid Bilski

Pierwszoligowe drużyny przygotowują się do nowego sezonu, który wystartuje w połowie października.

TURNIEJ OTWARCIA SEZONU - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

AZS AP Siedlce - Karkonosze Jelenia Góra 63:58 (14:9, 17:18, 11:20, 21:11)

Ostrovia Ostrów - Widzew Łódź 68:77 (17:18, 19:18, 12:28, 20:13)

Widzew Łódź - AZS AP Siedlce 76:46 (16:9, 16:13, 28:10, 16:14)

Widzew: Marta Hylewska 18, Monika Kopeć 15, Karolina Świderek 13, Anna Spychała 12, Katarzyna Michalak 7, Kamila Polit 6, Anna Oszczyk 2, Agata Przybysz 2, Justyna Okulska 1, Linda Mansour 0, Katarzyna Rychter 0, Anna Rajkowska 0.

AZS AP: Katarzyna Dulnik 11, Olga Ogrodowicz 11, Marta Cepek 10, Dominika Paczkowska 4, Ewa Stasiuk 4, Natalia Pajka 2, Małgorzata Rączka 2, Katarzyna Skowron 2, Justyna Zalewska 0, Ewa Rucińska 0, Katarzyna Goral 0, Anna Nowak 0.

Ostrovia Ostrów - Karkonosze Jelenia Góra 72:57 (21:13, 15:15, 15:17, 21:12)

Ostrovia: Edyta Mielczarek 18, Karolina Kaczmarek 17, Magdalena Parysek 10, Milena Krzyżaniak 10, Martyna Cebulska 5, Katarzyna Skrzypczak 4, Małgorzata Czaska 4, Patrycja Krawczyk 2, Marta Wiertelak 2, Marta Hołysz 0, Agnieszka Misiek 0.

Karkonosze: Monika Krawczyszyn-Samiec 16, Magdalena Sawicka 13, Magdalena Iwanowicz 10, Marzena Kowalczyk 7, Marta Kowiel 5, Olga Zygman 4, Joanna Pawlukiewicz 2, Natalia Górniaczyk 0, Katarzyna Smajda 0.

V MEMORIAŁ IM. ALEKSANDRY PIOTROWSKIEJ – GORZÓW WIELKOPOLSKI

AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - AZS Politechnika Warszawa 53:41 (13:9, 12:15, 18:3, 10:14)

AZS PWSZ: Zachorska 14, Lelek 14, Wierzbicka 10, Łodygowska 8, Cieślak 2, Łagoda 2, Grelewicz 2, Kononowicz 1, Świencicka 0, Tracz 0.

AZS Politechnika: Adamczyk 12, Gawryszewska 9, Włodarczyk 8, Lichomska 7, Motyczyńska 3, Paulinek 2.

AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKS Orzeł Polkowice 85:60 (16:15, 26:15, 19:19, 24:11)

AZS PWSZ: Łodygowska 32, Lelek 14, Cieslak 9, Wierzbicka 6, Zachorska 4, Świencicka 6, Kononowicz 5, Grelewicz 4, Tracz 3, Łagoda 2.

MKS Orzeł: Podgajna 14, Nowak 10, Wojciechowska 6, Ulatowska 4, Drozd 3, Sisło 8, Zielińska 6, Mrowiec 4, Kowalska 3, Puss 2.

Polferries Kotwica Kołobrzeg - MKS PWSZ KON-BET Konin 61:58 (17:11, 17:11, 15:12, 12:24)

Polferries: Motyl 15, Dobrzynkiewicz 13, Karwat 11, Jagodzińska 11, Wróbel 9, Lampart 2, Palenga 0, Goławska 0.

MKS PWSZ: Mićków 19, Steciuk 9, Wierzbicka 3, Mazurczak 1, Czachor 0, Mądra 10, Przybylak 10, Zientek 4, Maciejewska 2, Libertowicz 0.

Ślęza Siechnice - MKS Orzeł Polkowice 80:43 (20:10, 22:7, 13:13, 25:13)

Ślęza: Moryc 16, Krauze 11, Marchewka 11, Misiek 4, Lewoń 2, Smektała 10, Kudłak 9,Witkoś 8, Winnicka 7, Lewoń 2, Maciejwska 0, Dudkiewicz 0, Aondo-Ryźko 0.

MKS Orzeł: Podgajna 11, Wojciechowska 11, Nowak 4, Drozd 2, Ulatowska 2,Puss 8, Cisło 0, Kowalska 0.

MKS PWSZ KON-BET Konin - AZS Politechnika Warszawa 82:50 (24:12, 17:10, 20:12, 21:16)

MKS PWSZ: Wierzbicka 18, Libertowska 14, Mądra 12, Steciuk 11, Czachor 0, Przybylak 13, Maciejewska 6, Zientek 1.

AZS Politechnika: Lichomska 12, Gawrszewska 11, Adamczyk 5, Paulinek 3, Włodarczyk 2, Motyczyńska 15, Ryszkiewicz 2.

WTK Ślęza EnergiaPro Wrocław - Polferries Kotwica 2013 Kołobrzeg 62:59 (18:14, 18:14, 14:12, 12:19)

Polub Koszykówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
ostrovia.pl, www.azspwszgorzow.pl

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×