Przykre sceny na KSW. Wszystko widać

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Viaplay Sport Polska / Na zdjęciu: kontuzja Mariana Ziółkowskiego na KSW 93
Twitter / Viaplay Sport Polska / Na zdjęciu: kontuzja Mariana Ziółkowskiego na KSW 93
zdjęcie autora artykułu

To nie był udany powrót Mariana Ziółkowskiego do klatki KSW. 33-letni zawodnik w pojedynku z Wilsonem Varelą na XTB KSW 93 doznał kontuzji barku.

W tym artykule dowiesz się o:

Były mistrz KSW wagi lekkiej Marian Ziółkowski (25-9-1), który przez ostatnie dwa lata borykał się z problemami zdrowotnymi, w sobotę (6.03) powrócił do klatki podczas XTB KSW 93 w Paryżu. Walka z Wilsonem Varelą zakończyła się dla niego bardzo pechowo.

Polski wojownik MMA doznał w drugiej rundzie kontuzji barku (po ciosie w łokieć rywala) i nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Ziółkowski poczuł ból, zasygnalizował kontuzję sędziemu Marcowi Goddardowi, który przerwał walkę (patrz wideo poniżej).

"Niewiarygodne. Niesamowity dramat Mariana Ziółkowskiego na KSW 93. Wyglądało to okropnie. Zdrowia Marian!" - skomentowano na profilu Viaplay Sport Polska w serwisie X.

Dziennikarz WP SportoweFakty Artur Mazur przekazał we wpisie na X, że 33-latkowi wypadł bark. "To się zdarza rzadko. Marianowi Ziółkowskiemu wypadł bark. Zaraz mu nastawią i na tym koniec. Co za dramat" - napisał na portalu społecznościowym.

Zobacz: "Nieeeeee". Eksperci załamani po kolejnej kontuzji Mariana Ziółkowskiego Co za cios! Polak znokautowany na KSW w Paryżu

ZOBACZ WIDEO: Osiągnął cel. Damian Janikowski potwierdza wielką walkę

Źródło artykułu: WP SportoweFakty