KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Tak mieszkają i jedzą Polacy. Są pierwsze zdjęcia z wioski olimpijskiej

Pierwsi polscy olimpijczycy przebywają już w Pekinie. Andżelika Wójcik zamieściła w mediach społecznościowych kilka zdjęć z pokoju i stołówki.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Zdjęcia z wioski olimpijskiej Andżeliki Wójcik Instagram / www.instagram.com/stories/ng_wojcik / Zdjęcia z wioski olimpijskiej Andżeliki Wójcik
Andżelika Wójcik wrzuciła do sieci pierwsze zdjęcia z wioski olimpijskiej w Pekinie, w której będą mieszkać uczestnicy XXIV Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pekin2022 (impreza odbędzie się w dniach 4-20 lutego).

Polska panczenistka zaprezentowała migawki (patrz poniżej) z pokoju oraz stołówki. Na uwagę zasługuje fakt, że posiłki dla olimpijczyków będą odbywać się w reżimie covidowym. Stoliki zostały oddzielone od siebie wysokimi przegrodami.

Wystrój pokoju typu "jedynka" wygląda na dosyć skromny, ale sprawia wrażenie całkiem dużego i schludnego.

Wójcik poleciała na ZIO do Pekinu z dwiema kwalifikacjami - na 500 i 1000 metrów. Reprezentantka Polski przed wylotem do Państwa Środka zapowiedziała, że jedzie na igrzyska po medal.

Powstało duże zamieszanie z lotem polskich olimpijczyków do Pekinu, ale wszystko skończyło się pozytywnie. Polska ekipa wylądowała w stolicy Chin w czwartek ok. 14:00 czasu miejscowego. Wszyscy - jeszcze na pokładzie maszyny - musieli przejść pierwsze w Chinach testy na koronawirusa (więcej TUTAJ).
www.instagram.com/stories/ng_wojcik www.instagram.com/stories/ng_wojcik
Zobacz: Mamy najnowsze informacje ws. Piotra Żyły. PZN rozpatruje kilka możliwości wylotu skoczka do Chin Karolina Kukuczka miss polskiej kadry w Pekinie? Co za zdjęcia! ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: syn gwiazdy futbolu zabawił się z piłką. A potem ta radość!
Polub Sporty Zimowe na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×