Aż się cały trząsł. Szpilka zrobił to ostatni raz przed walką

Artur Szpilka dba o każdy detal przed galą XTB KSW Colosseum 2. Tym razem zafundował sobie lodowatą kąpiel, co pomoże mu w regeneracji na walkę z Mariuszem Pudzianowskim.

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Artur Szpilka Instagram / Na zdjęciu: Artur Szpilka
Gala XTB KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym odbędzie się już w sobotę 3 czerwca (transmisja na żywo w Viaplay). W klatce zobaczymy m.in. hitową walkę Artura Szpilki z Mariuszem Pudzianowskim. Obaj zawodnicy mają już za sobą ostatnie treningi i przekonamy się, kto lepiej przepracował okres przygotowawczy.

"Szpila" na ostatnich zajęciach z trenerem Tomaszem Miękiną grał w unihokeja. Teraz pokazał kolejny zabieg, który zastosował przed sobotnią galą. To kąpiel w lodowatej wodzie.

- Moje ostatnie morsowanko przed walką - mówi były pięściarz.

Po chwili Szpilka wskoczył do wanny z lodowatą wodą i aż trząsł się z zimna. Taki zabieg ma jednak właściwości regeneracyjne i choć nie jest przyjemny, to sportowcy chętnie z niego skorzystają.

Gwiazdor KSW zresztą znany jest z tego typu zabiegów. Zimą nie ma problemu, aby wskoczyć do lodowatej wody. Zdarza mu się także wyruszyć w góry w samej bieliźnie.

ZOBACZ WIDEO: Awantura w Moskwie. Jurkowski zdradza, co się działo po walce Błachowicza

Szpilka otworzył się na temat alkoholu. Przyznał to wprost: "Tragedia" >>
Zimno od samego patrzenia. Tak "Pudzian" zaczął dzień >>

Czy Artur Szpilka pokona Mariusza Pudzianowskiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×