Stal w sobotnim półfinale zmierzy się z Enea Zastalem BC Zielona Góra - początek meczu o godzinie 15:00. Relacja LIVE na WP SportoweFakty - zapraszamy!

Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski wygrywa 80:73 i zagra w półfinale Suzuki Pucharu Polski!

Dorsey-Walker nie trafia, jest po wszystkim

Kell bezbłędny, Stal ma 7 punktów więcej i 43 sekundy do końca, aby utrzymać wygraną i awans

Przerwa dla Pszczółki Startu Lublin

Franke nie trafia arcyważnego rzutu... 43 sekundy do końca, na linię wędruje faulowany Kell

Smith również wykorzystał tylko 1 z 2 rzutów wolnych

Dorsey-Walker z linii tylko 1/2, a Stal ma cztery punkty przewagi

Obustronne przewinienie techniczne dla Mokrosa i Searcy'ego - dla tego drugiego to piąte przewinienie i wypada z gry

Franke od kosza do kosza... a potem spięcie Mokrosa z Searcy'm. Nikt nie odpuszcza - trwa narada sędziów

Kamil Łączyński kończy swój udział w tym meczu

Lublinianie mieli już rywali dwukrotnie na dystans jednej akcji - za każdym razem popełnili fatalne błędy

Start szansy nie wykorzystał, Kell po drugiej stronie wręcz przeciwnie

Już tylko trzy punkty dzielą oba zespoły i... Start ma piłkę

Czy Start dogoni Stal?

Przerwa dla Arged BMSlam Stali Ostrów Wielkopolski

Łączyński z dystansu, Start znów ma Stal na wyciągnięcie ręki

Dużą aktywność do gry pokazuje Laksa, teraz skutecznie kończy po asyście Łączyńskiego

To może być kluczowa akcja meczu. Z dystansu trafił Green, a pod koszem faulowany był Sobin, który za chwilę stanie na linii rzutów wolnych

Gorąco w Lublinie. Najpierw "trójka" Laksy, potem faule techniczne Laksy i ławki! Dzieje się!

Nieco zamrożony Florence najpierw z dystansu, potem z kontry

W pojedynku z linii: Szymański - Smith 2:1

To jaki będzie finał tej historii?

Dorsey-Walker równo z syreną! Start zamknął trzecią kwartę serią 7:0! Będą emocje do końca!

Davis zaproponował coś nowego - minięcie i punkty spod kosza

Niemocy nie przełamał Jeszke, za to w końcu trafił Mokros - Stal ma rekordowe +11

Green bez zastanowienia z dystansu, Stal cały czas nie daje się złapać

Odeszli wszyscy od Dorsey-Walekra, więc ten skorzystał i trafił z dystansu

I szybko Stal sprowadza lublinian na ziemię - Smith zbiera, dobija i wymusza czwarty faul Borowskiego

Coś drgnęło w ekipie gospodarzy. Nadzieja na dobry wynik wróciła

W końcu składna akcja gospodarzy - Dziemba do Searcy'ego

Coś z niczego, czyli "trójka" Dorsey-Walkera. Radość nie trwała długo - Garbacz odpowiedział tym samym

Atak Startu "nie wygląda", a Stal idzie mocno do przodu

Nie do zdarcia. Waleczny Sobin punktuje spod kosza

Jak trwoga... Laksa z narożnika za trzy punkty

Stal ucieka - z dystansu Smith. Start z kolei z kolejną stratą...

Odpowiedź Stali lepsza, bo Kell wykończył akcję z faulem

Tym razem Searcy od początku i to on otwiera wynik po przerwie

Przerwa dobiega końca. Zawodnicy już przy ławkach, zaraz zaczynamy drugą połowę

Scenariusz na drugą połowę brzmi...

