Starcie utalentowanych zawodników wzbogaca kartę walk KSW 87

Podczas gali KSW 87 w Czechach dojdzie do konfrontacji dwóch utalentowanych zawodników będących na początku swojej zawodowej drogi. Panowie walczący w wadze koguciej zmierzą się 14 października w Trzyńcu, w hali Werk Arena.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Carl McNally Getty Images / Foto Olimpik/NurPhoto / Na zdjęciu: Carl McNally
W starciu tym efektownie walczący Carl McNally (2-1,2 Sub), zmierzy się z uważanym za jednego z ciekawszych polskich talentów młodego pokolenia, Tobiaszem Le (3-1, 2 KO).

McNally ma za sobą dwa pojedynki w KSW. Po raz pierwszy wszedł do okrągłej klatki w sierpniu 2022 roku. Na gali KSW 73 starł się z Miłoszem Melchertem i poddał go efektownie już w pierwszej rundzie walki. Było to drugie zawodowe zwycięstwo Irlandczyka i druga wygrana przez poddanie. W grudniu tego samego roku Carl starł się z Shamadem Erzanukaevem, ale musiał uznać jego wyższość w klatce.

Popularny "Król Carlos", znany ze swojego efektownego stylu walki, zanim wszedł na zawodową drogę przez lata zbierał doświadczenie na amatorskich matach, gdzie zdobył między innymi brązowy medal Mistrzostw Świata IMMAF 2015.

Tobiasz Le na zawodową scenę MMA wkroczył w roku 2022. Do dziś stoczył cztery pojedynki, trzy z nich wygrał, a dwa razy tryumfował nokautując rywali. Zanim Le rozpoczął profesjonalną karierę, rywalizował z sukcesami na zawodach amatorskich. Był medalistą turniejów Amatorskiej Ligi MMA i Stowarzyszenia MMA Polska. Na swoim koncie ma również tytuł mistrza Polski. Został także powołany do kadry Polski i rywalizował podczas mistrzostw świata i Europy przygotowanych przez organizację IMMAF.

Zobacz także:
Zrobiła to! Karolina Kowalkiewicz ponownie w czołówce
"Skończyłem z problemami zdrowotnymi i opluty przez ludzi dookoła". Wydał oświadczenie po KSW 86

ZOBACZ WIDEO: Wrze po odrzuceniu protestu. Sędzia główny KSW Tomasz Bronder przedstawił swoje zdanie
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×