Zauważyłeś, co robił Chalidow podczas ogłaszania wyniku walki z Adamkiem?

Mamed Chalidow i Tomasz Adamek wyszli na środek oktagonu, by wysłuchać werdyktu. W tym momencie wojownik MMA zaczął pokazywać na swoją rękę. Czy może bił brawo doceniając rywala?

MB
Wymowny gest Chalidowa podczas ogłoszenia werdyktu po walce z Adamkiem Twitter / X/KSW / Wymowny gest Chalidowa podczas ogłoszenia werdyktu po walce z Adamkiem.
Kontuzja ręki spowodowała, że Mamed Chalidow nie wyszedł do IV rundy walki z Tomaszem Adamkiem (TUTAJ przeczytasz relację z tej walki >>). Tym samym przegrał ten pojedynek. Był niepocieszony.

W rozmowie z Mateuszem Borkiem - tuż po walce, jeszcze w klatce - tłumaczył: ta ręka była już wcześniej rozwalona. Przed walką bardzo mocno ją zatejpowaliśmy i myślałem, że się uda. Jednak podczas wymian okazało się, że ból jest potężny (więcej przeczytasz TUTAJ >>).

Podczas ogłaszania wyniku walki doszło do interesującej sytuacji. Kiedy kibice słuchali werdyktu Chalidow jakby pokazywał na swoją kontuzjowaną rękę. Czyżby chciał jasno i wyraźnie pokazać, że gdyby nie to pechowe zdarzenie, to pokonałby Adamka?

Bardziej prawdopodobne wydaje się  jednak, że w taki sposób bił brawo (przez kontuzjowaną rękę nie mógł tego zrobić normalnie), gratulując w ten sposób swojemu rywalowi.

Zobacz i sam oceń. 

Po walce Adamek nie ukrywał, że miał kłopot w walce z wojownikiem MMA. Nie był w stanie zapanować nad sytuacji w klatce. Chalidow był zbyt chaotyczny, nieprzewidywalny.

Co dalej? Adamek ma w planach jeszcze walki w organizacji Fame MMA. Chalidow? Nie ma oficjalnych informacji. Obaj za walkę podczas KSW Epic zarobili w sumie ponad 4 mln zł.

ZOBACZ WIDEO: Mamed Chalidow: "Nie dam rady? Potrzebuję takich słów"
Czy powinno dojść do rewanżu między Adamkiem, a Chalidowem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×