Adamek poszedł do freak fightów. Tak oceniła jego decyzję

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Tomasz Adamek i Joanna Jędrzejczyk
Instagram / / Tomasz Adamek i Joanna Jędrzejczyk
zdjęcie autora artykułu

Debiut Tomasza Adamka we freak-fightach zbliża się wielkimi krokami. W połowie maja były bokser weźmie udział w gali Fame 21. Jego ruch skomentowała Joanna Jędrzejczyk, była polska mistrzyni UFC.

W tym artykule dowiesz się o:

Dokładnie 18 maja w PreZero Arenie w Gliwicach Tomasz Adamek po raz pierwszy weźmie udział w gali freak-fightowej. Wtedy w walce wieczoru popularny "Góral" zmierzy się z Patrykiem 'Bandurą' Bandurskim. Walka odbędzie się na dystansie trzech rund w dużych rękawicach (dziesiątkach).

Będzie to jego pierwsza z dwóch walk dla Fame MMA. Przypomnijmy, że w lutym - podczas gali XTB KSW Epic - zmierzył się z Mamedem Chalidowem wygrywając po tym, jak fighter MMA musiał odpuścić z powodu kontuzji.

Debiut Adamka w gali freak-fight to jednak zupełnie inna bajka. Wzbudza duże emocje. Decyzję byłego boksera skomentowała m.in. Joanna Jędrzejczyk w rozmowie z Karolem Garncarzem na kanale YouTube.

- Jeżeli to czuje, chce to robić i ma taką potrzebę... - powiedziała "JJ". - Dla mnie Tomasz Adamek będzie przede wszystkim wielkim, polskim pięściarzem z lat młodzieńczych. Nie ważne co zrobi, pozostanie dla mnie idolem z lat dzieciństwa - dodała.

Jędrzejczyk to legenda UFC. Była mistrzyni w wadze słomkowej trafiła do Galerii Sław organizacji, w której cieszy się ogromnym szacunkiem.

Gala Fame 21 zaplanowana jest na 18 maja 2024 roku, a odbędzie się w PreZero Arenie w Gliwicach. Nieoficjalnie mówi się, że Adamek za walkę z Bandurskim zainkasuje 1,5 mln zł.

Zobacz także: Mariusz Pudzianowski znów z nim zawalczy? To byłby hit Kiedy powrót Błachowicza do oktagonu? Zdradził, na jakim jest etapie

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Materla wylądował w szpitalu. Takiej wizyty się nie spodziewał

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)