HMŚ w Birmingham: sobotnia sesja wieczorna na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Tomasz Rosiński

Adam Kszczot złotym medalistą HMŚ Birmingham 2018! Znakomity bieg Polaka, który osiągnął czas 1:47:47. Drugi był Hiszpan Saul Ordonez, a trzeci Brytyjczyk Elliot Giles. Amerykanin Drew Windle został zdyskwalifikowany.

Skomentuj 21
Zobacz więcej komentarzy (18)

Dziękujemy za sobotnie emocje z HMŚ Birmingham 2018 i już zapraszamy na naszą niedzielną relację LIVE!

Skomentuj 0

W ostatnim sobotnim finale, tj. biegu na 60 m, triumfował Amerykanin. Christian Coleman.

Skomentuj 0

W sobotę pozostał jeszcze jeden finał - bieg na 60 m mężczyzn.

Skomentuj 0

Kendra Harrison (USA) wywalczyła złoty medal HMŚ Birmingham 2018 w biegu na 60 metrów przez płotki.

Skomentuj 0

Amerykanka Sandi Morris została mistrzynią świata w skoku o tyczce.

Skomentuj 0
  • Etiopka Genzebe Dibaba najlepsza w finałowym biegu na 1500 m. Jej czas to 4:05.27.

Skomentuj 0

Will Claye (USA) zdobył złoty medal w konkursie trójskoku, osiągając w tych ciekawych zmaganiach wynik 17,43 m.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Hiszpan Oscar Husillos jednak został zdyskwalifikowany w biegu finałowym na 400 m. Złoto wywalczył Pavel Maslak z Czech.

Skomentuj 0

Polacy zakończyli już starty podczas III dnia HMŚ Birmingham 2018. W sobotę jeszcze czekają nas finały biegów na 400 m (M), 1500 m (K), 60 m ppł. (K) i 60 m (M).

Skomentuj 0

- Jest niedosyt, bo nie ma tego medalu, ale zrobiłam wszystko, co mogłam - powiedziała po swoim biegu w rozmowie z TVP Sport Justyna Święty-Ersetic, która wywalczyła IV lokatę.

Skomentuj 0

Justyna Święty-Ersetic zajęła 4. miejsce w biegu finałowym na 400 m. Niezły występ Polki. Wygrała Amerykanka Courtney Okolo.

Skomentuj 1

Justyna Święty-Ersetic wystartowała w finałowym biegu na 400 m!

Skomentuj 0

W godzinie 21:05 w finałowym biegu na 400 m weźmie udział Justyna Święty-Ersetic:

Skomentuj 0

Kevin Mayer z Francji został złotym medalistą HMŚ Birmingham 2018 w dziesięcioboju.

Skomentuj 2

W konkursie skoku o tyczce prowadzi Amerykanka Sandi Morris:

Skomentuj 0

- Starzeję się jak wino - coraz lepszy jestem - powiedział Adam Kszczot w rozmowie z TVP Sport. - Nigdy nie jest łatwo. Wszystko w głowie i w nogach zagrało - dodał.

Skomentuj 0

Adam Kszczot ruszył do przodu! Polak prowadzi. 100 m do mety.

Skomentuj 0

Wystartowali! Adam Kszczot biegnie na razie w środku stawki, ale Polak to świetny taktyk.

Skomentuj 0

Adam Kszczot już na bieżni. Za chwilę początek biegu finałowego na 800 m.

Czy Adam Kszczot zdobędzie złoty medal halowych mistrzostw świata w 2018 roku?

Skomentuj 1

Lista startowa biegu finałowego na 800 m (początek o godz. 20:35):

Skomentuj 0

Adam Kszczot rozgrzewa się przed finałem biegu na 800 m, który rozpocznie się o godzinie 20:35.

Skomentuj 0

Remigiusz Olszewski (6,67 sek.) zajął 5. miejsce w swoim biegu półfinałowym i nie awansował do finału.

Skomentuj 2

Za chwilę o godzinie 20:11 w biegu półfinałowym na 60 m wystartuje Remigiusz Olszewski.

Skomentuj 0

Coraz mniej czasu do startu medalowej szansy Polaków, czyli Adama Kszczota. Początek biegu finałowego na 800 m o godzinie 20:35.

Adam Kszczot Adam Kszczot
    Skomentuj 2

W konkursie skoku o tyczce kobiet na czele są Sandi Morris i Andżelika Sidorowa, które osiągnęły wynik 4,60 m.

Skomentuj 6
    Zobacz więcej komentarzy (3)

Kolejne emocje z udziałem Polaka o godzinie 20:11, kiedy w półfinale biegu na 60 m wystartuje Remigiusz Olszewski.

Skomentuj 3

Damian Czykier (7,75 sek.) w biegu eliminacyjnym na 60 m ppł. zajął 5. pozycję i nie uzyskał awansu. Wygrał Jarret Eaton (7,56 sek.) z USA.

Skomentuj 0

Za chwilę w biegu elimincyjnym na 60 m ppł. wystartuje Polak Damian Czykier.

Skomentuj 0

- Nie mam pojęcia, co się stało. Szkoda, że tak wyszło - powiedział po swoim biegu Dawid Żebrowski.

Skomentuj 5
    Zobacz więcej komentarzy (2)

Dawid Żebrowski zakończył swój bieg eliminacyjny na 60 m ppł. na siódmej - ostatniej - pozycji i nie awansował do kolejnej fazy zmagań.

Skomentuj 1

Damian Czykier o godzinie 19:37 weźmie udział w II biegu eliminacyjnym na 60 m ppł.

Skomentuj 0

Dawid Żebrowski o godzinie 19:30 wystartuje w eliminacjach biegu na 60 m ppł.

Skomentuj 0

Karolina Kołeczek (8,21 sek.) w swoim - trzecim - półfinale biegu na 60 m przez płotki zajęła 8. miejsce i nie awansowała do finału. Bieg wygrała Holenderka Nadine Visser (7,83 sek.).

Skomentuj 0

Trwa prezentacja zawodniczek, które wezmą udział w 3. półfinale biegu na 60 metrów przez płotki, z udziałem Karoliny Kołeczek.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Przypominamy, że o godzinie 20:35 bieg finałowy na 800 m z udziałem Adama Kszczota.

Skomentuj 0

Karolina Kołeczek pobiegnie w III biegu półfinałowym na 60 m ppł. o godzinie 19:19.

Skomentuj 0

Wystartował konkurs skoku o tyczce kobiet.

Skomentuj 0

Emocjonalny wpis Ewy Swobody, która nie zakwalifikowała się do finału biegu na 60 m:

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Remigiusz Olszewski o godzinie 20:11 weźmie udział w półfinale biegu na 60 m.

Skomentuj 0

Jako pierwsza z reprezentantów Polski wystartuje w biegu półfinałowym na 60 m ppł. Karolina Kołeczek (godz. 19:19). Później - również w biegu na 60 m ppł. - zaprezentują się: Dawid Żebrowski (godz. 19:30) i Damian Czykier (godz. 19:37).

Skomentuj 0

Zapraszamy na relację LIVE z sesji wieczornej podczas HMŚ Birmingham 2018. Dotychczas Polacy nie wywalczyli medalu, ale w sobotę dużą szansę na "krążek" w biegu na 800 m ma Adam Kszczot (godz. 20:35).