Kolejne zwycięstwo Sokołowa Znicza Jarosław.

Bez większych problemów koszykarze Sokołowa Znicza Jarosław pokonali rezerwy Prokomu Trefla Sopot 92:83. Niewątpliwie za bohatera spotkania można uznać Artura Mikołajko, który przy "wieżowacach" z Sopotu zebrał 19. piłek z tablic.

Grzegorz Czech

Spotkanie rozpoczęło sie bardzo spokojnie. Obie ekipy robiły co tylko w ich mocy aby odskoczyć rywalom ale na nic się to zdawało. Dopiero w drugiej kwarcie zespół z Podkarpacia zaczął grac bardziej zdecydowanie i po dwóch kwartach prowadził 11."oczkami" 55:44.

Pozostałe dwie kwarty były bardzo wyrównane. W trzeciej to koszykarzom znad moraz udało się odrobić dystans do rywala, wygrywając przedostatnia odsłonę 18:14.

W ostatniej kwarcie przyjezdni kontrolowali już sytuacje na parkiecie. Widać było także taktykę trenera Stanisława Gierczaka, który to jak tylko mógł oszczedzał swoich zawodników, przed arcyważnym meczem , który czeka ich za tydzien a mowa tu o spotkaniu z Zastalem zielona Góra.
Ostateczn ie spotkanie zakonczyło się pewną wygraną gości 92:83.

Prokom II Trefl Sopot - Sokołów Znicz Jarosław 83:92