Szaleństwo na rynku: niemal wszyscy chcą transferów! Sprawdź najnowsze doiesienia

W ostatnich dniach mieliśmy prawdziwy wysyp transferów! To jednak nie koniec. Kluby szykują się do kolejnych zmian. Są rozmowy, negocjacje, gorące analizy. Sprawdź najnowszy raport.

Karol Wasiek
Karol Wasiek

Te kluby już zrobiły transfer, jest ciekawie!

Naszą wędrówkę po Polsce zacznijmy od klubów, które już zdecydowały się przeprowadzić transfery. W minionym tygodniu przedstawiciele GTK Gliwice poinformowali o podpisaniu krótkoterminowego kontraktu (na 6 tygodni - z możliwością przedłużenia do końca sezonu) z Arturem Mielczarkiem. Poniedziałek przyniósł nam kolejne dwa transfery.

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - zgodnie z zapowiedziami prezesa Bartłomieja Dzedzeja - wzmacnia zespół, by skutecznie podjąć rękawice w walce o udział w fazie play-off. Nowym zawodnikiem został Wes Washpun. Amerykanin ma spore doświadczenie na europejskich parkietach. Gra na pozycji rozgrywającego. To na pewno nie koniec zmian w bydgoskim zespole, który w tym momencie ma sześciu obcokrajowców (może mieć 5 w składzie meczowym).

Ważną zmianę przeprowadzili także w Warszawie. Czwarty zespół minionych rozgrywek pozyskał nowego rozgrywającego. Jest nim świetnie znany na polskich parkietach Strahinja Jovanović, której do tej pory występował w WKS-ie Śląsku Wrocław. O jego możliwym odejściu sygnalizowaliśmy już kilka dni wcześniej. I tak też się stało. Rozgrywający stworzy teraz duet z Łukaszem Koszarkiem w Legii.

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Mistrzem Polski w sezonie 2021/2022 będzie...?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Koszykówkę na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (0)