Co to było! Ciężki nokaut w walce Paczuski - Materla

Michał Materla (33-9) nadal jest wielki! Podczas gali XTB KSW Colosseum 2 były mistrz powrócił z zaświatów i ciężko znokautował Radosława Paczuskiego (5-2).

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Michał Materla ciężko znokautował Radosława Paczuskiego podczas gali KSW na PGE Narodowym Twitter / Michał Materla ciężko znokautował Radosława Paczuskiego podczas gali KSW na PGE Narodowym
To była krótka, ale bardzo emocjonująca walka. Paczuski od pierwszych sekund celnie trafiał Materlę i wydawało się, że szczecinianin nie będzie w stanie nawiązać równej batalii w stójce z cenionym kickbokserem.

Warszawianin trafiał coraz mocniej ciosami podbródkowymi, a Materla chwiał się na nogach. Sędzia był bliski przerwania pojedynku, ale wówczas były mistrz KSW trafił w kontrze obszernym prawym ciosem na szczękę faworyta i było walce. Paczuski został ciężko znokautowany.

Michał Materla to żywa legenda KSW. Szczecinianin ponad trzy lata zasiadał na tronie wagi średniej, a na koncie ma stoczonych ponad 40 pojedynków. Berserker ze Szczecina wygrał już 22. starcie w szeregach Konfrontacji Sztuk Walki i jest rekordzistą pod tym względem.

Radosław Paczuski doznał drugiej porażki z rzędu w KSW, pierwszej przez nokaut w MMA. Reprezentant Uniq Fight Club wszedł do mieszanych sztuk walki z kickboxingu, w którym stoczył ponad setkę walk amatorskich i kilkadziesiąt zawodowych bojów. Na koncie posiada między innymi tytuł mistrza świata i mistrza Polski w kickboxingu

Gala XTB KSW Colosseum 2 trwa w Viaplay. W walce wieczoru Mamed Chalidow zmierzy się ze Scottem Askhamem. Wcześniej w okrągłej klatce dojdzie m.in. do starć Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką czy Mariana Ziółkowskiego z Salahdine'em Parnasse'em.

Zobacz także:
Mistrzowska walka zdjęta z KSW na PGE Narodowym!
Poruszające wyznanie Artura Szpilki. "Myślałem o samobójstwie"

ZOBACZ WIDEO: Mamed Chalidow z ważnym komunikatem do kibiców
Czy Michał Materla zostanie jeszcze mistrzem KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×