Jeden błąd i Polak wpadł w pułapkę. Za nami walka otwarcia KSW 71

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Przemysław Dzwoniarek przegrał debiutancką walkę w KSW
Twitter / Przemysław Dzwoniarek przegrał debiutancką walkę w KSW
zdjęcie autora artykułu

Marc Doussis (8-1) pokonał Przemysława Dzwoniarka (3-2) w walce otwarcia gali KSW 71 w Toruniu. Niemiec wykorzystał błąd rywala i mógł cieszyć się z pierwszej wygranej w szeregach polskiej organizacji.

W tym artykule dowiesz się o:

Dzowniarek szybko sprowadził pojedynek do parteru. Polak przejął kontrolę nad walką, ale nie na długo. Niemiec zdołał wstać, a następnie spuścił potężne "bomby" na głowę reprezentanta MMA Solo Team Namysłów, który z każdą sekundą oddychał coraz ciężej.

Na początku drugiej rundy Przemysław Dzwoniarek ponownie zanotował udane sprowadzenie. Polak konsekwentnie punktował rywala, ale ponownie udało mu się wstać na nogi. Podopieczny Grzegorza Szulakowskiego po raz kolejny poszukał obalenia. Tym razem Doussis był na to gotowy. Niemiec złapał głowę przeciwnika i zapiął ciasne duszenie gilotynowe, które Dzwoniarek musiał odklepać.

Marc Doussis odniósł pierwsze zwycięstwo w KSW. Reprezentant UFD Gym Dusseldorf zrehabilitował się za porażkę w debiucie z Damianem Piwowarczykiem.

Gala KSW 71 trwa w Viaplay. W walce wieczoru KSW 71 Marian Ziółkowski będzie bronił mistrzowskiego pasa w wadze lekkiej przeciwko Sebastianowi Rajewskiemu.

Czytaj także: Młody talent robi furorę w KSW. Zobacz w akcji odkrycie polskiego MMA [WIDEO] Wielka sprawa! Polak w walce wieczoru UFC

ZOBACZ WIDEO: Wstrząsająca opowieść Marcina Różalskiego. Zawodnik KSW opowiedział o uzależnieniu od leków

Źródło artykułu: