Pokazał nagranie z siłowni. Mięśnie wyglądają, jakby miał eksplodować

Za niespełna dwa miesiące Damian Kuffel wystartuje w najważniejszej imprezie kulturystycznej w tym sezonie. Polak nie oszczędza się na siłowni, a jego mięśnie już są potężne.

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Damian Kuffel Instagram / Na zdjęciu: Damian Kuffel
Dla każdego kulturysty start w zawodach Mr. Olympia to spełnienie marzeń. Obecnie do tej imprezy szykuje się m.in. Damian Kuffel. Polak doskonale zdaje sobie sprawę, że to będzie jeden z najważniejszych startów w karierze.

Nasz rodak chce pokazać się z jak najlepszej strony i już od kilku miesięcy szlifuje swoje ciało. Efekty robią coraz większe wrażenie. "Saiyan Fitness Freak" już może pochwalić się imponującą muskulaturą, co zresztą chętnie robi.

Ostatnio wrzucił do sieci krótki film z treningu nóg. Dokładnie widać każdy mięsień. Można nawet odnieść wrażenie, że jeszcze chwila i jego nogi eksplodują.
Fot. Instagram Fot. Instagram
Górne partie mięśni nie wyglądają gorzej, co mogliśmy zobaczyć w kolejnym nagraniu. Forma Kuffla robi wrażenie, a trzeba mieć na uwadze, że najlepsze dopiero przed nim.
Fot. Instagram Fot. Instagram
Zawody Mr. Olympia odbędą się dopiero za pięć tygodni. Wcześniej jednak polski kulturysta weźmie udział w kilku innych zawodach.

"Cisza przed burzą… już za miesiąc wylot do Stanów a po drodze jeszcze Mediolan i kilka mniejszych wyjazdów. Od wielu tygodni wysokie obroty a intensywny okres tak naprawdę dopiero się zbliża… Zapowiada się ekscytująco!" - pisał niedawno na Instagramie.

Jest dumną 42-latką. "Ciało, które zawstydza nastolatków" >>
18 lat temu została Miss Polski. Tak wygląda dziś >>

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: przyjrzyj się dokładnie. Skradła show w centrum miasta
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×