Pensja z kosmosu. Potwierdził, czy gaża przebije milion złotych

Już w sobotę hitowa walka Tomasz Adamek - Mamed Chalidow na gali XTB KSW Epic. "Góral" został zapytany o pensję za pojedynek. Potwierdził, czy gaża przebije kwotę miliona złotych.

Dawid Borek
Dawid Borek
Tomasz Adamek Getty Images / SOPA Images / Contributor / Na zdjęciu: Tomasz Adamek
Starcie Mamed Chalidow - Tomasz Adamek to wielki hit gali XTB KSW Epic w Gliwicach. Starcie odbędzie się w formule bokserskiej i zostało zakontraktowane na sześć rund z limitem wagowym do 99 kg.

I choć wynagrodzenia dla żywych legend polskich sportów walki są objęte tajemnicą handlową, "Góral" w rozmowie z Mateuszem Skwierawskim dla WP SportoweFakty potwierdził, na jakie pieniądze podpisał kontrakt z KSW.

- Gdybyś przed walką z Mamedem Chalidowem miał na koncie 0 złotych, to po walce byłbyś milionerem? - został zapytany Adamek. - Mówimy o polskiej walucie? - doprecyzował "Góral". Gdy usłyszał odpowiedź twierdzącą, odparł: - No to tak.

Nie chciał jednak zdradzić, czy gaża będzie bliższa miliona, czy może dwóm milionom złotych. - No płacą dobrze, naprawdę! Inaczej bym nie boksował. Są dobre pieniądze, plus mamy z Mamedem procent z pay-per-view. W Fame MMA też dostałem bardzo dobry kontakt na dwie walki, ale na razie myślę tylko o KSW - rzucił Adamek.

Przypomnijmy, że gala XTB Epic KSW będzie dostępna w systemie pay-per-viev - transmisja wyłącznie na stronie kswepic.tv (40,99 zł za najtańszy pakiet) oraz Canal+ Online (39,99 zł za najtańszy pakiet). Tekstowa relacja "na żywo" na WP SportoweFakty.

Zobacz też:
Chalidow i Adamek stanęli naprzeciw siebie! Wielka walka już niebawem
Adamek opowiedział o tragicznej śmierci ojca. "Zginęło ponad trzydzieści osób"

ZOBACZ WIDEO: "Halo, podpisaliście kontrakt". Mateusz Borek przed walką Adamek - Chalidow
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×