NCAA: Kolejna porażka Liberty

W piątek w nocy w NCAA Liberty Flames przegrało z Furman Paladins 83:86. Była to już ich piąta porażka na wyjeździe w tym sezonie.

W tym artykule dowiesz się o:

Tomasz Gielo rozpoczął spotkanie jako starter i przebywał na parkiecie 29 minut. W tym czasie rzucił 16 punktów (najlepszy wynik w tym sezonie), trafiając 3/4 za 1, 2/5 za 2, 3/4 za 3. Ponadto Polak zanotował 5 zbiórek (3 w ataku), 2 asysty, 1 blok, 3 straty oraz popełnił 4 przewinienia osobiste. Niestety jego Liberty Flames już do przerwy przegrywało 32:43, ostatecznie okazując się gorsi o 3 oczka. Na chwilę obecną zespół naszego reprezentanta ma bilans 5-7.

W sobotę swój pojedynek rozegra Gonzaga Bulldogs z Przemysławem Karnowskim w składzie.