• 20 : 18
  • 24 : 12
  • 8 : 13

Koniec meczu.

Koniec meczu, przegrywamy 57:64 i jedyne co nam się udało, to obronić przewagę z Bydgoszczy. Niestety to nie był dobry mecz Biało-Czerwonych

Koszarek po penetracji! Ważne punkty rozgrywającego

Przerwa dla Polski

Trzeba zostawić marzenia o wygranej i obronić przewagę z pierwszego pojedynku. Tam wygraliśmy 70:60

Vojvoda po drugiej stronie trafił zza łuku, jakby na dobicie

Gruszecki poszedł sam na sam z obrońcą, minął go i... nie trafił

Zamojski z linii i mamy "tylko" -6

Przerwa dla Węgrów

Skuteczność to nasza największa słabość w tym meczu - pudłujemy tak z dystansu, jak i spod kosza

Jakby na zaprzeczenie - Koszarek zza łuku!

Nie mamy skuteczności zza łuku i to kosztuje nas bardzo dużo

Perl niestety również nie do zatrzymania, wchodzi pod kosz, wymusza faule i trafia z linii rzutów wolnych

Ponitka "jeździ" z Węgrami a ci już nie wytrzymują i fauluą go brutalnie, nawet po gwizdku. Niestety sędziowie na to nie reagują

Poprawiliśmy defensywę, ale teraz potrzebujemy zdecydowanie lepszej egzekucji w ataku

Ponitka jest nie do zatrzymania, ale jest niemal sam przeciwko wszystkim

Odrabiamy straty punkt po punkcie z linii rzutów wolnych

Pudłujemy, ale na szczęście pod koszem ofensywne zbiórki kolekcjonuje Wojciechowski

Decydującą kwartę zaczynamy od... straty

Czy Polacy wyciągną jeszcze ten mecz?

To była fatalana kwarta Polaków i nasza sytuacja jest... delikatnie mówiąc nie najlepsza

Allen zebrał w ataku, dobił po niecelnym wolnym i Węgrzy mają +12!

Cel w końcu przełamuje niemoc, ale w kolejnej akcji fatalną stratę popełnia Hrycaniuk

36:5 - tyle przegrywają nasi gracze z ławki

Vradi i kolejna trójka na koncie Węgrów

Nie wygląda to dobrze, kolejna strata i trójka Govensa. Rekordowe prowadzenie Węgrów

Gruszecki z linii rzutów wolnych. Ktoś musi pomóc duetowi Ponitka - Gruszecki, bo będzie bardzo ciężko

Węgry ponownie uciekają na sześć oczek - w drugiej kwarcie Polacy takie straty zdołali odrobić, oby teraz było tak samo

Niepotrzebne straty na punkty zamienia Perl

Ponitka nadal ogrywa Węgrów z dziecinną łatwością

Niesamowita trójka Allena równo z końcową syreną czasu akcji

Ależ na początku otworzył się worek z punktami po obu stronach

Na dwójkę Gruszeckiego, odpowiedział trójką Ferencz

Czas na drugą połowę

Ciewostka. Przemysław Zamojski pojawił się już na parkiecie i jest to jego 100 występ w barwach narodowych! Gratulacje! Teraz czas na prezent z tej okazji, czyli wygraną

Czy Mateusz Ponitka przekroczy granicę 20 zdobytych punktów?

Mamy 38 procent skuteczności rzutów z gry, co przy 50 rywali robi różnicę. Na szczęście opanowaliśmy kryzys w ataku dzięki m.in. Mateuszowi Ponitce (12 punktów i 4/5 z gry)

Eilingsfeld trójką niemal z końcową syreną trafił zza łuku i na przerwę do szatni drużyny schodzą przy remisie 32:32

Tym razem na linii skuteczny Gruszecki, potem ten sam zawodnik przechwycił a "z góry" w kontrze dał Ponitka

Akcje Ponitki kończą się albo punktami, albo faulami na tym graczu

Govens jest jednak równie świetny i skuteczny

To są minuty Ponitki! Teraz jego trójce po dobrej asyście Łączyńskiego

Łączyński do Gielo na alley-oopa i odzyskujemy prowadzenie

Govens z ławki ma już 9 punktów. Po naszej stronie na szczęście Ponitka wziął na siebie akcje w ataku, a to przynosi efekty

Teraz Gruszecki faulowany przy penetracji pod kosz - nasz skrzydłowy dwa razy skutecznie z linii

Ponitka pewnie po swoje pod sam kosz, może on rozerwie defensywę Węgrów

Praktycznie nic nie udaje nam się w ataku w ostatnim czasie, bez tego elementu nie wygramy na pewno

Potężny łokieć Hortiego ląduje na Karnowskim..

W końcu coś się udało w ataku - Koszarek do Karnowskiego i efektowny wsad naszego środkowego

Vojvoda z półdystansu i Węgrzy uciekają

Vojcoda wykorzystał dwa rzuty wolne, Perl zaliczył akcję 2+.. fatalne miniuty Biało-Czerwonych

Żeby było mało - przewinienie niesportowe Sokołowskiego

Perl doprowadza do remisu, nasza ofensywa niestety dalej zamrożona.. spudłował nawet Łączyński sam na sam z koszem

Po dobrym początku Polaków, potem Węgrzy wrócili do gry - po pierwszej kwarcie mamy minimalne prowadzenie i oby tak do końca

Doskonała akcja Cela do Wojciechowskiego i łatwe punkty tego drugiego

Govens za trzy punkty i gospodarze po raz pierwszy na prowdzeniu

Coraz trudniej o punkty - Wojciechowski na szczęście wykorzystał dwa rzuty wolne

Elingsfeld "z góry" i mamy już remis

Węgrzy się rozkręcają - Perl z akcją 2+

Govens coraz skuteczniejszy, ale odpowiada mu Ponitka penetracją pod kosz

Teraz seria prostych i niepotrzebnych błędów z obu stron

Govens przełamał niemoc gospodarzy rzutem ze skrzydła

Już cztery minuty Węgrzy bez punktów, ale nasza skuteczność też niestety się "zamroziła"

Węgrzy się gubią i pudłują, swoje robi też polska defensywa i oby tak dalej

Karnowski spod kosza i szansa na akcję 2+! Wymarzony początek meczu

Gielo skutecznie z linii rzutów wolnych i budujemy przewagę

Dwie wybronione akcje i Gruszecki zza łuku! Doskonałe otwarcie

Zaczynamy!

Czas na hymny, potem ostatnie wskazówki od trenerów i zaczynamy. Biało-Czerwoni walczą o trzecią eliminacyjną wygraną

Już tylko kwadrans do rozpoczęcia czwartego meczu Polaków w eliminacjach do mistrzostw świata. W Arenie Savaria trwa rozgrzewka

Kto wygra mecz?

O godzinie 20:00 w Szombately Polacy rozpoczną czwarty mecz w eliminacjach do mistrzostw świata, które odbędą się w przyszłym roku. Rywalem będą Węgrzy. W pierwszym pojedynku tych drużyn Biało-Czerwoni mogli cieszyć się z wygranej 70:60. Mamy nadzieję, że w poniedziałek będą kolejne powody do radości! #DawajPolska