Piątka 29. kolejki Tauron Basket Ligi

Jacek Konsek
Mike Taylor (PGE Turów Zgorzelec) [1] - 24 min, 16 pkt (7/12 z gry), 3 as, 3 przech
Taylor błysnął w Sopocie, gdzie był liderem PGE Turowa Taylor błysnął w Sopocie, gdzie był liderem PGE Turowa
PGE Turów pokonał na wyjeździe Trefl Sopot 94:89 w środowym hicie Tauron Basket Ligi. W szeregach gości było wielu liderów, lecz nasz wybór padł na Mike'a Taylora. Amerykanin w najważniejszych fragmentach spotkania był kluczowym graczem gości - w czwartej kwarcie zdobył osiem punktów, w tym cztery niezwykle istotne w ostatniej minucie gry. W sumie zgromadził 16 punktów (7/12 z gry), trzy asysty, trzy przechwyty i dwie zbiórki. To dziewiąty kolejny mecz Taylora z dwucyfrowym wynikiem punktowym oraz najlepszy w sezonie pod względem ewaluacji.
Kto zasłużył na miano zawodnika 29. kolejki TBL?