Graczem pierwszej połowy bez dwóch zdań Mark Ogden. W jego linijce statystycznej 13 punktów (5/5 z gry) i 7 zbiórek

Stal w końcu złapała rytm - trafiła też "coś" z dystansu - w tym elemencie 6/21 nie wygląda jednak najlepiej

Nic się już nie zmieniło - Stal wygrała kwartę wysoko i schodzi na przerwę z czteropunktową zaliczką

Teraz Dorsey-Walker ma już swoje punkty - trafia z faulem

Co więcej - po drugiej stronie Smith przymierzył zza łuku i mamy rekordową przewagę Stali

Dorsey-Walker trafił z dystansu, ale... punkty nie zaliczone. Pod koszem Szymański "zdzielił" łokciem rywala. Pech Startu

Ogden z dystansu! Stal przejęła inicjatywę

Kell efektownie w kontrze! Kolejny remis w meczu

Airball z linii rzutów wolnych? Tak. Autorem... niezawodny Franke

Ważne trafienie na przełamanie - Łączyński z dystansu

Smith w kontrze pofrunął nad obręczą! Mamy już remis

Nie idzie na czwórce Mokrosowi, więc Milicić postawił na duet Sobin - Ogden

Przełamał się penetracją i poszło - teraz Garbacz dołożył "trójkę"

Przerwa dla Arged BMSlam Stali Ostrów Wlkp.

Pewna ręka Franke - 3/3 z linii rzutów wolnych

Garbacz miał 0/12 z gry w ostatnim meczu ligowym. Starcie ze Startem rozpoczął od 0/4. W końcu udało się jednak przełamać

Mini-pojedynek Searcy - Ogden, solidnie prezentują się obaj podkoszowi

Dobrze szukany pod koszem Searcy wie, jak zdobywać punkty

Zwród, koziołek, rzut - tak punkty zdobył Franke

Przerwa dla Pszczółki Start Lublin

Piękna zespołowa akcja Stali! Piłką krążyła po obwodzie, aż dotarła do Florence'a, a ten odpalił swoją pierwszą "trójkę"

Stali też się udało - za sprawą Ogdena

Ponownie na starcie kwarty trochę trzeba było poczekać na punkty - w końcu do kosza piłkę wepchnął Borowski

Czy Start powiększy przewagę w drugiej kwarcie?

5 strat i tylko 1 asysta - to osiągnięcia Stali w pierwszej kwarcie

Start przestał trafiać z dystansu, Stal zatem trochę podgoniła z linii rzutów wolnych - po pierwszej kwarcie gospodarze są +5

Po dwa przewinienia mają środkowi Startu: Szymański i Searcy

Trener Milicić mocno rotuje, ale na chwilę obecną nic nie funkcjonuje tak, jakby sobie tego życzył

Dużo większa energia na początku w ekipie gospodarzy, a to daje efekty na tablicy wyników

James Florence 0/2 z linii rzutów wolnych. Niesamowite rzeczy dzieją się w Lublinie

W końcu coś udało się Sobinowi - zbiórka w ataku i skuteczna dobitka

Florence na pewno jest osobą, która może rozruszać Stal i od razu robi swoje - już wymusił faul i stanie na linii rzutów wolnych

Seria Startu to aktualnie 11:0. Co ważne dla tego zespołu w grze już Laksa

Searcy spod kosza po znakomitej asyście Dorsey-Walkera, początek dla Startu

Ho, hooooo... Davis zza łuku w kontrze!

Ależ poszło - kolejna skuteczna próba z dystansu, tym razem Franke

Kell z dystansu - mamy otwarcie! I poszło... bo szybko tym samym odpowiedział Davis

Trzy rzuty i trzy pudła - otwarcie... takie sobie (z przymrużeniem oka)

Start zacznie bez Laksy, Dorsey-Walkera i Searcy'ego. Stal od razu rzuca na szalę wszystkie największe armaty

Czas na prezentację i starcie, które zapowiadane jest hitem ćwierćfinałów Suzuki Pucharu Polski

W sezonie 2020/2021 w Energa Basket Lidze Start i Stal spotkały się dwukrotnie - za każdym razem lepsi byli ostrowianie. W domu Stal wygrała 79:74, z kolei w Lublinie 82:62. To drugie spotkanie odbyło się stosunkowo niedawno, bo 2 stycznia

Najskuteczniejszym zawodnikiem meczu będzie...?

Relację z pierwszego ćwierćfinału Suzuki Puchar Polski znajdziesz TUTAJ

Pierwszy ćwierćfinał Suzuki Pucharu Polski już za nami - Enea Zastal BC Zielona Góra pewnie pokonał Asseco Arkę Gdynia 90:68

Kto dołączy do Enea Zastalu BC w półfinale Suzuki Pucharu Polski?