"Droga do Paryża 2024 zaczyna się tak". Niepokojące nagranie polskiej mistrzyni

Anna Kiełbasińska w sezonie 2023 borykała się z problemami zdrowotnymi. Ostatnio opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, które może martwić.

Dawid Franek
Dawid Franek
Anna Kiełbasińska / ramce: fotografia ze szpitala Getty Images / Getty / Facebook / Na zdjęciu: Anna Kiełbasińska / ramce: fotografia ze szpitala
Sezon 2023 był bardzo trudny dla Anny Kiełbasińskiej. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportsmenek, wicemistrzyni olimpijska z Tokio z powodu problemów zdrowotnych nie mogła wystartować w najważniejszej imprezie roku - mistrzostwach świata w Budapeszcie.

"Pomimo kolejnych prób, ciągłego siłowania się i przeciągania liny przez pół roku, tuż przed MŚ podjęliśmy decyzje o zakończeniu sezonu" - poinformowała wówczas na Instagramie.

Po dwóch miesiącach od mistrzostw świata lekkoatletka opublikowała niepokojące nagranie w mediach społecznościowych. Na filmie było widać zabandażowane obie stopy. "Droga do Paryża 2024 zaczyna się tak" - napisała Kiełbasińska.

Miejmy nadzieję, że to będzie dla zawodniczki zwrot akcji i po rekonwalescencji wróci do pełni formy. Nie ma co ukrywać, że 33-latka jest jednym z najsilniejszych punktów sztafety 4x400 metrów.

Igrzyska olimpijskie w Paryżu potrwają od 26 lipca do 11 sierpnia 2024 roku.

Czytaj także: Korzeniowski: Już nigdy w życiu nie dam się namówić na żadne współprace ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: przyjrzyj się dokładnie. Skradła show w centrum miasta
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×