Policjanci mieli nosa. To znaleźli w polskim klubie MMA

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / www.instagram.com/robertrs77/ksp.policja.gov.pl / Robert Sz. i jego kompan odpowiedzą za posiadanie znacznej ilości klefedronu
Instagram / www.instagram.com/robertrs77/ksp.policja.gov.pl / Robert Sz. i jego kompan odpowiedzą za posiadanie znacznej ilości klefedronu
zdjęcie autora artykułu

45-letni Robert Sz., pseudonim "Śledź", a ostatnio "Robert RS77", został aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Policjanci stołecznego Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy prowadzili przestępczą działalność pod przykrywką funkcjonowania klubu sztuk walki - poinformowano na stronie ksp.policja.gov.pl.

W ręce policji wpadł 45-letni Robert Sz., pseudonim "Śledź", i jego 33-letni wspólnik. W trakcie przeszukania pomieszczeń klubu w podwarszawskich Markach zabezpieczono ponad 13 kg klefedronu, a także pieniądze w kwocie ok. 19 tys. zł, 2700 euro i 10 funtów.

Funkcjonariusze znaleźli znaczne ilości zbrylonej substancji w... pralce. Jak się później okazało, był to klefedron - jeden z podstawowych składników silnych dopalaczy. Wcześniej policjanci zauważyli, jak jeden z zatrzymanych przez okno najprawdopodobniej wyrzucał narkotyki na sąsiednią posesję.

Zarówno "Śledź" jak i drugi z zatrzymanych usłyszeli zarzuty i trafili do aresztu na trzy miesiące. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

"Śledź", aktualnie znany jako "Robert RS77", to znana postać w środowisku gal freakowych w Polsce. W lutym tego roku do oktagonu wyzwał go Michał "Sobota" Sobolewski.

"Robert RS77", który w mediach społecznościowych chętnie chwali się zdjęciami z gwiazdami pojedynków celebrytów i znanych internetowych osobistości, a także profesjonalnymi zawodnikami, nie wykluczył wtedy, że stanie do walki z "Sobotą".

Zobacz: Głośno o prezesie z Podkarpacia. Miał spowodować wypadek i uciec Policjanci rozbili zorganizowaną grupę. W tle wątek piłkarski

Źródło artykułu:
Komentarze (1)
avatar
starszy_kibic
8.10.2022
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
przeciez wiadomo co to za srodowisko to cale mma...