Aaron Cel: Chcemy się zrehabilitować

Stelmet Zielona Góra w środę zagra mecz o wszystko w Kazaniu. Tylko zwycięstwo przedłuży szansę na dalszą grę w rozgrywkach Pucharu Europy.

Karol Wasiek
Po czterech meczach w drugiej fazie Pucharu Europy Stelmet Zielona Góra na swoim koncie ma zaledwie jedno zwycięstwo. Mistrzowie Polski pokonali w ostatniej kolejce Valencię 82:77. Jednym z architektów tego zwycięstwa był Aaron Cel, który zdobył 12 punktów w ciągu 23 minut na parkiecie. Francuz z polskim paszportem liczy, że on i jego koledzy powtórzą sukces w środę przeciwko Uniksowi Kazań.- Nie ma co ukrywać, że to bardzo ważny mecz dla naszego zespołu. Zdajemy sobie wszyscy z tego sprawę. Aczkolwiek Uniks to jedna z najsilniejszych drużyn w Pucharze Europy, więc z pewnością łatwo nie będzie... - zauważa skrzydłowy Stelmetu Zielona Góra.
Aaron Cel: Chcemy się zrehabilitować Aaron Cel: Chcemy się zrehabilitować
Koszykarze Stelmetu Zielona Góra mieli ponad tydzień przerwy od spotkania ligowego. W poprzedni wtorek rywalizowali w Tarnobrzegu, gdzie przegrali z miejscowym Stabillem Jeziorem w ramach Intermarche Basket Cup.

- Chcemy się zrehabilitować za tamtą porażkę, która chwały na pewno nam nie przynosi. Wiemy jednak, że Uniks dysponuje dużą siłą, ale na pewno będziemy walczyć - zapowiada Francuz z polskim paszportem.