WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

5. dzień igrzysk - zobacz gdzie startują Polacy

We wtorek pasjonować się będziemy występami pływaków, wioślarzy, żeglarzy, ale przede wszystkim siatkarzy, którzy o 12:30 zagrają z Bułgarią.
Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski

Godz. 11:00: W 7. wyścigu eliminacyjnym na 100 m st. dowolnym popłynie Konrad Czerniak.

Godz. 11:00: Zacznie się konkurs skoków przez przeszkody w ramach WKKW, w którym weźmie udział Paweł Spisak.

Godz. 11:23: W 4. wyścigu eliminacyjnym na 200 m st. motylkowym popłynie Otylia Jędrzejczak.

Godz. 11:40: W 2. wyścigu eliminacyjnym na 200 m st. klasycznym popłynie Sławomir Kuczko.

Godz. 12:00: Michał Słoma wystartuje w pierwszym ćwierćfinale wioślarskich jedynek.

Godz. 12:30: W drugim meczu na igrzyskach polscy siatkarze zmierzą się z Bułgarią.

Godz. 13:00: Piotr Kula  wystartuje w 5. wyścigu w żeglarskiej klasie Finn.

Godz. 13:00: Anna Weinzieher  wystartuje w 3. wyścigu w żeglarskiej klasie Laser Radial.

Godz. 13:00: Przemysław Miarczyński  wystartuje w 1. wyścigu w żeglarskiej klasie RS-X.

Godz. 13:00: Łukasz Przybytek  i Paweł Kołodziński  wystartują w 3. wyścigu w żeglarskiej klasie 49er.

Zostań mistrzem typera olimpijskiego! Wygraj cenne nagrody!

Godz. 13:10: Mateusz Kusznierewicz  i Dominik Życki  wystartują w 5. wyścigu w żeglarskiej klasie Star.

Godz. 13:50: Łukasz Przybytek i Paweł Kołodziński wystartują w 4. wyścigu w żeglarskiej klasie 49er.

Godz. 13:50: Przemysław Miarczyński  wystartuje w 2. wyścigu w żeglarskiej klasie RS-X.

Godz. 14:30: Piotr Kula  wystartuje w 6. wyścigu w żeglarskiej klasie Finn.

Godz. 14:30: Zofia Noceti-Klepacka  wystartuje w 1. wyścigu w żeglarskiej klasie RS-X.

Godz. 14:42: Kajakarz górski Grzegorz Kiljanek  popłynie w półfinale w konkurencji C1.

Godz. 14:50: Mateusz Kusznierewicz i Dominik Życki wystartują w 6. wyścigu w żeglarskiej klasie Star.

Godz. 15:00: Kacper Ziemiński  wystartuje w 3. wyścigu w żeglarskiej klasie Laser.

Godz. 15:10: Anna Weinzieher  wystartuje w 4. wyścigu w żeglarskiej klasie Laser Radial.

Godz. 15:20: Zofia Noceti-Klepacka  wystartuje w 2. wyścigu w żeglarskiej klasie RS-X.

Godz. 16:00 Siostry Agnieszka  i Urszula Radwańskie  w meczu 2. rundy zmierzą się z amerykańskim deblem Huber / Raymond.

Godz. 16:13: Łucznik Rafał Dobrowolski  w spotkaniu 1/32 finału zmierzy się z Brazylijczykiem Danielem Rezende Xavierem.

Godz. 16:30: Kacper Ziemiński  wystartuje w 4. wyścigu w żeglarskiej klasie Laser.

Godz. 20:30: Konrad Czerniak wystartuje w półfinale na 100 m st. dowolnym.

Godz. 20:49: W finale 200 m st. motylkowym popłynie Paweł Korzeniowski.

Godz. 20:55: Otylia Jędrzejczak wystartuje w półfinale na 200 m st. motylkowym.

Godz. 21:17: W ostatnim meczu grupy B badmintonowy mikst Robert Mateusiak i Nadieżda Zięba  zmierzy się z Kanadyjczykami Toby Ng i Grace Gao.

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (5):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • pablo80 0
    Niestety wiem, ale cuda się zdarzają więc puki woda w basenie do boju Korzeń!!!
    joker Oj nie wiem czy Korzeniowski ma jakieś szanse,finał wieczorem więc wtedy mu się lepiej pływa, ale reszta pływaków to w większości nadludzie.
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • kranior 0
    3 sierpnia
    Nowy0000 lekkoatletyka kiedy się zaczyna?
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Nowy0000 0
    lekkoatletyka kiedy się zaczyna?
    [ 1 komentarz w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×