Koniec marzeń. Daniel Skibiński znokautowany na gali w Londynie [WIDEO]

Pukający do niedawna do drzwi UFC Daniel Skibiński doznał kolejnej dotkliwej porażki. "Skiba" na gali Cage Warriors 141 w Londynie został znokautowany przez lokalnego bohatera. Pojedynek trwał zaledwie 86 sekund.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Jim Wallhead znokautował Daniela Skibińskiego na gali w Londynie Twitter / Jim Wallhead znokautował Daniela Skibińskiego na gali w Londynie
Jim Wallhead nie dał szans Skibińskiemu. Polak od samego początku szukał przeniesienia pojedynku do parteru, ale nadział się na kombinację ciosów ze strony przeciwnika.

Zapędzony pod siatkę klatki były mistrz Babilon MMA dał się trafić i po prawym sierpowym padł na matę. Tam kolejne ciosy Anglika dopełniły dzieła zniszczenia, a sędzia przerwał pojedynek.

Zobacz:

Daniel Skibiński doznał trzeciej porażki z rzędu w zawodowej karierze. Reprezentant Ankos MMA Poznań jeszcze w ubiegłym roku był blisko podpisania kontraktu z UFC, notując serię 12 zwycięstw z rzędu.

Jim Wallhead udanie powrócił do klatki po trzyletniej przerwie. 42-letni weteran MMA odniósł 32. wygraną w zawodowej karierze. W przeszłości walczył m.in. dla KSW czy UFC.

Czytaj także:
Szef KSW odpalił bombę ws. walki Szpilka - Pudzianowski
Szpilka w euforii, "Różal" na desach. Sprawdź wyniki KSW 71

ZOBACZ WIDEO: "Pudzian" nie wyklucza walki z Mamedem. Jest reakcja KSW
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×