"Nie klepałem". Oleksiejczuk zabrał głos po UFC 302

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Michał Oleksiejczuk
Twitter / Michał Oleksiejczuk
zdjęcie autora artykułu

Michał Oleksiejczuk szybko przegrał z Kevinem Hollandem na gali UFC 302 w Newark. "Husarz" nie mógł pogodzić się z przerwaniem walki przez sędziego Herba Deana. Polak przekazał krótką wiadomość dla fanów na temat swojego stanu zdrowia.

W tym artykule dowiesz się o:

Oleksiejczuk w jednej z głównych walk gali w Prudential Center został poddany balachą. Amerykanin mocno wygiął rękę Polaka, sugerując sędziemu, że ta została lub może zostać złamana. Ten zdecydował o zakończeniu starcia po upływie 94 sekund.

"Husarz" doznał drugiej porażki z rzędu w Ultimate Fighting Championship. Po gali uspokoił jednak swoich fanów, przekazując dobre informacje.

"Nie klepałem tego, dostałem tysiące wiadomości ze wsparciem. Wrócę dla Was i nigdy się nie poddam, ręka nie jest złamana" - napisał na Instagramie.

Michał Oleksiejczuk w UFC walczy od 2017 roku. Początkowo Polak rywalizował w wadze półciężkiej, aby w 2022 roku zmienić kategorię na średnią. Jego bilans walk w amerykańskiej organizacji to 7 wygranych i 6 porażek.

Czytaj także: Głośna walka Oleksiejczuka w UFC! Polak wystąpi na hitowej gali Mocny transfer KSW! Pogromca Tybury rywalem Phila De Friesa

ZOBACZ WIDEO: 14 sekund i... koniec. Szpilka komentuje przerwanie walki

Źródło artykułu: WP SportoweFakty